ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Gero Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/14/2007
Petře,já název volil podle našeho Sádku,vůbec jsem netušil,že je jeden i v Brdech.Tím lípHappy.
Jo,tady jsou nějaké ty míry.Celková délka 223 mm,čepel 105 mm.Hlavně pro BuliseWink,tloušťka čepele 5mm.Je už to dost na takovej nožejk,ale výkovek byl téhle tloušťky a ztenčovat to by byl masochysmus.Materiál čepele 19191.
Určitě ho sebou beru Galile,musím ho pořádně průbnout.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/20/2008
Parádní kousek,to sis máknul kamaráde.Budu se muset u Tebe zastavit, abych si ho ošahal.Ok
Veďte mě, následujte mě, nebo mi jděte z cesty. G.S. Patton
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/1/2007
Hele ho!!!! Shocked . Pěkný kamaráde, brousit kalený, pěkná drbačka...... Ale vyšel parádně Ok .

Jirka.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/5/2005
Ahoj,
pěkně sis ho vymazlil,dávám ti Ok
Neposílejte mi prosím PM,ale mejly.Na PM nereaguji z důvodu rozstrkané korespondence.Díky L
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/22/2007
Zakaleny plosak si prosim ta ako dobrusoval ? Rucne ? 60 hercov ? Vysledok je ale fajny Ok

edit:

Ja poznam jednu lokalitu v Bielych Karpatoch ktorej sa hovorilo a aj sa hovori ze "u Sádkov" a ked to tam clovek dobre pozna a je hubarska sezona tak za pol hodinu ma plny kosik. Wink
"There are three kinds of lies: lies, damned lies, and statistics."
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/7/2008
Gero napsal:

Určitě ho sebou beru Galile,musím ho pořádně průbnout.

Vyrážate niekam von chlapi? Ja som furt doma, chodím akurát tak na vodoliečbu s kĺbami. Asi ma porazí. Vo štvrtok idem na kontrolu a dám sa možno už vypísať. V každom prípade nech sa darí.Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/10/2002
No tě péro jednateli, pustil ses konečně do nožů? Tak to už se brzy budeš moci stát řádným členem ... Happy
Máš to pěkný, jen tak dál, škoda, že ti to včera nevyšlo, rád tě vždy potkám.

Jinak Sádek je i u nás, kousek od Jaroměřic i Třebíče. Je to zámek na kopci u Kojetic a teď je proslulý
jako vinařská oblast Sádek. Chlapi tam ze země vykřesali fakt parádní vinohrady a postavili zázemí, restauraci,
ubytovánív, v letě festival cimbálové muziky, košty, prodeje vlastního vína, sazenic - prostě když člověk
chce a baví ho to, dají se dělat divy ..... Kupodivu se i u nás na Vysočině vínu daří, chce to odolné odrůdy a dobře
situované svahy - no a taky asi dobré léto ... Happy

ahoj P.
pro více info a dostupnosti našich nožů mrkněte na naše stránky, díky
dohnalknives.com
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/28/2008
Ahoj Davide, moc pěkný nožík, takový akorát syrový - ne moc - ne málo, prostě jako Chodsko a chodovéOk
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/5/2005
Je to vlastně překopávka jedné větší kudly(nejsem "vůl" abych někomu bez řádného vybavení dával tak tvrdou věc k výbrusu).Kámo pokud budeš chtít klidně ti ho vytenčím nebo zkonvexním.Jo a ta tvrdost je přes 60-podle teplot popouštění mezi 61-63.(zkus si rejpnout špičkou do skla a poznáš na čem seš-bude li tam rýha má to přes 62)Wink
Neposílejte mi prosím PM,ale mejly.Na PM nereaguji z důvodu rozstrkané korespondence.Díky L
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/30/2005
Gofi napsal:
Vyrážate niekam von chlapi? Ja som furt doma, chodím akurát tak na vodoliečbu s kĺbami. Asi ma porazí. Vo štvrtok idem na kontrolu a dám sa možno už vypísať. V každom prípade nech sa darí.Happy

Vypadá to na takovej malej vejlet mezi svátkyHappy. Dej se brzo dohromady, chlape, držím palceHappy A pozdravuj Marka a Mamuta, až je uvidíšHappy
"Židovský stát vznikl v zásadě na účet Arabů. ...Palestina už neexistuje. Konec. Měl bych říct, že je mi to líto, ale líto mi to není." Moše Dajan
Posláno:

Štamgast
Oj,to je reakcí,to si zase Sádek ani já nezasloužímeHappy.Hombre:Klidně se stav,pokecáme.Písni předem,udělám si čas.
Jirko S.,na tvoje nože to zdaleka nemá,ale díky.
Petr D.:Mám poslední dobou nějak natřískáno,takže Praha neklapla,ale není všem dnům konec neWink ?Nožů bych dělal víc,ale jak říkám,není tolik volnýho času kolik bych potřeboval.Ale něco ještě rozdělanýho mám.
Láďo,vytenčovat nebudem,už by to nebylo ono.Jak píše Matějka je to takovej chod,takže pořez.
Díky všem za reakce.
Posláno:

Štamgast
Dokončil jsem dodělávku čepelky Fallknivnu F1.Protože je to z mého pohledu pořád jeden z nejlepších továrně vyráběných nožů v této kategorii(buschcraft),chtěl jsem si čepelku dooháknout pěkně na míru.
Takže čepel F1 laminovaná,micarta od Haima,nýty starý vrtáky.Ještě chybí nerezová trubička a je hotovo.Kluci na včerejší "schůzi"západočeské už ho viděli.

Gero vložil tyto přílohy:
PC180005.JPG.jpg
PC180003.JPG.jpg
PC180008.JPG.jpg
PC180006.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/5/2007
Hezky, dvě kudly v jednom týdnu. Ty jedeš.Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/15/2006
Gero: Tý jo ten je hezčí než originál. Blejskni ho prosím ještě shora, jak máš moc ergonomickou turučku, dík.

Třebíčsko už neni žádná Vysočina, to je tak maximálně českomoravský předhůří. Na Vysočině rostou brambory a smrk, víno tam vymrzne.
...bez komentáře...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/28/2008
Chlapče, co mi to dělášLaugh ,zařekl jsem se (a nedej Bůh budu to i muset slíbit) že "už nikdy žádnou kudlu, protože jich mám moc a mám zamotanou šišku, který si mám vzít na tu, či onu akci, vycházku, procházku, do deště, do sluníčka, do města, (do pr... to jsem se rozjel) a Ty sem hodíš tohle.Už mi zase pracují závity.....Oh No Laugh
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/14/2008
Ahoj Davide,pěkně si ho vymazlil.Ok hned jak sem koukal na fota vaší sešlosti sem si ho všiml.Jen bych možná ještě trochu zastřík hadrokartu aby se sjednotili barvi.Ale to na funkci samo nemá vliv.Jakou trubičku sháníš?Něco mám.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/7/2008
Dobrá úprava, daj foto zhora na rúčku. Je hrubšia ako pôvodná?
Nech sa darí.Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/3/2007
Gero, nádhera, krásný.Grin Mikartička povedená, F1 opravdu prokoukla.Ok Začíná se mi zase líbit, originál se mi špatně drží...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/24/2004
Ahoj Davide, posledni noziky povedeny, ale ta uprava F1 je bombova.
Posláno:

Štamgast
Dík kluci,mám z něj taky velkou radost.Ručka na míru a osvědšená čepelkaHappy.Láďo,ono se to vošmakáWink .
Tady ještě ta orientační fotka hřbetu,nic moc,zítra to nafotím venku.
Milane,tvé pouzdro,cos mě tenkrát poslal jako bonus k Idunovi mu sedí jak prdel na hrnec,zejtra cvaknu...

Gero vložil tyto přílohy:
f1.JPG.jpg

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum