ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Spyderco II. Možnosti
Posláno:
Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 4/12/2018
DrU2 napsal:
No ja nevim, Luku, ale myslim si, ze ten kudel byl uz nacatej nejakym mikrovrubem nebo prasklinkou. Ze by to slo takhle zlehka jen rukou, to se mi nezda:/. Tohle(viz obr.) mi na tom lomu prijde zvlastni, vypada to jako prasklinka.
Zkus ten lon ukazat clenovi Slon, mohl by k tomu rict vice.

Tohle je super postřeh. Zkusil bych napsat rovnou na Spyderco.
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 11/27/2018
Všem vám moc děkujiAdmire poprosím Severočecha, nabídnul se s komunikací v angličtině a asi to zkusím. Jste fakt super a ještě jednou děkuju Admire
Posláno:
Štamgast
Připojený: 5/1/2004
4Luku : ahoj, rozumím Tvám pocitům. Taky jsem kdysi zrušil nůž za několik tisíc. Vyřešil jsem to tak že jsem dle originálu vytvořil nahrubo novou čepel, tu pak dotáhl k dokonalisti mistr LIMAK. Hlavně nevyhazuj zlomenou čepelku, hezky si s ní můžeš pohrát u brusky a následně u sebe nosit skrytou malou čepelku velice ostrou a nenápadnou třeba v peněžence nebo v obalu spolu s kreditní kartou. Já to tak udělal a koukám jak a kolikrát se občas hodí nejen k řezání ale i třeba k šroubování..... Ok
"To ale není spravedlivé!" vykřikl zoufale Mort. "Není spravedlnost, jsem jenom já...." odvětil Smrť
Posláno:
Pozorovatel
No čepelku bych upravil na cosi šikovného, to je dobrý nápad, děkujiApplause

Ještě dotaz, mám poslat balík a vytvořit jakýsi průvodní list s popisem co se stalo, přiložit kopii z nože-nůž.cz a přiložit nůž a nebo jen čepel?? Fakt jsem nikdy takhle nereklamoval natož v angličtině Sad děkuju všem za info
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/12/2017
zbytečný hrot do ameriky, poslal bych to panu šulcovi, at to vyřídí on, od něj jsi kupoval
Dan
“Můj bůh je Crom. Sedí na vysoké hoře. Po smrti před něj předstoupím a on se mne zeptá na Tajemství oceli. Neodpovím-li správně, srazí mne ze své hory!”
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/19/2011
Já bych naopak kontaktoval přímo Spyderco, p. Šulc nemá přímé zastoupení a bylo by to na dlouhé lokte. V rámci snížení nákladů bych poslal mail na podporu zákazníka, našel si někoho co by to anglicky sepsal, aby to mělo hlavu a patu a přiložil dobrá fota. Pak bych si počkal na jejich vyjádření a pak teprv případně něco posílal...Happy
Já osobně jsem tam psal několikrát a ať již vyhověli, či nikoliv, vždy reagovali svižně...Wink
https://www.spyderco.com/contact/
Ana'l nathrach, orth' bha'is's bethod, do che'l de'nmha
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/12/2007
Osobně mi to taky přijde jako skrytá vada. Postup jak píše montelie... Navíc jsem přesvědčený, že Šulc by tě stejně poslal k šípku.
"Thin is sharp."
Mat
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/3/2006
MiGo#1 napsal:
Luku napsal:
Tak tu tabulku ukládám, super !! Děkuji. Ale se Spydercem už opravdu nikdy a nic zkoušet nebudu Happy)

A co tak si dat vyrobiť čepeľ z materiálu podľa vlastných predstáv od nejakého miestneho noziara. Myslím že by to bol celkom zaujímavý projekt.

Asi mi nepřísluší vstupovat do této debaty.
Ale ladit čepel do hotového těla do hotové pojistky je ta nejblbější práce jaká může být.
Nebo jinak, záleží na jistícím systému.
Když by to byl např. Axis tak ano, ale i tak. Ale liner, Middle lock atd, u nich je snazší vyrobit nový nůž od základu.
Tento postřeh je můj subjektivní pohled na tento problém.

Mat
Posláno:
Pozorovatel
Mat:
díky za reakci, nevím proč by jsi se nezapojil do debaty, díky. Opravovat to asi opravdu nemám smysl.

Tyler:
A já si myslel že právě prodejce je pro mne partner pro reklamci. Sakra já myslelze tenhle shop je jeden ze solidních Sad
Posláno:

Štamgast
Luku napsal:
Mat:
díky za reakci, nevím proč by jsi se nezapojil do debaty, díky. Opravovat to asi opravdu nemám smysl.

Tyler:
A já si myslel že právě prodejce je pro mne partner pro reklamci. Sakra já myslelze tenhle shop je jeden ze solidních Sad

pokud bych měl záručák/fakturu, poslal bych prodejci....
dle zákona na to má měsíc aby to vyřešil
“Můj bůh je Crom. Sedí na vysoké hoře. Po smrti před něj předstoupím a on se mne zeptá na Tajemství oceli. Neodpovím-li správně, srazí mne ze své hory!”
Posláno:
Pozorovatel
Záručák mám, ale jsem zmaten s tou reklamací , kam a jak s tím Happy
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 2/27/2014
WuDan napsal:
Luku napsal:
Mat:

Tyler:

pokud bych měl záručák/fakturu, poslal bych prodejci....
dle zákona na to má měsíc aby to vyřešil

Bohužel s tímto prodejcem v případě jakéhokoliv problému člověk moc nepochodí.. a potom si člověk vzpomene, že "příště by vás ta koruna ušetřená na marce mohla přijít draho" ...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/26/2006
Osobne bych pozadal o vyrizeni reklamace Noze-Nuz s tim ze bych v zajmu vstricnosti absolutne netrval na vyrizeni do 30 dnu ale treba do 90ti. Az pokud bych na noze-nuz neporidil tak napsat a poslat fotky do Spyderca a domluvit se s nimi.
Posláno:
Pozorovatel
Tibb: Tyjo já naivně myslel zrovna ten člověk a ten shop je v poho.

3dfx4eva : Asi to vezmu cestou kterou radíš a uvidíme,sice 90 dní je dost a až mě po třech měsících pošle k šípku tak mě šlak trefí.Laugh

Posláno:

Štamgast
no, však, já mám s panem šulcem dobrý zkušenosti. nejdřív bych oslovil jeho.....
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/4/2016
kazdopadne by bylo fajn napsat sem jak si dopadl.. myslim si ze u nozenuz nakupuje(valo) porad dost lidi
Posláno:
Pozorovatel
Tak určitě dám vědět vše co bude následovat, spousta se vás tu angažuje radama a názorama tak to beru závazně. V tom shopu jsem také párkrát nakoupil ale to asi nebude hrát žádnou roli.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/26/2006
Luku napsal:
3dfx4eva : Asi to vezmu cestou kterou radíš a uvidíme,sice 90 dní je dost a až mě po třech měsících pošle k šípku tak mě šlak trefí.Laugh

Netusim odkud pan Sulc noze bere. Je mozne ze ma dodavatele u ktereho on sam nemuze 30D reklamacni lhutu uplatnit. Pak je pro nej samozrejme mnohem snazsi reklamaci zamitnout nez resit ze bude muset za 30D vracet penize protoze jeho dodavatel lhutu nestacil. Uz se mi opakovane osvedcilo u jinych prodejcu nabidnout pri reklamaci netrvani na 30D lhute (tak to nemusi byt ty 3 mesice Happy ) s tim ze chapu ze obchodnik je ve slozite situaci a me navadi vyjit vstric a pockat si dele pokud to situaci pomuze.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 5/5/2013
montelie napsal:
Já bych naopak kontaktoval přímo Spyderco, p. Šulc nemá přímé zastoupení a bylo by to na dlouhé lokte. V rámci snížení nákladů bych poslal mail na podporu zákazníka, našel si někoho co by to anglicky sepsal, aby to mělo hlavu a patu a přiložil dobrá fota. Pak bych si počkal na jejich vyjádření a pak teprv případně něco posílal...Happy
Já osobně jsem tam psal několikrát a ať již vyhověli, či nikoliv, vždy reagovali svižně...Wink
https://www.spyderco.com/contact/

Taky bych dal přednost řešení které navrhuje montelie.
Vyfotit, krátký popis a dát do mailu. Mám zkušenost, že reagují velmi rychle (do 24 hodin). Nic tím nezkazíš a velmi brzy budeš vědět jak na tom jsi.
Posláno:

Začátečník
Připojený: 2/10/2019
Tento Dragonfly jsem si nějak zamiloval :)

Melly vložil tyto přílohy:
20F56198_4BB6_4338_851F_73282A8D411C.jpeg.jpg

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum