Fórum
Spyderco II. Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/12/2007
Já bych si zamiloval ty Omegy mrGreen. Ale je fakt, že Dragonfly je hrozně šikovný nožík, měl jsem ho ve VG-10 a čas od času mě pokouší zelená varianta se ZDP-189.
"Thin is sharp."
Posláno:

Začátečník
Připojený: 2/10/2019
Je fakt super co se ergonomie týká a užitné hodnoty vůbec v takto malém provedení... Já hodně jezdím na kole, tak jsem ho bral v H1, abych ho mohl vozit v drezu a nezrezl mi, tak uvidíme. Happy
No a Omegy... ty jsou taky fajn Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/8/2015
Ja si z hlediska ergonomie, ale i tvaru čepele nemůžu vynachválit Native 5. I když pořídím nějaký nový nůž, tak stejně po chvíli skončí v kapse Native...

tpk1001 vložil tyto přílohy:
Native_5_5.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 2/5/2015
Pekné sú tieto žiarivé farby zlta, oranžová, ale nikdy som na ne nanazbieral odvahu ich kúpiť. Nevadí vám, že ked nôž nemá hlboký klip tak strašne vo vrecku kričí? Ja radšej diskrétne.

Mirec347 vložil tyto přílohy:
IMG_20190321_142846.jpg.jpg

Posláno:

Začátečník
No já u Dragonfly klip sundal, abych ho mohl hodit úplně do kapsy. Jednak jak říkáš, bylo to vidět a já nosím košile/pola v kalhotech, takže se to neschová. Pak také klip je hodně tuhý a střenky drsné, čili ničil bych si kapsy.
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 11/27/2018
Zdraví přátelé,
jak jsem slíbil že budu informovat reklamaci zlomeného Spy Military tak konám. Postup nejprve napřímo do US a v případě neuspěchu pošlu do nože-nůž.cz . Uživatel Severočech, neskutečně ochotný člověk,jak řekl tak se stalo a dali(no spíš on) jsme dohromady zprávu a budeme čekat co a jak. V průběhu budu informovat .
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/8/2015
S tou barvou je to správný postřeh. Mám ještě lehký Native 5 s 110V - ten je tmavě modrý. Na něm mám deep carry a nosím ho s klipem (žádné poškození kalhot jsem ale zatím nezaznamenal). Ten oranžový dávám celý do kapsy. Je to ale menší a skladný nůž, takže se dá lehce nosit i tak...
Posláno:

Začátečník
Připojený: 4/23/2018
Já jsem nativa přestal nosit v riflích, protože bavily střenky.

Pavel76 vložil tyto přílohy:
DSC_0467.JPG.jpg

Posláno:

Začátečník
To se mi u Dragonfly taky stalo, takže první den šup do kapsy...
Posláno:

Začátečník
Připojený: 3/15/2019
Potřebuju poradit. Dnes mi přišlo military S110V a nejsem spokojený s ostřím. Nožů spyderco mně prošlo rukama několik a tohle jsem nikdy nemusel řešit. Jejich standartní fabrické ostří bylo vždy bez problémů. Na videu každý ukazuje "S110V sharpest knife" a mě se seká o papír. Docela to chci řešit, protože mám nůž do sbírky a nechci ho brousit Confused Na fotkách jsem se pokusil co nejvíc nedokonalost ostří zachytit. Je to z jedné strany krásně vidět z druhé je to v pohodě...

Jarasmuay vložil tyto přílohy:
20190321_172704.jpg.jpg
20190321_172627.jpg.jpg
20190321_172518.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/29/2016
No jestli ho máš do sbírky, tak nevim uplně proc by to měl být problém? Mě je třeba jedno jak to prijde naostreny, protoze si stejne vse brousim sam, ale ja vsechny svoje kudliky pouzivam.
Zkus to poladit na keramice, tim nic nezkazis.
Posláno:

Začátečník
Je to pro mě problém. Jde mi o vaše zkušenosti, mě se to totiž u spyderca ještě nestalo. A pochybuju, že s tím keramikou hnu. Přebrušovat ho nechci...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/29/2016
Mam Mili z 110V taky a ja osobne problem nemel, ale stejne sem ho prebrousil a ted reze mnohem lepe. Pokud ho chces mit jen pro potechu oka, tak to neres, neb jeto zbytecny.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 2/5/2015
Jarasmuay napsal:
Potřebuju poradit. Dnes mi přišlo military S110V a nejsem spokojený s ostřím. Nožů spyderco mně prošlo rukama několik a tohle jsem nikdy nemusel řešit. Jejich standartní fabrické ostří bylo vždy bez problémů. Na videu každý ukazuje "S110V sharpest knife" a mě se seká o papír. Docela to chci řešit, protože mám nůž do sbírky a nechci ho brousit Confused Na fotkách jsem se pokusil co nejvíc nedokonalost ostří zachytit. Je to z jedné strany krásně vidět z druhé je to v pohodě...

Ja tam vidím iba ihlu po bruseni. Na keramickej tycke to zrazis pár ťahmi.
Posláno:

Začátečník
Ok, díky kluci za názoryHappy
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 2/2/2013
nerob to na keramike

staci ked to prebehnes par krat na kozi, kludne aj na drsnej strane opasku, z oboch stran - nepotrebujes ani diamond compound
// Život je príliš krátky, aby som nosil škaredý nôž ... avšak život je príliš škaredý, aby som nosil krátky nôž
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor - inzerce
Připojený: 3/16/2008
..nebo taky se dela, ze se kolmo(ne hluboko) zarizne do tvrdeho dreva a protahne se cele ostri... :/
Je lepší mít nůž a nepotřebovat ho, než potřebovat nůž a nemít ho.
EDC:SPD Military Fluted GoldScrew, Fenix PD35TAC
Posláno:

Začátečník
Nějací cyklisté zde? Wink

Melly vložil tyto přílohy:
7D9DF191_5913_4CF2_A93C_8E24298B9F96.jpeg.jpg

Posláno:
Pokročilý
Připojený: 4/12/2018
Nakonec z nechtěné objednávky je velice zvláštní a z mého pohledu moc hezká barevná kombinace. Ještě jsem chtěl poděkovat uživateli Socom za to že mi vyšel vstříc Cool

Pepikpohan vložil tyto přílohy:
IMG_20190322_171027.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/10/2014
... kluci, prosim o radu, nemáte někdo zjištěno co používá Spyderco za šroubky na střenkách v PM2 ? Potřebuji závit a délku abych mohl objednat náhradu. Dík Ok
KONTAKT POUZE PŘES EMAIL! Ten se mi stahuje do mobilu a mohu odpovědět, dík za pochopení.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum