ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Spyderco II. Možnosti
Posláno:
Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 11/27/2018
Tak další posun, ozvali se ze Spyderco ať buď pošlu to zlomené Military přímo jim a nebo ať reklamuji přes prodejce. Asi pošlu, co myslíte? Sice pošta bude asi mastná(nevíte cca co to stojí?) ale je to jistější,ne? Jinak opět díky uživateli Severočech a i vám za cenné rady a připomínky. Admire
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 8/2/2007
mydlinkaTM napsal:
... kluci, prosim o radu, nemáte někdo zjištěno co používá Spyderco za šroubky na střenkách v PM2 ? Potřebuji závit a délku abych mohl objednat náhradu. Dík Ok

melo by to byt ANSI 2-56x.175" dva roky dozadu jsem je objednaval v Brne na Olomoucke v Fabory a kus byl asi za 35 Kc... Staci jim donest jeden sroubek na omereni a oni to najdou v katalogu...
Sla
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 1/15/2016
Zdravím. Neví někdo kde by se dala sehnat PM2 v nějaké jiné barvě rucky než černá? Všude u nás mají jen černou co jsem našel. Chci ocel S30V. Díky
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 5/5/2013
Luku napsal:
Tak další posun, ozvali se ze Spyderco ať buď pošlu to zlomené Military přímo jim a nebo ať reklamuji přes prodejce. Asi pošlu, co myslíte? Sice pošta bude asi mastná(nevíte cca co to stojí?) ale je to jistější,ne? Jinak opět díky uživateli Severočech a i vám za cenné rady a připomínky. Admire

Poslal bych to přímo do USA, možná by stačila jen ta čepel. Tady se načekáš a ještě není jisté, že uspěješ.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 5/5/2013
Irminia napsal:
mydlinkaTM napsal:
... kluci, prosim o radu, nemáte někdo zjištěno co používá Spyderco za šroubky na střenkách v PM2 ? Potřebuji závit a délku abych mohl objednat náhradu. Dík Ok

melo by to byt ANSI 2-56x.175" dva roky dozadu jsem je objednaval v Brne na Olomoucke v Fabory a kus byl asi za 35 Kc... Staci jim donest jeden sroubek na omereni a oni to najdou v katalogu...

Asi bych zkusil Ali. Sice posilaji, myslím že po 50-ti kusech, ale ta cena je směšná.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor - inzerce
Připojený: 3/16/2008
Irminia napsal:
mydlinkaTM napsal:

2-56 určitě ne! Ten je na strenkach Military - kuk foto. Sroub z Para2ky vlevo (zavit cca prumer 2,70-2,73mm:/, delka 5,2mm od hlavy) a sroub 2-56 vpravo.
Kdysy jsem si objednal sroubky 4-40 s tim, ze pujdou do strenek PM2ky, ale nejdou:(.

DrU2 vložil tyto přílohy:
IMG_20190323_185320.jpg.jpg

Je lepší mít nůž a nepotřebovat ho, než potřebovat nůž a nemít ho.
EDC:SPD Military Fluted GoldScrew, Fenix PD35TAC
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/4/2016
LUKU ahoj určite pošli do spyderca ale pre istotu určite celý nôž!!!Pošta ,no neviem ale ak to klapne bude to zanedbatelná čiastka proti novému nožu !Držím palce daj vedieť ako to pokračuje!
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 11/27/2018
peto5: Díky ,určitě pošlu celý nůž i v krabičce a asi pošlu i fakturu od nože-nuz.cz. Dám vědět a i cenu poštovného napíšu Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/10/2014
Dik kluci. Admire Koukal jsem i na zahraničních fórech. Tam píšou 4-40 .... ten průměr co píše DrU2 by tomu i odpovidal? Jestli nebude ještě zadrhel ve stoupani? V konektorech Canon v PC jsou šroubky UNC 4-40 tak to kdyžtak můžu zkusit.... ale taky existuje varianta s jemnějším stoupáním - UNF. Jinak jsem jeste objevil na Ebay prodejce, kteří je nabízejí po 4ks pro PM2.... tak objednám a uvidíme ;) Díky
KONTAKT POUZE PŘES EMAIL! Ten se mi stahuje do mobilu a mohu odpovědět, dík za pochopení.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/8/2015
Mydlinka: kolik tech sroubku potrebujes a jak rychle? Ja si pred casem psal do Spyderca a poslali mi zdarma...a bylo to vlastne i celkem rychle. Urcite do dvou tydnu...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/10/2014
Zatím nevím jak rychle Wink ... poptávám to pro jednoho kluka co si koupil PM2 z druhý ruky. Původní majitel zvládnul strhnou šroubky a stejně to nepovolil Sad tak mi to bude posílat do lázní.
Variantu oslovit i Spy jsem mu taky navrhoval... tak třeba pořídí tam. Díky
KONTAKT POUZE PŘES EMAIL! Ten se mi stahuje do mobilu a mohu odpovědět, dík za pochopení.
Posláno:

Začátečník
Připojený: 3/6/2017
chystane novinky od Spyderca:
Dragonfly 2 wharncliffe Shocked a emerson
Endela - mezistupeň mezi Delicou a Endurou
Police 4 lightweight

EDIT: jo a Drunken už je venku https://www.youtube.com/watch?v=00EsdvqHDGE Admire
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor - inzerce
Připojený: 3/16/2008
to Mydlinka: 4-40 je 40 zavitu na inch a podle toho oznaceni(zjisteni zavitu na PM2) jsem to kdysi i objednal, taky je mi to divny, ze mi to tam nejde :/, mozna to spletli pri pytlikovani :/.
Zkousel jsem to ted do nejake limit.PM2, kdyz ses ptal.
Jestli chces, poslu ti vzorek.
viz take toto http://www.carbidedepot.com/formulas-tap-standard.htm
Je lepší mít nůž a nepotřebovat ho, než potřebovat nůž a nemít ho.
EDC:SPD Military Fluted GoldScrew, Fenix PD35TAC
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/12/2017
Thomas_cz napsal:
chystane novinky od Spyderca:
Dragonfly 2 wharncliffe Shocked a emerson
Endela - mezistupeň mezi Delicou a Endurou
Police 4 lightweight

EDIT: jo a Drunken už je venku https://www.youtube.com/watch?v=00EsdvqHDGE Admire

endela super, skoda ze nema jinou pojistku
“Můj bůh je Crom. Sedí na vysoké hoře. Po smrti před něj předstoupím a on se mne zeptá na Tajemství oceli. Neodpovím-li správně, srazí mne ze své hory!”
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/12/2007
Thomas_cz napsal:
chystane novinky od Spyderca

Hele, vlastně fakt dobrý Ok. Endela je zajímavej mezikrok, mně osobně se dost zamlouvá FRN Police, jen je otázkou, jak takhle dlouhá čepel a ručka bude působit na spydercovský backlock, jestli ty páky nebudou už moc a nebude propružovat víc jak Endura. Ale takhle dlouhá čepel z K390 v takhle lehkým balení - cestovní kuchyňák jak sviňa.
"Thin is sharp."
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/8/2015
Zajimavy veci, za lightweighty za me urcite palec nahoru. U Police bych se trochu bal toho co popisuje Tyler, propruzovani u Endury mi vadi. Endelu bych ale urcite rad vyzkousel, maly a lehky zaviraky od Spyderca mam rad...
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 8/19/2007
tpk1001 napsal:
Zajimavy veci, za lightweighty za me urcite palec nahoru. U Police bych se trochu bal toho co popisuje Tyler, propruzovani u Endury mi vadi. Endelu bych ale urcite rad vyzkousel, maly a lehky zaviraky od Spyderca mam rad...

Tohle se probiralo na spyderco foru, police ma mit ocelovej backspacer coz by melo zamezit propruzovani jako u endur a delic kde je plastovej bazmek kterej drzi takovy pitomy maly koliky z plastu. Uvidime, jsem na to taky zvedavej.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/29/2011
Police 4 lightweight se mi líbí hodně, 85 gramů zní hodně lákavě u kudly týhle velikosti. Pokud bych sehnal kousek bez vůle... Otázka je, za kolik bude vzhledem k plnotučný verzi.
“Knives are easy to hide. They don’t jam and they never run out of bullets. They come in handy when you have to do some close contact work.”
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/19/2010
Klapzubova jedenástka. Happy Hrotový útočník je určite z Česka! Ok

outdoorman vložil tyto přílohy:
P1030352.JPG.jpg
P1030354.JPG.jpg

Kúpim Stay Glow strienky 91mm Victorinox.
Posláno:
Začátečník
Připojený: 3/17/2019
outdoorman napsal:
Klapzubova jedenáctka.

Skvělý team ! Ok
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum