ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Spyderco II. Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/4/2012
Porovnání Bogouta a Lightweight para 3

https://www.youtube.com/watch?v=VvvBfXEP380&t=1056s
knifepanic
Posláno:

Začátečník
Připojený: 3/15/2019
Tak jako jsem dával do vlákna benchmade, narazil jsem i u spyderca na překvapivou tvrdost u testu modelu military rex 45...

Jarasmuay vložil tyto přílohy:
Screenshot_20190514_045818_Messenger.jpg.jpg

Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 11/27/2018
Zdraví Vás všechny a chci vám zdělit že dnes přišla vyřízená reklamace mého zlomeného Spy Militari CPM S110V. Dopis v příloze. nevím co píšou ,ale nůž poslali nový. Za mne respect pro Spyderco. Jinak na starém noži byl černý clip a tady je stříbrný (je to o dost hezčí) a ještě jednou musím poděkovt všem za rady a komenty a hlavně uživateli Severočech. Který mi to sepsal a přeložil.Applause Admire Admire

Příloha / Přílohy:
Spydeco_dopis.pdf (1,041kb) staženo 81 time(s).

Luku vložil tyto přílohy:
20190514_092551.jpg.jpg
20190514_092602.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 2/5/2015
Pekné od nich, že to vymenili aj napriek tomu ako sa píše v liste, že nôž bol použitý na niečo načo nieje dizajnovany.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/12/2017
hustý
takže píšou, že udělaly vyjímku, protože jsi prej s nožem dělal něco k čemu nebyl určený a pokud dobře čtu píšou že to znova neudělaj Grin
“Můj bůh je Crom. Sedí na vysoké hoře. Po smrti před něj předstoupím a on se mne zeptá na Tajemství oceli. Neodpovím-li správně, srazí mne ze své hory!”
Posláno:
Pozorovatel
Jo tak to tam píšou????Laugh no každopadně jim za to děkuju
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/8/2015
Pisou, ze stav opotrebeni indikuje bud bezne pouziti (na ktere se ale garance taky nevztahuje jak pisou odstavec nad tim) nebo uziti na jiny ucel, nez ke kteremu je nuz urceny....
Posláno:
Pozorovatel
Já si myslím že se jim mě zželelo ,když viděli ty krvavý fotky co jsem jim k tomu přiložil Laugh
Posláno:

Štamgast
jo a že už nebudou akceptovat když jim to pošleš takle znova

jsi dítě štěstěny
“Můj bůh je Crom. Sedí na vysoké hoře. Po smrti před něj předstoupím a on se mne zeptá na Tajemství oceli. Neodpovím-li správně, srazí mne ze své hory!”
Posláno:
Pozorovatel
No to se nemusej bát, přemýšlím že tu krásku vyměním nebo prodámSad Určitě jinou ocel ale Spydercko nebo BM a podobný
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/28/2008
Jarasmuay napsal:
Tak jako jsem dával do vlákna benchmade, narazil jsem i u spyderca na překvapivou tvrdost u testu modelu military rex 45...

Áno rex je fajnOk Zo začiatku som mal pocit že je na tom s výdržou ostria horšie ako s110v, ale čas ukázal že som sa mýlil . Je to držiak, plus ta orange a patinovanie na čepeli z neho spravili nôž kategórie “tento by už mal ostať”Cool

janick vložil tyto přílohy:
F9EB2FA1_F2F3_49D0_B1CA_D9B453FB9263.jpeg.jpg

Posláno:
Pokročilý
Připojený: 8/23/2012
Luku napsal:
Já si myslím že se jim mě zželelo ,když viděli ty krvavý fotky co jsem jim k tomu přiložil Laugh

Tak to možná byl nakonec důvod,že udělali vyjimku. V americe,kde každý každýho žaluje i za prkotiny a vyhráva,tak troška krve způsobena jejich výrobkem je docela pádnej argument.Neutral
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/26/2012
Jano aj rúčka patinuje, ako vidímGrin Som rád, že robí radosť. Ako sa ukazuje časom tá oceľ je lepšia ako som čakal, že bude.

Ten dopis od Spyderca mi príde, taký všeobecný. Buď ste ho použili správne, alebo aj nie, ale aj tak Vám ho vymeníme,ale nabudúce už nieNoNoNo Shocked Happy Každopádne je super, že nôž máš späťOk

Always look on the bright side of life...
Posláno:
Štamgast
Připojený: 5/1/2004
koukám na novinky a ještě že nové Dragonfly s emerson otvíráním nedělají zubatou verzi. Měl bych abstinenční záchvat nožofilie a musel bych si zase šlehnout . A zubata verze se ZDP189 v titanu by byla asi zlatá rána...mrGreen
"To ale není spravedlivé!" vykřikl zoufale Mort. "Není spravedlnost, jsem jenom já...." odvětil Smrť
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/29/2016
Teda koukam, ze se ktomu Spyderco postavilo čelem, což mě přijemně překvapilo. Péče o zákazníka jak se patří.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/28/2008
[quote=Igi964]Jano aj rúčka patinuje, ako vidímGrin Som rád, že robí radosť. Ako sa ukazuje časom tá oceľ je lepšia ako som čakal, že bude.

Hej Igor, všimol som si to až pri fotení že je nejaká tmavšia Happy On je cely taký fajn zladený , čepeľ chytila odtieň podobný tomu titánovemu klipu. Som rad že ho mám Wink

janick vložil tyto přílohy:
B1D9CF2B_177A_4127_B353_21A2C1AE94DE.jpeg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/4/2016
Ahoj Luku!Som rád že to takto dopadlo!A naozaj je celý nový alebo vymenili len čepel?Práve včera večer som myslel ,že už sa nedozvieme ako to dopadlo...Happy Prosím tú vymenu a predaj dobre zváž!Ja lutujem každú z tých siedmich čo som mal!Laugh

peto5 vložil tyto přílohy:
20190501_152056.jpg.jpg

Posláno:
Pozorovatel
peto5 zdravím, díky a dali komplet novej. Ale jak jsem psal se stříbrným klipem. Asi nějaká inovace.Applause ale jak píšeš s tím litovánímGrin jak ho tady tak mám a koukáme se na sebe Laugh tak si to nějak uvědomuju že by jsme si chyběli, kor když jsme si tak užili Laugh Laugh
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/26/2012
Native Chief predstavený a rozobratý priamo od šéfa. Páči sa mi čoraz viacHappy
https://youtu.be/hndK4YAP4oM

Igi964 vložil tyto přílohy:
view_2x.png.jpg

Always look on the bright side of life...
Posláno:

Štamgast
Oživení

WuDan vložil tyto přílohy:
DC4CBBEB_BEAF_463B_9745_A3C6E8281201.jpeg.jpg

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum