ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Spyderco II. Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 9/5/2011
Zkus kontaktovat MydlinkaTM, tuším že má i nějaký custom v titanu pro vlastní potřebu - skoro bych řekl, že jen udělat titanové střeny nebude takový problém, to by šlo snad i na lepší stojanové vrtačce. Popřípadě umí G-10tkové, a už i ty ti přidají hodně pevnosti. Troufl bych si říct, že bys pak mohl vynechat ty ocelové linery.
Případně koukám, že na Ebay je dostupná damachová Endura v titanu - čepel by pak měla být zaměnitelná (nevím, jestli je dopasovávají, možná by tím mohly vzniknout nějaké vůle či problémy...leda zkusit), pokud bys nechtěl tu strakatou.

Btw Sal Glesser navrhuje prakticky všechny nože jako "fightery", vyrůstal ve špatné čtvrti :D stačí se podívat na jejich první průlomový model Worker (resp jeho reedici) - to je napůl utiliťák a napůl vězeňské píchátko Laugh Dokonce i Delica má trainer verzi, ale řekl bych, že tahle řada je koncipovaná primárně jako edc s nouzovou obrannou funkcí...
Chcete mít nůž neustále ostrý? Krájejte si s ním denně habanero!
Po kapsách: LeekMax, Pološotek, RS Fixed Metamorph, WE608
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 9/5/2015
Potreboval bych poradit ohledne Spy Yojimbo 2,ktere bych mohl mit za slusnou cenu,ale nevim jestli to neni kopie za 16$.
Nasel by se prosim nekdo kdo by mi potvrdil,ze se jedna o original? Wink

Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/27/2013

pokud si vzpomínám dobře, yojimbo má taky bushing jako para, kopie ho nemají Happy
Nejsou žádné velké věci, jsou jen malé krůčky na cestě ...
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 1/12/2011
Mě to Yojimbo připadá jako kopie.
-jin´é zakončení výbrusu (a možná to je fotkama ale přijde mi že výbrus je i nakřivo).
-divně vypadající přechod čepel-střenka.
And in my last hour,
I'm a slave to the power of death.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/5/2011
Za mě taky kopie. Origo je špičatější, a má rovné ostří, ne takhle prohnuté. Díra je příliš velká, a má typický čínský klip s malinkou packou na konci, origo tam má větší plošku...jistě by se dalo najít víc rozdílů.NoNoNo
Na druhou stranu zakončení výbrusu je u Y2 docela proměnlivé i originálů, nedávno jsem nad jedním podezřelým kouskem uvažoval a prohlídl dost fotek Happy
Chcete mít nůž neustále ostrý? Krájejte si s ním denně habanero!
Po kapsách: LeekMax, Pološotek, RS Fixed Metamorph, WE608
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 9/5/2015
zatím všem díky za postřehy Wink
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/30/2008
Stačí se kouknout na čepel a je to jasná kopie.
Život musí být velký zločin, když je za něj trest smrti!!!
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 3/25/2016
Úplně stačí ta cena ... Confused
Nebo se snad pletu ?
Posláno:
Začátečník
Připojený: 9/28/2016
Vážení přátelé,
dokáže mi někdo poradit, jakým způsobem by bylo možné nahradit nůž Spyderco Police 3. Tento nůž, jsem měl svěřen do úschovy. Shodou okolností jsem jej omylem vydal někomu jinému. Uznávám svůj omyl, ale nechci věc vyřešit s pocitem, že se na mé osobě někdo finančně zahojil. Majitel nyní po mě požaduje náhradu nože nebo částku cca 4,500 Kč. Chci majiteli škodu nahradit, ale požadovaná částka se mi zdá neadekvátně vysoká, vzhledem ke zkutečnosti, že se jedná o nůž cca 10 let starý. Jde o výrobek již po výrobcem garantované záruční době. Díky.Confused
ibu
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/12/2010
Prebehol som pár strán dozadu a snáď nedupľujem. Perrin a Worker. Perrin sa ukazuje so super úchopom a dobrou dĺžkou čepele. Ktovie, aký bude v reáli.

ibu vložil tyto přílohy:
sc135gbbk_1.jpg.jpg
sc01gpgr_2.jpg.jpg

<°)))><
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/10/2011
limitka PPT dávno proběhla a recenzí na normální verzi je na netu taky hodně, jaký je v reálu zjistíš snadno
Sharp blade, sharp mind.
Eat Survive Reproduce
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 8/31/2016
ibu,ikdyby si duploval,opakování je matka moudrosti Happy lepší dvakrát než ani jednou Ok to platí pro všechny tady na fóru Cool Já jedu na Endurách a měnit nebudu,ikdyž ten Worker se mi líbí,což se teda nedá říct o ceně ($169 na zahraničních webech za VG10 Confused (pozn. za $149 se dá sehnat PM2)) bp
"Kdo čte příliš mnoho knih, ten si škodí." Mao Ce-tung, 1964
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/26/2012
Ďalšia limitka PM2. Tretia za tento rok. Šedá G10 a Cruwear.

https://youtu.be/CzuOYpiItUU

Always look on the bright side of life...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/24/2009
Seda uz je Elmaxova, ci budu dve ocele pre jednu farbu G10?
In vino veritas, in pivo TAKY...
Menej je niekedy viac, ale viac je VŽDY viac!!!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/1/2012
Ej,ten worker je povedenej,imho nejvic klasa..a verim ze za par let bude mit cenu dvojnasobnou..
Instagram @forgottenkustoms
...pasivní pozorovatel, pro kontakt použijte PM nebo mail...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/26/2012
kilosunky napsal:
Seda uz je Elmaxova, ci budu dve ocele pre jednu farbu G10?

Paramilitary má už toľko verzií ( opýtaj sa Papena, koľko presneHappy ),že in začínajú dochádzať farby G10Laugh
Elmax je Foliage green. 20CP je svetlá šedá. Cruwear je tmavo šedý.Keď mohli byť 3 limitky v karbóne, a 2 M4 s rôznymi rúčkami. Môžu byť aj 3 šedéWink

Always look on the bright side of life...
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/28/2008
Ahoj chlapi, potrebujem surne poradit, mam moznost kupit Para2 a predavajuci mi poslal nejake foto tak skuste posudit ci je to fake alebo origo, poslal aj foto s fakturou..Dik Jano

janick vložil tyto přílohy:
20161025_145636.jpg.jpg
20161025_145650.jpg.jpg
20161025_145732.jpg.jpg
20161025_145813.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/10/2014
... no já nejsem na Para2 žádný odborník, ale ty 4ks co mi prošli rukama měli z venku jinak sraženou G10 - mírněji - né takovýhle rádius a ty zuby na příložce na opření palce začínali hned od předku střenky? Sad

mydlinkaTM vložil tyto přílohy:
Untitled.jpg

KONTAKT POUZE PŘES EMAIL! Ten se mi stahuje do mobilu a mohu odpovědět, dík za pochopení.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/28/2008
Ano aj mne udreli do oci tieto dve veci, ze tie hrany su nejake moc zbrusene, zaoblene a tie zuby moc dlhe..nepozdava sa mi to..
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/24/2009
FAKE - napisy su inak zarovnane a vyzeraju iba nafarbene..
In vino veritas, in pivo TAKY...
Menej je niekedy viac, ale viac je VŽDY viac!!!
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum