ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Spyderco II. Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/11/2017
Keď na to príde, pomôže v kuchyni aj civilista: https://www.youtube.com/watch?v=4PoVVwNY3pE Ok .
Mea culpa, maxima...
Peine forte et dure Ich heisse Lars und ich bin Smogebrotformer. Don Corleone aus Schweden.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/26/2006
Dnesni venceni pavouku Happy.

3dfx4eva vložil tyto přílohy:
01.jpg.jpg
02.jpg.jpg
03.jpg.jpg
05.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/26/2006
PS Pokud by nekdo nahodou vedel o Native G10 v puvodni verzi (s plnymi ocelovymi prilozkami a sroubovanym cepem pojistky) nekde skladem hodte mi prosim PM. Napr. noze-nuz ho maji na fotkach i videu ale skladem uz jen odlehcena verze pouze s G10 bez ocelovych prilozek. Jeden z tech nozu ktere clovek koupi, prehlizi a oceni az po dlouhe dobe jak moc je skvely... a on uz neni k dostani Happy.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/19/2011
Štefan napsal:
Keď na to príde, pomôže v kuchyni aj civilista: https://www.youtube.com/watch?v=4PoVVwNY3pE Ok .

Hej, ty jsi fakt nemocný člověk, prosil jsem tě v pm, ať ty své super odkazy, když už bůhvíproč musíš, omezíš na volný pokec a podobná vlákna !!! Určitě každého v tématickém vlákně hluboce zaujme, jak nějaký ruský chuj před sedmi lety krájí civilianem myní zeleninu a v posledním podobně duchaplném tvém postu, kuře, tak se vzpamatuj...Beating
Ana'l nathrach, orth' bha'is's bethod, do che'l de'nmha
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 1/9/2013
Spyderco Para Military 2 Emerson

Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/11/2017
Happy.

Štefan vložil tyto přílohy:
sPYDERCO_1.JPG.jpg
SPYDERCO_2.JPG.jpg

Mea culpa, maxima...
Peine forte et dure Ich heisse Lars und ich bin Smogebrotformer. Don Corleone aus Schweden.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 2/2/2013
Ed Schempp Ethnic Series EuroEdge

hnupek vložil tyto přílohy:
IMG_5452.jpg.jpg

// Život je príliš krátky, aby som nosil škaredý nôž ... avšak život je príliš škaredý, aby som nosil krátky nôž
Posláno:

Pokročilý
A Hundred Pacer - ten bol prekvapivo rezivy, vyborny noz

CC76C8D3_1567_4799_9F0C_001DE9AF7206.JPG.jpg

// Život je príliš krátky, aby som nosil škaredý nôž ... avšak život je príliš škaredý, aby som nosil krátky nôž
Posláno:

Pokročilý
A do tretice, P'kal. Aj ten bol fajn Happy

83690971_10217949079332751_3615134248614232064_o.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Připojený: 5/1/2004
Zdravím,
povedlo se mi vyprat kraťasy a zapomenout v nich spyderco, čepel ZDP 189, pral jsem na 90 stupňů celsia a doba cca 90 minut. Na noži viditelně nic není, nezdá se nijak poškozený, ale chci se pro jistotu zeptat, možná zbytečně, nemohlo dojít v čepeli k nějakým změnám ve struktuře oceli? Doufám že ne popouštěcí teplota je přece vyšší, ale červík pochybnosti hlodá.... Co vy na to?
"To ale není spravedlivé!" vykřikl zoufale Mort. "Není spravedlnost, jsem jenom já...." odvětil Smrť
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/26/2012
90 stupňov oceli neublíži, veď keď to prežil ten plastWink
Skôr by som rozobral, vysušil a premazal vnútri okolo čapu a priložky. Tam by to mohlo začať korodovať, ak tam zostane dlhšie voda.

Always look on the bright side of life...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/28/2011
No sem zvědavý Reveal 5
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 4/12/2018
liman napsal:
Zdravím,
povedlo se mi vyprat kraťasy a zapomenout v nich spyderco, čepel ZDP 189, pral jsem na 90 stupňů celsia a doba cca 90 minut. Na noži viditelně nic není, nezdá se nijak poškozený, ale chci se pro jistotu zeptat, možná zbytečně, nemohlo dojít v čepeli k nějakým změnám ve struktuře oceli? Doufám že ne popouštěcí teplota je přece vyšší, ale červík pochybnosti hlodá.... Co vy na to?

Noži jsi určitě neublížil. Jediný co to může odnést je ostří. Ostří špatně snáší teplou vodu 👍 je to zkušenost z reznickych karbon chrom nožů. Jak to snáší jiné oceli vyzkoušené nemám 😄
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 3/30/2011
Pepikpohan napsal:
liman napsal:
Zdravím,

Noži jsi určitě neublížil. Jediný co to může odnést je ostří. ..jiné oceli vyzkoušené nemám 😄

Tohle vidím jako Igi964, styčné plochy co nejsou vidět - to může být potíž. Výhodou je, že program dojel až do konce a vyplavil většinu prášku, voda je až druhotný problém. (vypravný Kershaw Blur sandvick, 2 telefony, 1 g-shocky mrGreen )
Není moudrý ten, kdo ví mnoho, ale ten, kdo ví co je třeba.
Nůž slouží mě, nikoli já jemu.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/26/2012
Reveal 5 za mňa Ok Ok Ok Päť nových wharncliffe nožov a ďalšie K390kyAdmire Cool Grin
YoJumbo je kráľGrin

Igi964 vložil tyto přílohy:
Screenshot_20200505_214657_Chrome.jpg.jpg

Always look on the bright side of life...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/28/2011
273 dolarů preorder za Slyzs Swayback. Ok mrGreen
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/24/2009
pekony napsal:

Do riti, zase budem musieť rozbíjať prasiatko Grin Grin
In vino veritas, in pivo TAKY...
Menej je niekedy viac, ale viac je VŽDY viac!!!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/12/2017
Igi964 napsal:
Reveal 5 za mňa Ok Ok Ok Päť nových wharncliffe nožov a ďalšie K390kyAdmire Cool Grin
YoJumbo je kráľGrin

nechapu proč se to jmenuje takto zkomoleně (Yojimbo=ochránce)
a proč to neudělaly např Yojimbo III
navíc zbytečně velká kudla.... škoda
spyderco neoslnilo

“Můj bůh je Crom. Sedí na vysoké hoře. Po smrti před něj předstoupím a on se mne zeptá na Tajemství oceli. Neodpovím-li správně, srazí mne ze své hory!”
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/16/2009
Je pravda, že ho mohli nazvat Yojimbo 3 nebo Yojimbo XL.
Ale mně se moc líbí.Ok
I velikost je na můj vkus dobrá a váha 145 g je v pohodě.
Asi do něj půjdu, jestli dorazí k nám na trh.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 9/24/2018
kilosunky napsal:
pekony napsal:

Do riti, zase budem musieť rozbíjať prasiatko Grin Grin

Já teda nevím, ale tenhle Slyzoun se mi zdá nějak obyčejný.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum