ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Spyderco II. Možnosti
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 4/14/2013
nieco pre majitelov SParamilitary2 a zaroven pivarov Happy "brewhawk"

S

RedCloud vložil tyto přílohy:
Screen_Shot_2016_11_15_at_19.53.24.png.jpg
Screen_Shot_2016_11_15_at_19.53.50.png.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/29/2011
Spyderca mám rád, ale Police v nerezu jsem se zbavil už před lety. S jakoukoliv vůlí u nýtovanýho nože nic neuděláš. Doporučuju vrátit a vybrat něco jiného (třeba Military, Paramilitary nebo z poslední produkce naprosto úžasná Mantra v obou verzích), ideálně bez back-locku, kterej Spyderco prostě neumí, to je známá věc. Ale pokud bez Police v nerezu nemůžeš být, doporučuju osobně vybrat takovej kus, kterej má vůli co nejmenší. Nicméně na mém kusu se po několika letech používání vůle na špičce doslale ke 3 mm. Nůž jsem koupil asi stejně jako ty, prostě proto, že se mi hrozně líbil, myslel jsem si, že bude bez chyby a pak jsem byl akorát nasranej. Takže jestli si to chceš ušetřit, Police vrať a kup něco se šroubama a hlavně s jinou pojistkou.
“Knives are easy to hide. They don’t jam and they never run out of bullets. They come in handy when you have to do some close contact work.”
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 8/31/2016
Vánoce za dveřmi a výrobci se ucházejí o naše penězenky.Nový Paramylitary 3
https://mobile.twitter.com/hashtag/para3?src=hash
"Kdo čte příliš mnoho knih, ten si škodí." Mao Ce-tung, 1964
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/28/2008
Tiez som si vsimol, no ma byt mensie ako para2, mna by viac zaujalo keby malo o trochu dlhsiu cepel, aj ked s touto aktualnou v podstate vsetko zvladam .
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/5/2011
Mohli ponechat čepel a zmenšit celý zbytek nože, to by byl hit Razz Ale to by zas už nebylo Paramili...potažmo Spyderco mrGreen
Chcete mít nůž neustále ostrý? Krájejte si s ním denně habanero!
Po kapsách: Kershaw Ener-G, SRM S601, GT Sigma
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/26/2012
A je tu nový katalóg Spyderco 2017.
Veľa zaujímavých noviniek.

http://www.spyderco.com/catalog/

Igi964 vložil tyto přílohy:
C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved_Images_catalog_2017.png

Always look on the bright side of life...
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 8/23/2012
Tak konečně para3! Ak nie si moja,tak potom neviem čia si.Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/12/2007
Para 3 určitě uspokojí hodně navržených fandů, ale trochu mi uniká jeho smysl při existenci Sage 5 Wink.

Mně se, krom již dříve ohlášeného Advocate, nejvíc líbí tyhle kousky.

Tyler vložil tyto přílohy:
Screenshot_2016_11_18_23_03_57.jpeg.jpg
Screenshot_2016_11_18_23_00_51.jpeg.jpg
Screenshot_2016_11_18_23_01_44.jpeg.jpg

"Thin is sharp."
Posláno:

Začátečník
Připojený: 3/26/2013
D'Allara 3 s kuličkovou pojistkou vypadá moc dobře, ale ta cena... (190 babek Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/28/2011
No žádná sláva pro Advocate. Cry

Posláno:
Pokročilý
Připojený: 8/23/2012
Takže s těma teňoučkýma podložkama mezi ložiskama a titanem pořád nic nedělají. Taky mě štve,jak blbě mi kvůli tomu chodí Domino. Když povolím čep,čepel je vyosená a má vůli a když ho dotáhnu a je vycentrovaná,tak chodí hůř,než Kershaw skyline na bronzových podložkách. Přitom jde v podstatě o nový nůž.Což mi připomíná,že bych si měl na to udělat čas a začít to nějak řešit.Beating
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/4/2016
Veľká škoda nôž vyzerá velmi pekne !Ale myslim že kvalitne ložiska su pri fliperi veľmi dôležité možno to časom nejako vychytajú?Cry
Posláno:
Začátečník
Připojený: 7/15/2016
Ahojte, zadovážil som si novú Enduru 4 ffg gray. Strašne ma na nej však prekvapil jej klip, ktorý mi príde ako na dákom lacnom noži. Príde mi, ako keby ani nebol kovový, ale skôr z plastu. Je totiž úplne slabý, taký chatrný. Keď si to porovnám s radou Tenacious, tak je to riadna bieda, tam je tuhý pevný klip, čo vyzerá, že aj niečo vydrží. Endura ho má slabší ako RAT 1-tka a naozaj pôsobí ako z plastu a že každú chvíľu sa ohne. Veľmi slabé.

Riadne ma to štve. Tí, čo máte Endury, má to tak byť? Taký klip to má mať? Nech viem, či ma nejako predajca neoklamal. Aj keď, kupoval som z riadneho nožiarského e-shopu - euro-noze.sk, tak verím, že tam by si nedovolili, by dáku kravinu podstrčiť. Za každý názor vopred ďakujem.
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 12/21/2015
Poradil by mi niekto prosím aké šróby na military na strienky?
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/4/2016
Ahoj najlepšie asi origo napíšeš priamo na ich stránke cez formulár im napíšeš asi do desať dní ich pošlú aspom to tak fungovalo .Nedávaj tam hociaké možeš si poškodiť závity .Myslim že tam je iné stúpanie.Happy
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 8/31/2016
Tak to jsem sám zvědav,co se bude lépe prodávat.Jestli Polestar s BD1 nebo Tenacious s 8Cr13 Shocked
"Kdo čte příliš mnoho knih, ten si škodí." Mao Ce-tung, 1964
Posláno:
Štamgast
Připojený: 5/1/2004
líbí se mi to a líbí se mi i delica wave https://www.youtube.com/watch?v=u49WI319C9k
"To ale není spravedlivé!" vykřikl zoufale Mort. "Není spravedlnost, jsem jenom já...." odvětil Smrť
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 12/21/2015
peto5 napsal:
Ahoj najlepšie asi origo napíšeš priamo na ich stránke cez formulár im napíšeš asi do desať dní ich pošlú aspom to tak fungovalo .Nedávaj tam hociaké možeš si poškodiť závity .Myslim že tam je iné stúpanie.Happy

Viem že to takto ide ale chcel som nejaké čo môžem hneď kúpiť ale keď je to tak ako píšeš s tým stúpaním tak im radšej napíšem , Vďaka za odpoveď Ok
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/23/2013
Spy-DK
Takový mininožík, čepel má jen 68 mm (ostří 58). Je to podle dánské legislativy, takže nejde otevřít jednou rukou a nemá pojistku. Proč zrovna potomci Vikingů mají tak přísné zákony o nožích, netuším. Ale je to sympatická věcička do kapsy, která díky plochému výbrusu skvěle řeže. Pro městského člověka celkem fajn, jen ten chleba si raději kupte už nakrájený…
(výroba v Itálii, na čepelce N690co, klip jenom tip-up)

yarr vložil tyto přílohy:
Spy_DK.jpg.jpg

Máš-li krátký nůž, potřebuješ dlouhou ruku.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/7/2008
Balíček od customer support Spyderco. Klip sada + pošta 11.95usd,sada skrutiek zadarmo a zbytok je bonus Happy

MiGo#1 vložil tyto přílohy:
20170208_163836.jpg.jpg

Facebook : MGknives
Instagram : mgknives
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum