Fórum
Švýcarské zavíráky V. - Všechno kolem nich Možnosti
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 6/4/2015
Pre: Marco007

Tu si môžeš kúpiť pružinky a iné príslušenstvo:
https://www.kapesni-noze.cz/prislusenstvi-victorinox/
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/2/2008
Porter napsal:
Ahoj. Díky za reakci. Chtěl bych Outrider (který mi výbavou nejvíc vyhovuje), ale s čepelí, kterou otevřu jednou rukou, nemusí být zrovna ze Sentinela. Pokud to teda je možné (z jiného modelu).

Ahoj
Písni mi do PM, email, co máš, co chceš, z kterého kam, atd. ať to tu neplevelíme.
Carpe diem quam minimum credula postero
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/24/2010
Bol už niekto vo Švajčiarsku nakupovať nové prírastky? Budem najbližšie 4mesiace blízko švajčiarskych hraníc a rozmýšľam, ze si spravím do Svajciarska chcem si pozriet aj nejaké old wengery alebo wengera new renger.
Najlepšia zbran je mysel
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 10/1/2013
John J. napsal:
... chcem si pozriet aj nejaké old wengery alebo wengera new renger.

A kde si ich chces pozrieť?
Posláno:

Pokročilý
hrantisko napsal:
John J. napsal:
... chcem si pozriet aj nejaké old wengery alebo wengera new renger.

A kde si ich chces pozrieť?

Ešte neviem zatiaľ Googlujem kde by niečo vo Švajčiarsku mohlo také byť.napadly ma aj rôzne trhy a vystavy Pozerám múzea alebo rozmýšľam ci sa nerobia exkurzie do továrne victorinox. Aj tam by som rad pozrel.
Najlepšia zbran je mysel
Posláno:

Pokročilý
Do Ibachu ísť môžeš - ale ďalej ako do podnikovej predajne sa nedostaneš. Skúšal som minulé leto a odpoveďou mi bolo Nie.
Ale na predajni majú veľakrát veľmi výhodné ceny na prebytky. Ja som tam nakúpil hromadu, všetko za 50%.

Keď už tam budeš,môžeš zajst aj do Brunnen. Tam má Victorinox tiež podnikovú predajňu a skromné múzeum. Môžeš si tam vlastnoručne zložiť svojho Spartana. Musíš si ale vopred dohodnúť termín.

Ale staré ale ani "nové" Wengeri už nikde pohromade nenajdes.
Posláno:

Pokročilý
hrantisko napsal:
Do Ibachu ísť môžeš - ale ďalej ako do podnikovej predajne sa nedostaneš. Skúšal som minulé leto a odpoveďou mi bolo Nie.
Ale na predajni majú veľakrát veľmi výhodné ceny na prebytky. Ja som tam nakúpil hromadu, všetko za 50%.

Keď už tam budeš,môžeš zajst aj do Brunnen. Tam má Victorinox tiež podnikovú predajňu a skromné múzeum. Môžeš si tam vlastnoručne zložiť svojho Spartana. Musíš si ale vopred dohodnúť termín.

Ale staré ale ani "nové" Wengeri už nikde pohromade nenajdes.

Keď píšete ze tam majú zľavy za 50% tak po výplate by som si určite rád urobil výlet. A aj poskladať si Sparta a znie celkom zaujímavo
Najlepšia zbran je mysel
Posláno:

Pokročilý
Samozrejme, že tie zlavy ale nie sú na kompletný sortiment. Pri vstupe do predajne som šiel priamo popri stene a na ľavo od pokladne bol regál, kde sú bol prebytky - tie sú boli za 50 percent.
Ale zato sú tam boli celkom vypečené kúsky, ako Mechanic s drevenými črienkami s pinzetou a špáradlom v priehľadnej plastovej krabičke. A potom zopár modelov s črienkami neštandardnej farby - zrejme z externej objednávky, ktorá nevyšla.
Potom zopár kožených púzdier.

hrantisko vložil tyto přílohy:
Victorinox.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/11/2017
13 tipov ako využiť háčik vášho Victorinoxu: https://www.youtube.com/watch?v=srbipWJYOGM Ok .
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/18/2017
Štefan napsal:
13 tipov ako využiť háčik vášho Victorinoxu: https://www.youtube.com/watch?v=srbipWJYOGM Ok .

Felix je dobrej. Rád koukám na jeho tipy a triky.. Happy
Vypadá jako takovej správnej dobrák od kosti..mrGreen
..kdyby byli všichni stejný, byla by to pěkná nuda..
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/11/2017
Priznám sa, že ho ako youtubera nepoznám, no súhlasím, podľa všetkého je to sympaťák, viac takých Wink .
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/22/2005
Bral bych tu jeho knížku, ale našel jsem jí jen v němčině... nebo je někde přeložená?
Triky dobrý, koukám, že si i vystačí s nějakým Huntsmanem, co?
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/18/2017
Ppetr napsal:
Bral bych tu jeho knížku, ale našel jsem jí jen v němčině... nebo je někde přeložená?
Triky dobrý, koukám, že si i vystačí s nějakým Huntsmanem, co?

Kterou? Má jich víc.. Tady odkaz aspoň na jednu ENG verzi..
https://www.megaknihy.cz/5596091-the-swiss-army-knife-book.html
Ale koukám, že není skladem..Grin
..kdyby byli všichni stejný, byla by to pěkná nuda..
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/25/2013
Nakoupit se dají TADY Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/22/2005
Jde mi o to jestli je v češtině... bohužel bych si jinak jen prohlížel obrázky Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/27/2015
3 hodiny v dílně a climber bude mít nový kabát

germanicus1 vložil tyto přílohy:
IMG_20191225_170300.jpg.jpg

Posláno:
Začátečník
Připojený: 1/2/2012
Máte už někdo s tímhle zkušenost? Dneska to na mě vyběhlo na youtube a vypadá to celkem fajn. Případně jestli někdo šikovný z fóra by dokázal něco podobného? Hodně zajímavý klip.

https://www.indiegogo.com/projects/swissqlip-make-the-greatest-multitool-even-better#/
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/17/2009
Už se to tu řešilo - kdo nepozná že jde o mechanický (jediný šroubek krz fórové očko v hliníkovám plíšku) i funkční (nejde o ploché EDC) nesmysl, ať si svých $20+poštovné klidně spláchne do záchoda...
Posláno:
Začátečník
Připojený: 1/2/2012
radek124 napsal:
Už se to tu řešilo - kdo nepozná že jde o mechanický (jediný šroubek krz fórové očko v hliníkovám plíšku) i funkční (nejde o ploché EDC) nesmysl, ať si svých $20+poštovné klidně spláchne do záchoda...

Díky za ryhlé a asi i výstižné ohodnocení. Měl jsem za to, že to očko něco vydrží. Takže zůstanu u pouzdra na opasek, případně kapsa v batohu.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/2/2008
Popravdě to drží očko na peru z řady otvíráků což je cca 2,2mm tl což je bohatě dost.
Hliníkový (či spíše alpakový) plíšek by to držel v případě modelů s uniotvirákem (Compact) nebo starších modelů. A to s tímhle bazmekem ani nejde je z druhé strany u čepelky/uniotvíráku. Nutná úprava, dát nějakou podložku, blokovalo by to bižuterii a asi by překážela vývrtka...
Nicméně uchycení jedním šroubkem i tak IMHO stojí za prd. A za ty peníze...
Carpe diem quam minimum credula postero
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum