ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Švýcarské zavíráky V. - Všechno kolem nich Možnosti
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 10/6/2015
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 6/17/2014
Udělal jsem si radost. První Alox. Happy

Mahero38 vložil tyto přílohy:
IMG_20180502_213253.jpg.jpg

Posláno:
Začátečník
Připojený: 12/28/2016
Ja si udelal taky radost Alox LE 2018 Pioneer je doma Happy
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 8/6/2015
Ja tiež...

bonington vložil tyto přílohy:
DSCN4650.JPG.jpg

Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 10/6/2015
Perfektní červená trojka. Gratuluji. Já mám svého Pioneera na poště,takže musím vydržet do pondělí. Applause Applause
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 1/15/2008
Jen tak sem si poskládal

MiloslavS vložil tyto přílohy:
swis.jpg.jpg

Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 1/13/2014
Vanoce v kvetnu Happy

A jeste fotka kompletni damaskove edice. Je to strasne navykove Laugh

Pjurcik vložil tyto přílohy:
v2.jpg.jpg
v3.jpg.jpg

Posláno:
Začátečník
Připojený: 5/7/2018
Ahoj a dobrý den,
obracím se na Vás s prosbou. Mám model Climber (91 mm) s reklamní modrou průhlednou střenkou. Jsem zastánce tradiční červené (Ferrari bych si taky nekopil žlutý...Happy a taky bych si nůž rád přizpůsobil.
Z toho, co jsem na netu zatím nastudoval to vypadá, že výměnu střenky zvládnu i já doma, problémem se ukázalo, že nejdou sehnat. Respektive, nikde jsem je k prodeji v "náhradních dílech" nenašel... Prosím vás, nevíte kde je koupit?
Díky, Honza
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 10/25/2015
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/17/2009
Jen aby ty náhradní střenky i bez pošty nevyšly dráž než celej švýcaráček... Laugh

@monkmank: Párkrát už se tu s pomocí švýcarských krajánků organizoval hromadný nákup - a co si pamatuju, stayglow spolu s průhlednýma pluskovýma střenkama šly na dračku víc než cokoliv jiného. Takže červeného cellidoru se lidem musí po šuplíkách válet... napiš odkud seš, třeba to půjde i bez pošťáka.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/29/2005
Kde se dá sehnat "letošní" aloxovej Pioneer? Zatím jsem ho našel jenom na victorinoxcz.cz, ale na ty jsem slyšel docela špatný reference...
Posláno:

Štamgast
Co to je proboha za kravinu, "špatný reference"? Rössler je oficiální generální zastoupení Victorinoxu pro celou střední Evropu, co by tak asi mohli zmastit v prachsprostým e-shopu? Že u jiných kameníků a nebo šedých dovozců občas nakoupíš levněji je jen tím, že jim Rosslera coby velkoobchod nechává na pultové ceny vatu 25-50%, podobné to ostatně svého času bylo i u Wengeru/Acronu...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/17/2011
Například já s nimi mám špatnou zkušenost. Potřeboval sem základní červenou střenku na Spartana. Prodat ji prý nemohou, sám si ji nemohu vyměnit (!!!). Ok domluvil sem datum kdy jedu služebně do Prahy. Přijedu tam a ejhle, střenka není k dispozici.
Takže tam mám nuž nechat, vymění, pošlou (plus poštovné). Argument že jsem přijel po dohodě o výměně na počkání 100km autem je nezajímal.....
Jednání ve stylu "spotřebitele máme naprosto uprdele" .
PŘÍTEL je ten, kterému když povíš: "Někoho jsem zabil!" Odpoví: "Kde ho zakopem?"
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 7/25/2016
deimos napsal:
Kde se dá sehnat "letošní" aloxovej Pioneer? Zatím jsem ho našel jenom na victorinoxcz.cz, ale na ty jsem slyšel docela špatný reference...

Na odeslání něčeho se toho opravdu moc zkazit nedá, akorát když si porovnáš cenovou politiku např s nuz.cz, rozdíl několika set téměř u každé položky dává jasně najevo, že u rosslerů chtěj vyvařit co nejvíc.
Posláno:

Štamgast
Pánové, když Vám Apple neprodá náhradní displej a nebo AD švýcarských hodinek novej ciferník, ale budou chtít abyste jim ten svůj krám fyzicky doručili do autorizovaného servisu (kde oprava nebývá "na počkání" ani "za pusu"), víte kam si podobné "špatné reference" můžete vetknout?

Fakt že Victorinox a jeho autorizovaní dovozci musí v oficiálním e-shopu držet "list price" a že jejich servisy "neoddělitelné" díly na švýcaráky na pultě oficiálně neprodávají snad není žádná novinka - a nemyslím že by šlo o "zavrženíhodnou špatnost" tuzemského Rosslera. Křížek v logu bohužel neznamená že to železářství provozuje charita, holt to tak má Elsener nastavené a basta.

Ad "letošní limitky": buď si za tu "exkluzivitu" připlatíte u AD, nebo si pár dní počkáte až Vám ty příplatkové plecháče uvolní za velkoobchodní ceny do běžné distribuce, kde už Vám snad kameníci a obývákoví překupníčci přepustí pár procent ze své vaty (protože jinak by ztratili důvod existovat)... Cool
zb.
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 8/22/2005
Tak mam taky cervenou :) k modre to ladi krasne.

zb. vložil tyto přílohy:
IMG_20180509_183707.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/17/2011
Radek124: Takže dle tebe když si dohodnu den kdy mužu přijet aby mi střenku vyměnili na počkání, já termín dodržím a podmínky dohody dodržím a oni ne, dle tebe je to v pořádku?

Aha, tak to potom máme my dva nastavený morální hodnoty jinak.
PŘÍTEL je ten, kterému když povíš: "Někoho jsem zabil!" Odpoví: "Kde ho zakopem?"
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/9/2010
Dnes ma Svatek BlaženaWink

Hami vložil tyto přílohy:
DSC05410.JPG.jpg

KOUPIM...Kershaw Shallot s hladkou čepeli nebo Kershaw Damascus Shallot nebo Kershaw Shallot Sandvik 14CZN/ZDP189 composite steel
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 5/14/2018
Tak tahle Blažena je super. Škoda, že na ni nemůžu natrefit. Je to rok co mě ještě nože moc nezajímaly a už jich mám skoro dvacet. A to nejsem zběratel Happy
Člověk by neměl zestárnout dokud nezmoudří.
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 1/8/2017
Je nejaka sance sehnat Forester M s celocervenymi strenkami? Pote, co jsem predloni ve sveraku rozkrupnul strenky na Huntsmanu a jeste ho pritom trochu ohnul se radsi dal nez do brouseni a bezne udrzby nepoustim ... red face
Uživatelé v tomto tématu
Guest, knajfík

Přechod na fórum