ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
INMU Možnosti
Posláno:
Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 1/4/2014
AHOJ Kůži máš moc pěknou umíš to sní.Nože už neděláš proč ,Je to škoda.Ahoj JIRKA
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/11/2006
JK54 napsal:
AHOJ Kůži máš moc pěknou umíš to sní.Nože už neděláš proč ,Je to škoda.Ahoj JIRKA

Ahoj,
cožpak o to, já bych nože dělal, ale nemám kde. Nemám vlastní dílnu. K nožíříně se dostanu jednou za čas, když jedu na návštěvu k rodičům, kteří mi naštěstí to moje dílenské haraburdí trpělivě skladují a mám u nich v garáži pořád vyčleněný svůj koutHappy
Od doby, co jsem skončil vysokou, zvládám obvykle tak dva nože ročně...

Doufám, že si to budu moct v dohledné době všechno přestěhovat do něčeho svého. Snažíme se s manželkou najít bydlení, kde bysme mohli oba provozovat svoje zájmy. Takže nějaký dům s prostorem, kde bych si já mohl zařídit dílnu, a s větší zahradou, kde by si ona mohla zahradničit. A samozřejmě taky, abysme byli shcopni to zaplatit...
Je to boj
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 3/7/2018
Ahoj,
koukám na komplet tvé vlákno a děláš opravdu super kousky, hlavně kůži.
Moc mě na vandry zaujala ta jednoduchá peněženka 10x7cm s přihrádkami jak na peníze tak kartu tak na drobné.
Měl bys nějaký nákres k dispozici? (není-li to tvoje výrobní tajemství, v tom případě bych tě musel přemlouvat k výrobě Laugh )
Díky moc
Jirka
Sovy nejsou tím, čím se zdají být ....
Posláno:
Začátečník
Připojený: 10/12/2018
Dočetl jsem tvuj popis výroby peněženky. Máš to perfektní- promyšlený. Ušetřil jsi mi spoustu hledání a omylů.Třeba to kosení na kameni -perfektní. Takže mužu jen- DÍKY.
Posláno:

Štamgast
Podkozak napsal:
Ahoj,
Moc mě na vandry zaujala ta jednoduchá peněženka 10x7cm s přihrádkami jak na peníze tak kartu tak na drobné.
Měl bys nějaký nákres k dispozici? (není-li to tvoje výrobní tajemství, v tom případě bych tě musel přemlouvat k výrobě Laugh )
Díky moc
Jirka

Ahoj,
pokud si to chceš zkusit sám, tak šablonu najdeš pod následujícím odkazem. Bude fungovat na kůži tloušťky 1 - 1,5 mm. Pro jinou tloušťku budeš tu šablonu muset upravit, aby to šlo správně složit.
https://drive.google.com/file/d/1kgT-XqD2fdAOVN5NQyjewwRQEch9AJJ5/view?usp=sharing

A pokud bys chtěl můj "originál", tak se určitě můžeme dohodnout.

Je to boj
Posláno:

Štamgast
honzi57 napsal:
Dočetl jsem tvuj popis výroby peněženky. Máš to perfektní- promyšlený. Ušetřil jsi mi spoustu hledání a omylů.Třeba to kosení na kameni -perfektní. Takže mužu jen- DÍKY.

Na to člověk přijde brzy. Když začneš odřezávat plátky z řezací podložky, tak je jasné, že tudy cesta nevede.
V nouzi je pak dobrá i sklokeramická varná deskaHappy
Je to boj
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 3/7/2018
INMU napsal:
Podkozak napsal:
Ahoj,
Díky moc
Jirka

Ahoj,
pokud si to chceš zkusit sám, tak šablonu najdeš pod následujícím odkazem. Bude fungovat na kůži tloušťky 1 - 1,5 mm. Pro jinou tloušťku budeš tu šablonu muset upravit, aby to šlo správně složit.
https://drive.google.com/file/d/1kgT-XqD2fdAOVN5NQyjewwRQEch9AJJ5/view?usp=sharing

A pokud bys chtěl můj "originál", tak se určitě můžeme dohodnout.

Díky moc za šablonu a taky za to, že jsem přišel na to, že se na to úplně ještě necítím Laugh
Rád bych se s tebou nějak dohodl.
Podrobnosti po mailu? Přes telefon? PM?
Díky mocOk
Jirka
Sovy nejsou tím, čím se zdají být ....
Posláno:

Štamgast
Podkozak napsal:

Díky moc za šablonu a taky za to, že jsem přišel na to, že se na to úplně ještě necítím Laugh
Rád bych se s tebou nějak dohodl.
Podrobnosti po mailu? Přes telefon? PM?
Díky mocOk
Jirka

Poslal jsem PM
Je to boj
Posláno:
Začátečník
Připojený: 6/26/2017
Z téhle peěženky mám fakt radost. Je bezva. Chtěl jsem něco menšího, běžně mívám peněženky "dolarovky". Tahle peněženka od INMUa je ale lepší.
Dík moc pane a ať se daří v dalším díle!

Mirek

hadrian vložil tyto přílohy:
pen1.JPG.jpg
pen2.JPG.jpg
pen3.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
hadrian napsal:
Z téhle peěženky mám fakt radost. Je bezva. Chtěl jsem něco menšího, běžně mívám peněženky "dolarovky". Tahle peněženka od INMUa je ale lepší.
Dík moc pane a ať se daří v dalším díle!

Mirek

Díky moc za pozitivní odezvu. Jsem moc rád, že moje peněženka naživo splnila očekávání. Přeji, ať dlouho slouží.
Je to boj
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum