Fórum
Volný Pokec Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/22/2005
Surg napsal:
ABY BYLO JASNO: neradím, neviděl jsem Tě, nevím, jak to bylo vykloubené.
Pokud to bylo jen prosté vykloubení, lehce napravené a není tam nic jiného, dáváme tohle a brzy doporučujeme cvičení (určitým definovaným způsobem).
Jmenuje se to Ortex fixace ramenního kloubu 013, kód ZP: 78097 Je to pohodlné a stačí to, jen se s tím musí správně zacházet.

díky za info
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/7/2011
skippyx napsal:
....chcel by som si objednat nejaký meč z Hong Kongu a riešim hlavne to že či mi reálne môžu zadržať takýto tovar u nás na colnici ... ide mi skôr o to či mi takýto predmet (zbraň) nemôžu úplne zabaviť...

Meč ani jiné chladné zbraně nejsou v ČR nijak regulovány, tj. není důvod, aby Ti ho zabavili. Problém by mohl nastat, pokud by to třeba jelo lodí a chtěli by to proclit v prvním státě EU, kde se to vyskytne, řekněme v Německu. Ale i tam bych řekl, že bys to ukecal, protože vlastnictví a nošení (které se u nožů v Německu řeší častěji) jsou i v Německu dvě odlišné věci a to, co nesmíš nosit, většinou můžeš vlastnit.
Kdo všude byl, všechno zná a ví, jak končí každý den, ten chodí po světě bez radosti a bez naděje. (M. N.)
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Moderátor
Připojený: 12/20/2005
jedna japonská genialita se dřevem..

Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 8/24/2018
Ahoj, omlouvám se za mimo-tematickou vsuvku, ale hádám volný pokec je pro to ok. - nejste někdo náhodou z okolí Fačkova se zálibou v hledání ztracených věcí? Kamarád v neděli při sestupu z Reváně do Fačkovského sedla ztratil skoro nový mobil, hledali jsme, nenašli, museli odjet zpátky domů, ale když by si nějaký místní záhadolog chtěl udělat pátrací akci spojenou s pobytem na čerstvém vzduchu tak prosím dejte vědět, mobil zatím ještě zvoní .-). Díky moc za přečtení a případnou reakci. Karel
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/27/2013
2samurai

díky Ok
Nejsou žádné velké věci, jsou jen malé krůčky na cestě ...
Posláno:
Štamgast
Připojený: 5/26/2008
Renčín byl klasik!

Sidney vložil tyto přílohy:
kurva.jpg.jpg
Hosp_zázrak.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/5/2011
z jiného soudku...

rak nožomil vložil tyto přílohy:
1j6aTk.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/1/2010
Zdravím,
vím, že to asi patří jinam, ale toto vlákno navštěvuje asi víc lidí...
Prosím, vysvětlí mě někdo, jak správně otočit vloženou fotku v příspěvku???
Předem děkuji, Jirka.
FMJ
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/13/2004
Nepříliš šťastná aktivita firmy Benchmade, ale prosím, přečtěte to do konce...

https://www.thefirearmblog.com/blog/2019/02/21/benchmade-helps-destroy-guns/

Pro lidi nerozumějící AJ:

Firma Benchmade se podílela na soudně nařízeném ničení zbraní, které byly v držení Oregonské policie jako odevzdané jejich držiteli, kteří je již nechtěli vlastnit, nebo jako důkazní materiál....

Připomínám, že Oregonská policie nesmí tyto zbraně prodávat...pročež jejich likvidace je vcelku logická...

Nicméně krátkozrací a netrpěliví fanoušci propojeného světa nožů a zbraní již vyvolali i flame a dušují se, že si výrobky Benchmade již kupovat nebudou.....

Marketingově....no....ok, mluví se o značce, ale ti, co to nedočtou do konce......... Přinejmenším, na první pohled nejednoznačné (pro ty méně sečtělé, kteří nedočtou článek až do konce......
Kdo je příliš zvědavý, ten nebude nikdy moc starý.....
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/7/2010
Pokud tam byli zbraně opravdových zločinců, mohli z nich po rozřezání ukovat damašek na čepele, jako svého času Boker ze zbytků Tirpitze a nebo tuším z vraku tanku Panther. Pokud by mezi nimi neskončil nějaký historicky cenný kousek, tak pak by žádný milovník nožů neprotestoval. Z takové pušky mafiána, třeba BM 42 "The Godfather Edition", to si umím představit Happy

Co Tě nezabije, to se Tě pokusí zabít znovu...
Multikulturalismus je stejná hovadina jako nacpat všechna zvířata v ZOO do jedné klece
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 5/18/2016
pamfer napsal:
Zdravím,
Předem děkuji, Jirka.

Co jsem vypozoroval, tak fotku je potřeba otočit reálně, některé programy a většina foťáků dá do exifu jen parametr, že je fotka otočená a s pixelama nic neudělá. Knife při vložení všechny parametry promázne tak se ta informace ztratí.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/26/2006
FMJ napsal:
Nepříliš šťastná aktivita firmy Benchmade,

Clanek jsem docetl a myslim ze to neni neprilis stastna aktivita ale totalni marketingovy pruser za ktery by mel byt konkretni clovek/lide z Benchmade na hodinu vyhozen/vyhozeni. Pokud policejni oddeleni pozadalo Benchmade o spolupraci tak by asi nebylo moudre se jim vysmat s tim ze "... si vemte kladiva a kovadliny a rozbijte si to na dvorku sami fizlove..." ale stacilo by se omluvit napriklad tim ze firma nedisponuje volnymi vyrobnimi prostredy a "...ach, ano, je nam to hrozne moc lito ze vam nemuzeme pomoct a desne nas to trapi tak treba priste...". Tady opravdu nejde o to co je to za zbrane ale o symboliku jejich niceni a o princip. Pro vetsinu lidi v CR asi tezko pochopitelne ale v atmosfere soucasnych USA je to opravdu hodne negativni PR.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Moderátor
Připojený: 12/20/2005
pamfer napsal:
Zdravím,
Předem děkuji, Jirka.

pokud vložíš do příspěvku otočenou fotku, pak je nejlepší přílohu smazat, fotku na disku v některém grafickém programu typu Malování nebo PicPick otočit, uložit a znovu vložit.

pokud se jedná o otočenou fotku v už starém a tebou již needitovatelném příspěvku, potom mi na mail poslat odkaz na stránku s tímto odkazem a prosbou o otočení.. já to uložím, otočím a znovu vložím..
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/5/2011
Pro vetsinu lidi v CR asi tezko pochopitelne ale v atmosfere soucasnych USA je to opravdu hodne negativni PR.

nepochopitelné věci se dějí i u nás v ČR.

viděl jsem na vlastní oči, jak hasiči museli vlastnoručně likvidovat "nadměrné zásoby",
konkrétně šlo o všem známé hliníkové trojdílné ešusy, úplně nové...
Rozbíjeli je krumpáčem...

Tyto ešusy se dodnes prodávají, o jejich závadnosti se vedou polemiky.

Nechápu však, proč se ty ešusy musely rozbíjet, namísto toho, aby se třeba darovaly
skautům...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/7/2010
No asi ze stejného důvodu, jako donedávna nebylo možno pro obchodníka darovat potraviny s prošlou minimální trvanlivostí potřebným, jak se ničí falzifikáty oblečení, místo aby po jasném označení skončili třeba na charitě nebo v dětských domovech...mohl bych pokračovat.
Je to proto, že zákony tvoří lidi, co mají peněz jak sraček, jejich děti nikdy nepoznali nouzi a nikdy si nezkusili žít od výplaty k výplatě. Takže ti slušnější jsou natolik odtržení od reality, že si to neuvědomí, a ti ostatní na ně normálně serou.
Nehledě na to, že když budeme ničit a vyhazovat upotřebitelné věci, tak si tu planetu zkurvíme daleko dřív.

Co Tě nezabije, to se Tě pokusí zabít znovu...
Multikulturalismus je stejná hovadina jako nacpat všechna zvířata v ZOO do jedné klece
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/1/2010
Díky všem za rady ohledně otáčení fotek, budu se snažit...Happy
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/2/2011
Akrobacie Martina Šonky nad Ostravou.

dr.bike vložil tyto přílohy:
DSC_0406.JPG.jpg

Kdo chce, najde cestu. Kdo nechce, najde výmluvu.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/7/2011
Wizard: Tak zrovna kovové výrobky se po "zničení" odvezou do sběrného dvora a kov se znovu zpracuje, byť to stojí energii. Horší jsou ty tuny plastů, PET flašek, pytlíků, obalů od potravin, jinak řečeno ropy, která jednou dojde. Ale tak třeba to přinese renesanci balení potravin do papíru a nápojů do skla.
Kdo všude byl, všechno zná a ví, jak končí každý den, ten chodí po světě bez radosti a bez naděje. (M. N.)
Posláno:

Začátečník
Připojený: 2/19/2019
Nejako sa mi zopsul externý disk. Nemáte niekto náhodou Star Trek: The Next Generation kompletku v češtine, alebo slovenčine?
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/28/2010
Indy je šikula Applause https://www.lamnia.com/sk/sc/5/noze/noze?sgid=5&mid=754
Cesta do pekla býva dláždená dobrými úmyslami.
Uživatelé v tomto tématu
Guest, vakovlk

Přechod na fórum