ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Volný Pokec Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/10/2019
Pánové díky.Admire využiju Vaší nabídky. To co mi přeložil google bylo hanebné jakosti a chápu že si v Böker Manufaktur řekli : to víš že jo, du lúdrkerl, fršténicht tak šajze a ne součástky!!Laugh
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/7/2011
Včera jsme navštívili Pivopění v Místeckém areálu bývalého Slezanu, svoje dobroty tu předvádělo 25 minipivovarů, takže bylo co ochutnávat. Ok Oděni jsme byli jak jinak než v letošních tričkách z Lipové Razz

Lotr vložil tyto přílohy:
PP3.jpg.jpg
PP1.jpg.jpg

My life, my rules! No pain,no gain!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/27/2009
Mam taku malu otazku .Neviete co mi to mohlo zozrat ? Vtaky to urcite neboli lebo tie to naklvnu a po nich vzdy! ostane nejake zrnko , ale toto nie je ani otrhane , je to akoby "ozuzlane"na stopkach je ten "stredovy fuz" bobule. Na strapci ani na zemi ani jedna supka . Tieto dva strapce boli nad zemou +- 30cm. Ja som taketo cosi este nevidel

Motorkar vložil tyto přílohy:
P1040018.jpg.jpg
P1040019.jpg.jpg
P1040020.jpg.jpg
P1040021.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Ahoj, máš kolem baráku kuny. Lepší když ti žerou hrozny, než káble v autě.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/27/2009
Kuna? to aby som zratal sliepky a zajace ci nieco nechyba. Mapadol ma este jezko (mota sa mi tam uz 2r rodinka jezov) nakolko to bolo len pri zemi a kuna by obrala aj nejake vyssie polozene hrozny . No kazdopadne si ma s tou kunou vylakal bo na hospodárskom dvore nic moc takyto dravec
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/7/2008
Milanko ak tá kuna býva u teba tak si za vodou.Grin Bo som počul že kde kuna býva tam nelový.
Happy
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 5/7/2010
Gofi napsal:
Milanko ak tá kuna býva u teba tak si za vodou.Grin Bo som počul že kde kuna býva tam nelový.
Happy

Jó Gofi, také jsem to slyšel, dokonce od "hajnýho". Kuna prý loví jinde a prostor kde "bydlí" má "pro jistotu na horší časy". Kdyby se jí snad nedařilo někde jinde v rajónu, a má prý ho docela velkej, tak se potom nají "doma". Má prostě tam kde bydlí takovou jako špajzku - na pak, kdyby náhodou... Měli jsme jí kdysi ve stropě v kolničce. Nám nic nesežrala, ale je "děsný prase", nám v té kolničce prakticky prosr..a a prochc..a Angry strop. Ale jinak dobrý spolubydlící. Akorát že po sobě neuklízí. Razz Po 2 rokách to zbalila a odstěhovala se. Zatím je pryč asi 5 let. Doufám, že už se nevrátí.
Posláno:

Štamgast
Mojí předřečníci mají pravdu. Tam kde se kuna usadí, neloví. Smůlu mají všichni okolo.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/5/2011
Přátelé chtěl bych vás varovat. Nepoužívejte pro posílání peněz služeb české pošty a to posílání peněz poštovní poukázkou!
Moje nejnovější zkušenost:
Poslal jsem kamarádovi nůž a dohodli jsme se, že mi pošle peníze poštovní poukázkou.
Ve středu 31.7.2019 mi odeslal poštovní poukázkou příslušnou částku, podací pošta Valašské Meziříčí. Telefonoval mi a sdělil mi i podací číslo.
Dnes je pondělí 5.8.2019 a peníze stále nepřišly!!!
Byl jsem na své dodací pošte, Praha 9. Úřednici na přepážce jsem sdělil, že 31.7. mi byly z pošty Valašské Meziříčí poštovní poukázkou pod podacím číslem xxx odeslány peníze a ptal jsem se, zda už došly.
Úřednice mi sdělila, že ještě nic nepřišlo.
Zeptal jsem se proto, za jak dlouho dojdou peníze z Valasskeho Meziříčí do Prahy. Úřednice odpověděla, že doba doručení může činit až 14 dní !!! Že se to nedá předem určit!!! Zeptal jsem se tedy, proč to tak dlouho trvá... Odpověď: To nelze určit... Může být třeba špatně napsaná adresa příjemce nebo jiný důvod... Rekl jsem uřednici, že jsem si telefonicky u odesílatele ověřil, zda adresa odesílatele i příjemce peněz je na po ukázce napsaná správně (to byla pravda, to jsem s kamarádem opravdu telefonicky ověřil) a zeptal se jí, z jakého jiného důvodu může doručení peněz tak dlouho trvat. Úřednice mi nedokázala odpovědět, řekla že neví... Dále doplnila, že pokud bych si chtěl stěžovat nebo požádat o prověření, kde odeslané peníze jsou a proč mi nebyly doručeny, tak to nemohu udělat na své dodací poště, ale musím napsat písemnou stížnost nebo žádost o prověření věci a poslat ji na Ředitelství České pošty!!! Že oni na mé dodací poště s tím nemohou nic dělat!!!
I když bych dnes napsal stížnost nebo žádost o prověření věci, bude mi to asi houby platné, protože než se stížnosti někdo z české pošty bude zabývat, tak to určitě nějakou dobu potrvá...
Tak mi zatím nezbývá nic jiného, než čekat, že peníze snad někdy přijdou a že se neztratily...
Úřednice jsem se také ještě zeptal, jak budu vyrozuměn o tom, že peníze přišly. Odpověď: Bude vám vhozena do schránky poukázka na vyzvednutí peněz. Na můj další dotaz, proč poukázky na vyzvednutí peněz nejsou příjemci peněz doručeny třeba doporučeně (to proto, že se může stát, že poukázku někdo ze schránky ukradne), mi bylo řečeno, že to je dle interního předpisu a že se s tím nedá nic dělat...
Tak co tomu říkáte?
Česká pošta si za své služby účtuje nehorázně vysoké poplatky, ale služby jsou mizerné...
Vím o čem mluvím... Jezdim často pracovne i soukrome do zahraničí a mohu srovnávat...
Máte podobné zkušenosti se službami České pošty???
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/30/2008
To vše jsi napsal, protože Ti něco nepřišlo za 3 pracovní dny...?
Pokud má Česká pošta u této služby lhůtu až 14 dní, tak je vše OK.
Oháníš se zahraničím a necháš si peníze poslat poukázkou...nemáš účet...?
Promiň, ale přijde mi to jako kňouráni na webu pro holky.

Státní úřad Ti třeba jen na dotaz odpoví za dva měsíce.
Život musí být velký zločin, když je za něj trest smrti!!!
Posláno:

Štamgast
pro Langl:

1.
NEKNOURAM, KONSTATUJI FAKTA.
2.
KAMARAD NEMĚL BOHUŽEL JINOU MOŽNOST, NEŽ POSLAT PENÍZE POSTOVNI POUKÁZKOU.
3.
VZDALENOST VALMEZ-PRAHA NENÍ VELKÁ.
4.
CESKA POŠTA PŘECE DISPONUJE POČÍTAČI,
TY BY VŠE MĚLY URYCHLIT NEBO NE?
5.
POSILAL JSEM V NĚMECKU POSTOVNI POUKÁZKOU PENÍZE Z BERLÍNA DO MNICHOVA. COŽ JE VZDALENOST VĚTŠÍ, NEŽ VZDALENOST VALMEZ-PRAHA. PENÍZE BYLY NA DRUHÝ DEN U PŘÍJEMCE.
PIPLATEK ZA POUKÁZKOU NIŽŠÍ NEŽ V ČR. TUTEZ ZKUŠENOST MÁM KDYŽ JSEM V RAKOUSKU POSILAL PENÍZE Z VÍDNĚ DO SAZBURKU...
6.
SROVNÁM-LI SLUŽBY NĚMECKÉ, RAKOUSKÉ, FINSKE, LITEVSKÉ A LOTYŠSKÉ POŠTY SE SLUŽBAMI ČESKÉ POŠTY, JE CESKA POSTA NA POSLEDNÍM MÍSTĚ. BOHUŽEL. TOTO JSOU ME VLASTNÍ ZKUŠENOSTI...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/30/2008
Fakt je pouze to, že pošta má u té služby uvedenou, že to může trvat i 14 dní...

Jinak i poštovní poukázkou lze peníze zaslat na účet, tak nepiš,
že nebyla jiná možnost, když tak argumentuješ fakty a určitě jsi zapomněl alespoň na dalších 50 států, kde to taky funguje a dalších 50, kde to nefunguje.

Více k tomu nebudu psát, jen mě překvapuje, co všechno lze rozebírat tady na babywebu.

Dobrou noc a jdu plakat do polštáře.

Život musí být velký zločin, když je za něj trest smrti!!!
Hmm
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 4/10/2007
Nějak teď nevím, jakou roli při poslání peněz poštovní poukázkou hraje vzdálenost... A ano, šlo to poslat poukázkou na tvůj účet, případně za poplatek 55kč vložit na tvůj účet na pobočce banky ve Valmezu.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 7/4/2018
Predpokladám, že viacerí dostávate doma otázky, či už nemáte dosť tých nožov, na čo Vám to je, či to potrebujete, koľko to stálo...

Ako to riešite? 😂 Ja napríklad neodpovedám, len otvorím teatrálne túto skrinku 😂

kamzik vložil tyto přílohy:
IMG_20190807_080225_01.jpeg.jpg

Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 2/8/2007
Zdar, nemáte tip na kemp v Polsku někde okolo Wolinu a pak dál na sever k pobřeží? Miedzyzdroje a na východ...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/21/2005
Motorkar napsal:
Mam taku malu otazku .Neviete co mi to mohlo zozrat ? Vtaky to urcite neboli lebo tie to naklvnu a po nich vzdy! ostane nejake zrnko , ale toto nie je ani otrhane , je to akoby "ozuzlane"na stopkach je ten "stredovy fuz" bobule. Na strapci ani na zemi ani jedna supka . Tieto dva strapce boli nad zemou +- 30cm. Ja som taketo cosi este nevidel

Milane,
v pátek jsem byl ve sklípku a probíral jsem s vinařem škůdce který dovedou sežrat úrodu a kromě ptáků prej chodí na víno i srny.
Pic KUMO
Posláno:

Štamgast
Nedá mi to, abych se ještě jednou a naposledy vrátil k mému "případu" kdy jsem tady popsal svou zkušenost se službami české pošty

Myslel jsem si, že toto vlákno se jmenuje "volný pokec" právě proto, že se tady člověk může volně vyjádřit a napsat svůj názor nebo zkušenost, ať již pozitivní, nebo negativní...

To jsem učinil. Ke svému překvapení jsem však ihned poté, co jsem napsal svou zkušenost s českou poštou, byl napaden členem fóra langlem, že tady fnukam a brecim a že si stěžuji...

Žádám proto velmi zdvořile pana langla, aby mi odpověděl na následující dotaz:

CO VLASTNĚ MOHU A SMÍM ANEBO NEMOHU A NESMÍM PSÁT DO VLÁKNA VOLNÝ POKEC???

CHTĚL BYCH V TOM MÍT JASNO ABYCH SE V BUDOUCNU NEDOPUSTIL NĚJAKÉHO FAUX-PAS NEBO ABYCH NENAPSAL NĚCO NEVHODNÉHO.

DĚKUJI PŘEDEM ZA JASNOU A STRUČNOU ODPOVĚĎ CO DO TOHOTO VLÁKNA SMÍM NAPSAT A CO NE...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/12/2007
Hele, jestli tamto nebylo fňukání, tohle bohužel rozhodně je. Stěžuješ si tady na poštu opakovaně, minule ti bylo řečeno, že jste se dohodli na službě, která má jisté podmínky a rezervy, že sis je nezjistil předem, je tvůj problém. Jiné možnosti byly, mimo jiné sis mohl nechat poslat přímo hotovost v rámci Cenného psaní a prachy jsi mohl mít během pár dní v ruce zásilkou, která je pojištěná a její cesta se dá sledovat podle podacího čísla.

Pokud sdílíš svoji zkušenost, popisuješ ji dost ublíženě, a přitom to šlo všechno udělat jinak a lépe, nediv se, že to dostaneš trochu "sežrat". To není napadání, to je diskuze dospělých.

Mimochodem, psát velikými písmeny je ekvivalent zvýšeného hlasu/křičení.
"Thin is sharp."
Posláno:
Štamgast
Připojený: 5/26/2008
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 1/3/2018
neběží
Uživatelé v tomto tématu
Guest