ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Obchodnické reference místních uživatelů Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/19/2008
Ma_tes Ok Admire perfektný obchod a skvelá komunikácia OkApplause Matěj bolo mi potešením Wink Admire
Posláno:

Začátečník
Připojený: 10/16/2012
lacike napsal:
Ma_tes Ok Admire perfektný obchod a skvelá komunikácia OkApplause Matěj bolo mi potešením Wink Admire

Nápodobně. Moc děkuji.
Posláno:

Štamgast
Ahojte.
Chcel by som vás upozorniť na jedného z členov z fóra pod menom Angry BUDEJČÁK s ktorým som obchodoval a mal som s ním len problémy Angry
Keby som vedel, to čo viem teraz, nikdy by som mu nič neposielal. Už na začiatku viazla komunikácia cez email, ale neriešil som to , lebo veď každý z nás sme viac menej zaneprázdnený... Ale keď mi ani po dvadsiatich dňoch neprebral dobierku, zavolal som na poštu do Českých Budějovíc, odkiaľ pán BUDEJČÁK pochádza, tak som zostal veľmi prekvapený čo mi povedali. Budem citovať pani z pošty: „ No Jo tenhle pán to je známa firma!!!!!! Pravidelne si predlžuje dobu na prevzatie zásielok a potom ich aj tak nepreberie, a zásielky sa vracajú späť k odosielateľovi.!!!! Evil
Moja negatívna skúsenosť ma na koľko pobúrila , že som chcel na jeho správanie upozorniť aj ostatných, aby v dobrej viere v čestný obchod nepochodili tak ako ja.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/21/2016
lacike napsal:
Ahojte.
Chcel by som vás upozorniť na jedného z členov z fóra pod menom Angry BUDEJČÁK s ktorým som obchodoval a mal som s ním len problémy Angry
Keby som vedel, to čo viem teraz, nikdy by som mu nič neposielal. Už na začiatku viazla komunikácia cez email, ale neriešil som to , lebo veď každý z nás sme viac menej zaneprázdnený... Ale keď mi ani po dvadsiatich dňoch neprebral dobierku, zavolal som na poštu do Českých Budějovíc, odkiaľ pán BUDEJČÁK pochádza, tak som zostal veľmi prekvapený čo mi povedali. Budem citovať pani z pošty: „ No Jo tenhle pán to je známa firma!!!!!! Pravidelne si predlžuje dobu na prevzatie zásielok a potom ich aj tak nepreberie, a zásielky sa vracajú späť k odosielateľovi.!!!! Evil
Moja negatívna skúsenosť ma na koľko pobúrila , že som chcel na jeho správanie upozorniť aj ostatných, aby v dobrej viere v čestný obchod nepochodili tak ako ja.

můžeš napsat i jméno a adresu?
v tomhle případě by nebylo od věci to zveřejnit, kdyby náhodou dělal dál z lidí blbce třeba pod jinou přezdívkou.....
Sapere Aude.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/7/2010
Tenhle sráč už tady nezaplatil za nůž vyhraný v charitativní aukci... Takže rozhodně sem zveřejni celou adresu, na kterou jsi to posílal. Jen v tomhle vlákně o něm máš další dvě negativní zkušenosti. Kdysi když ještě býval poplatek za příchozí platbu na tyhle sráče fungovalo, že jsme se na netu domluvili a asi 1500 lidí jsme takhle jednomu podvodníkovi z Aukra poslali jednu korunu... Jemu to pak odečetlo 10 tisíc za bankovní poplatky :)
Co Tě nezabije, to se Tě pokusí zabít znovu...
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/13/2010
Jj Budejicaku je borec ....Vzal bych si tenhle nůž a ještě tenhle . A pak výmluvy a výmluvy . No naštěstí jsem mu nic neposlal NoNoNo a stále čekám Happy .
bolest je slabost jenž opouští tělo
tel. 608080723 :-D
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/28/2010
Aj mňa lámal rôznymi výhovorkami,ale nakoniec sme sa zhodli,že sa nedohodneme Grin
Cesta do pekla býva dláždená dobrými úmyslami.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 5/1/2008
Tak sem s nim. Kdo nam tady v CB dela ostudu!!! Angry
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 1/31/2014
Děkuji uživateli Roman5 za pohodový obchod :)
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 7/9/2012
Výborná zkušenost s obchodem baterky-noze.sk. Super komunikace, dobírka i do CZ zdarma. Díky moc Admire Ok
“We buy things we don't need with money we don't have to impress people we don't like.”
Knife is life.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/3/2013
Tak asi slušnej chlapíkHappy ten baterky-noze.sk Laugh Wink
Dokud dejchám doufám
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/26/2005
Výborný obchod s Shadowdancer. Děkujeme za výměnu i "praktický dárek" navíc. Synek je vybaven.

FranaD vložil tyto přílohy:
IMG_8055.jpg.jpg

- Γ Ν Ω Θ Ι - Σ Α Υ Τ Ο Ν -
Posláno:
Začátečník
Připojený: 5/25/2014
ozzelot Ok
diky, letajici zralok je doma
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/7/2013
To: lacike, wizard, ivan78, hidalgo ....
Zdravím pánové, pokud opravdu máte takovouhle negativní zkušenost tak nechápu proč dotyčného nezveřejníte a tím ušetříte problémy budoucím prodávajícím ...
Kvůli tomu tu přece tohle vlákno je ....
.... peklo jsou ti ostatní řidiči ....
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/16/2015
Rád bych se mýlil, ale nepřipomíná vám aktivita na bazaru pána pod nickem goyi mistra budějčáka?Oh No
Nikdo nic nikdy nemá míti za definitivní......
Posláno:
Začátečník
Připojený: 6/14/2016
FranaD napsal:
Výborný obchod s Shadowdancer. Děkujeme za výměnu i "praktický dárek" navíc. Synek je vybaven.

Já si velmi cením výborné komunikace s FráňouD - výměna proběhla ihned deuhý den po odsouhlasení výměny, reakce na e-maily byla obratem, dohoda jasná a dostal jsem přesně to, co bylo slíbeno. Za sebe mohu Fráňu jako parťáka "do kšeftu" doporučit. Díky!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/13/2010
Ahoj , sám za sebe nemám problém : Jaroslav Borovanský :
bolest je slabost jenž opouští tělo
tel. 608080723 :-D
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 6/9/2017
MydlinkaTM - chtel bych podekovat za prikladny obchod a havne za komunikaci a trpelive odpovedi. Super pristup a tesim se na dalsi obchod.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/4/2016
ppetr.. paradni obchod.. jeden den rano poslane penize, druhy den nuz u mne.danke
Posláno:

Štamgast
Mafie Ok Admire bezproblémový obchod Ok super jednanie Ok ďakujem Wink
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum