ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Obchodnické reference místních uživatelů Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/16/2009
Panchart napsal:
joe napsal:
Chcem sa poďakovať Mirovi Jantošovi za výmenu. Viem, že nie je na tomto fóre obľúbeným členom ale ja nemôžem na jeho adresu povedať jediné zlé slovo. Vzhľadom na zlé referencie som ho požiadal, aby mi poslal nôž na výmenu ako prvý a nemal s tým problém...na ďalší pracovný deň nôž poslal (len doplním že prišiel presne taký, ako bol opísaný). Obratom som poslal ten svoj, tak dúfam, že prišiel v poriadku...

tak se ještě poplácejte po zádech (zadcích), pedofil taky neútočí nepřetržitě a já ho za ten "neútok" rozhodně nepochválimBeating Razz

Trefně napsané!Ok Jsem rád, že jsou tady lidi, co si tohodle podvodníka a "multinickaře" pamatujou.

joe: můžu se zeptat, jakou kudlu ti Jantoš poslal? klidně do PM, ale samozřejmě tě nemůžu nutit k odpovědi, jen mně to zajímá.
Posláno:

Štamgast
Jo a když jsem u toho, dneska 7.9. je to přesně dva roky, co Jantoš do diskuze na knife psal, že to se mnou během měsíce vybaví, že má vůči mně rest ještě z roku 2014. (viz foto, bohužel špatná kvalita)

Na policii zase tvrdil, že se mu můj nůž po ca.3 měsících nelíbil, tak mi ho poslal zpátky v lednu 2015, ale normální poštou, takže zásilka nbyla dohledatelná podle podacího čísla.
(samozřejmě nikdy nic neposlal)

No a mně ca před rokem a půl do telefonu zase tvrdil že ho pujčil kamarádovi a ten ho někde "zadrbal"

ale vyrovnání po téměř 3 letech žádné.
už jsem na to tak nějak zapomněl, ale tenle příspěvek uživatele joe to zase oživil...

P.S. Jantoši, pokud mi někdy nůž pošleš zpátky, nebo náhradu za něj (i když tomu už nevěřím), tak ho prodám tady v inzerci a polovinu z částky věnuju na provoz knife.cz. Wink

Hookyboy vložil tyto přílohy:
2015_09_07_1808.jpg.jpg

joe
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/22/2010
Dobre viem, že tunajší členovia sú naňho nahnevaní...a hádam aj právom, ale napísal som iba moju osobnú skúsenosť. Tiež neviem, aký je pôvod noža ani neviem, či si nepripravuje pôdu na ďalšie podvody. Je mi ľúto, že viacerých oklamal, čo však objektívne posúdiť neviem.
Posláno:

Štamgast
joe napsal:
Dobre viem, že tunajší členovia sú naňho nahnevaní...a hádam aj právom, ale napísal som iba moju osobnú skúsenosť. Tiež neviem, aký je pôvod noža ani neviem, či si nepripravuje pôdu na ďalšie podvody. Je mi ľúto, že viacerých oklamal, čo však objektívne posúdiť neviem.

V pohodě, díky moc za PM Ok
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 3/27/2010
aj ja si ho dobre pametam poslal som mu na vymenu damaskovu mcustu a on mi neposlal nic,zebrak jedenAngry miro nezabudol som nebojWink
Posláno:
Začátečník
Připojený: 12/18/2010
Zakoupil jsem ZT0801 od MichaelPsy a mohu 100% doporučit.
Výborná komunikace a ochota.
MichaelPsy, ještě jednou děkuji za obchod. :)
Posláno:

Začátečník
Připojený: 7/14/2016
Také mnohokrát děkuji marquesb51 za bezproblémový obchod a příjemnou komunikaci Ok Applause
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/13/2015
Hladký obchod s abyrlev Ok Ďakujem ešte raz.
Abstinujúci nožoholik
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/21/2008
Ctihor - bylo mi ctí - děkuji za obchůdek Wink
„„ Rád se dívám potížím do očí………… život je tak snazší.“ Phil Marlowe
Posláno:

Štamgast
Dnes pohodový obchod a pokec s veľkoodberateľom Renaud. Grin Nech kudličky robia radosť!
Abstinujúci nožoholik
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 6/4/2015
Ďakujem za bezproblémový a príjemný obchod Ctihor. Good luck Grin
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/21/2016
Jorge, vakovlk - Ok
Sapere Aude.
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 8/22/2016
Chcel by som nabonzovat na Ctihora , ze mi za sumu, na ktorej sme sa dohodli zaslal noz tak ako sme sa dohodli, vdaka Ok
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 2/27/2012
Lipush napsal:
Děkuji pizmarovi za obchod. Ok
Lipush

Pozdě ale přece Happy . Taky díky za bezproblémový obchod. Ok
Posláno:

Štamgast
Keby si ty, mamator, nebol taky kreten, co plni dohody, mohli sme sa natahovat ovela dlhsie. Happy Ok
Abstinujúci nožoholik
Posláno:

Štamgast
Zda sa, ze mi ide karticka, tak sa este pochvalim, ze pri 3. uskutocnenom obchode sa mi konecne podarilo stretnut ruso11 tvarou v tvar a bol to kratky, no prijemny rozhovor. Nech nozicok tesi, ci v kapse alebo vo vitrine. Ok

Abstinujúci nožoholik
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/17/2009
ZLOjasna - díky za rychlý obchod Cool Ok
Posláno:

Štamgast
Keď rozpredaj, tak poriadny. Ďalší nožíčok skončil u spoľahlivého člena rad.chalupa. Vďaka za trpezlivosť! Ok
Abstinujúci nožoholik
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/17/2014
Díky RASTYmu za uskutečněnou výměnu!
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 5/18/2014
Růža napsal:
Díky RASTYmu za uskutečněnou výměnu!

Bolo mi potesenim Franto,rychle,jasne a zrozumitelne...superOk diky...
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum