Fórum
Sheffield Knives - MOD4-Rescue Survival Možnosti
Posláno:

Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 12/31/2007
Dnes jsem si je pro kamarády a samozřejmě jeden pro sebe rovnou objednal - s využitím odkazu na tomto fóru - po přečtení recenze a následné diskuze se snad ani nedá udělat nic jinýho.

Tak teď budu jen nedočkavě čekat kdy z poza Kanálu dorazí a moc se těším.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 12/20/2007
Dneska mi konečně došla odpověď na můj mail výrobci, tak ho dávám k dobru všem potenciálním zájemcům:

Můj mail:

Hello

I would order knife from you, but I live in Czech Republic, so i need ask a
few questions.

Main question is the final price. I would like to order "Survival Knife
(M.O.D. specification)" with wood handle, which cost 41 £.
What will be the final price include price of shipping, postage and price of
all other operations you have to do before I will got it here at home?
Second question is can you deliver it directly on my personal address?
And the last one, how much time will take shipping and handling
(approximately)?

Thank you very much for answer.

Jan Anlauf, Czech Republic

(Zdravím

Rád bych si od vás objednal nůž, ale bydlím v ČR, takže bych se potřeboval zeptat na pár věcí.

Hlavní otázkou je konečná cena, rád bych si objednal "Survival Knife
(M.O.D. specification)" s dřevěnou rukojetí za 41 £. Jaká bude konečná cena včetně dopravy, poštovného a ceny všech operací nutných k tomu, abyste mi ho doručili až domů?
Dále bych se chtěl zeptat, jestli mi ho můžete doručit přímo na mou soukromou adresu.
A poseldní, jak dlouho bude asi trvat přerava (přibližně).

Děkuji mnohokrát, bla bla bla...)

Odpověď:

The price of £41.00 is the final price which includes shipping etc.
We can ship to your home in Czech Republic by Air Mail.
It would probably take 7 to 14 days to arrive to you.

(£41.00 je konečná cena včetně dopravy apod. Můžeme ho poslat k Vám domů do ČR vyzdušnou poštou, zabere to 7-14 dnů.)

Jinak se omlouvám za svou angličtinu, možná se tam najde nějaká ta chybka, ale myslím, že pánové ze Sheffieldu pochopili, co jsem po nich chtěl-a to je hlavní.
Vím, že nic nevím. (Sókratés)
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 12/3/2006
a platba je kartou?
Posláno:

Začátečník
Dnes, po 62 hodinách Shocked od odeslání objednávky,mi nože dorazily do Prahy. ParádaHappy

Tobiáši doufám, že Tvoje objednávka bude vyřízena podobně rychle.
Jinak skutečně skvělý dopis - já jsem se spolehnul na kusé informace z jejich stránek, že to je po EU bez poštovného a balného. Platba jinak než kartou by se ale asi bez domluvy neobešla - pokud by ji vůbec akceptovali.
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 1/3/2007
i platba prevodem je mozna, uz jsem se o tom s nimi bavil,............jen si nejsem jistej jak je to s platbou v cizii mene kdyz mam ucet jen v CZK, prevede se to automaticky dle jisteho kurzu banky, nebo se k tomu pricte navic 1000penez za to ze je to v jine mene jak mi rikal znamy,..... mate s tim nekdo zkusenosti?
dmz
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/30/2006
stampee napsal:
i platba prevodem je mozna, uz jsem se o tom s nimi bavil,............jen si nejsem jistej jak je to s platbou v cizii mene kdyz mam ucet jen v CZK, prevede se to automaticky dle jisteho kurzu banky, nebo se k tomu pricte navic 1000penez za to ze je to v jine mene jak mi rikal znamy,..... mate s tim nekdo zkusenosti?

- pokud platíš kartou, je to bez poplatků (ty jdou na vrub prodejci)
- platit převodem do zahraničí je drahá záležitost. Podmínky se různí (banka od banky) a poplatek je skutečně cca 400-900 Kč - za mezinárodní převod.

Doporučení: udělejte si účet u mBanky, dostanete k ní kartu, co se ní dá platit na internetu zadarmo a je to. mBank se jako primární účet používat nedá (zatím), ale jako druhý - na takové věci - je v pohodě.

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 10/1/2007
Já si chci objednat tenhle, jde to platit kartou, tak je to v pohodě
http://www.sheffieldknives.co.uk/acatalog/info_34.html
lk4
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 7/16/2006
Sem koukal, maj aj docela pěkný čepelky a za rozumný ceny Happy , teď jen poladit tu angličtinu. Sad Ještě bych měl takový dotaz, když se řekne placení kartou, tak myslíte normální platební kartu (př. VISA Electron), nebo embosovanou mezinárodní (možná hloupej dotaz, ale bankovnictví je pro mě nutné zlo Angry )?
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 7/22/2004
To záleží na tvé bance a ne na druhu tvé karty. Některé banky dovolují platit i neembosovanou, u některých si neobjednáš ani embosovanou. Zavolej si tam a zeptej se (nebo se mrkni na net, ale to bude asi na dlouho, než si to dohledáš).
lk4
Posláno:

Pokročilý
Je proprudím po telefonu, když už je platim, tak ať se snaží, díky za odpověď.
Posláno:

Začátečník
Platil jsem embosovanou Mastercard, ale v nabídce jich tam bylo na výběr několik ("We accept payments via Switch, Delta, Visa and Mastercard.").
"Platební příkaz v cizí měně" - předpokládám, že tam budou i libry, jsem ještě nezkoušel zadávat přes internetové bankovnictví - jeho cena by měla být procento z částky - minimálně asi 200 Kč (KB a ČS).
Pro velký úspěch Sheffieldů - ti z nás, co si je nepořídili hned bez nich po jejich "ošahání" nemůžou bejt - jich budu ještě několik objednávat - pokud by se chtěl někdo přidat můžeme se domluvit.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/15/2006
Viking napsal:
Pro velký úspěch Sheffieldů - ti z nás, co si je nepořídili hned bez nich po jejich "ošahání" nemůžou bejt - jich budu ještě několik objednávat - pokud by se chtěl někdo přidat můžeme se domluvit.
Tak tohle je docela zajímavej postřeh, který můžu potvrdit. Dneska je to po Heavym dřevorubec č. 2 a na štípání polínek ho používám raději než sekeru. Jen teď uvažuju, že ho přebrousím na plochý nebo mírně konvexní výbrus a ubrousím ty špice na záštitě. Velkejch nožů mi prošlo několik, ale všechny byly na jedno brdo (RD7, Becker 7, RAT7, atp.). Moďák má jinou, jednodušší, filosofii, která ale bezpečně zabírá... (Gero by mohl vyprávět Happy)
...bez komentáře...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/23/2008
Teda vy mi dáváte. Každý večer před usnutím si říkám:"Nekoupím si žádný další nůž. Žádný další nůž nepotřebuji." Sarka ale co, žijeme jen jednou a ten M.O.D. mi padl do oka (ještě že jen obrazně Happy ) jen co jsem ho viděl. Ka-Bar Heavy Bowie bude určitě příjemnější do ruky a bude lépe tlumit nárazy, ale prostě se mi moc nelíbí. M.O.D. je nůž s velkým N.
Pokud, Vikingu, budeš objednávat, tak já bych si jeden vzal. (Možná by ho bral i šéf, ale nemohu ho objednávat bez jeho vědomí.) Líbil by se mi s umělohmotnou rukojetí.
Jinak, pokud je libra za 33Kč, tak je to kudlík skoro zadarmo.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 3/2/2007
Ahoj.
Pokud budeš objednávat, rád bych se přidal taky s objednávkou na dvě čepelky. Zkusil bych je osadit a otestoval matroš.Dej vědět jestli mohu a jak se případně mám zapojit.
( výběr druhu čepelky, prašule atd. )
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 10/5/2005
Viking napsal:
Platil jsem embosovanou Mastercard, ale v nabídce jich tam bylo na výběr několik ("We accept payments via Switch, Delta, Visa and Mastercard.").
"Platební příkaz v cizí měně" - předpokládám, že tam budou i libry, jsem ještě nezkoušel zadávat přes internetové bankovnictví - jeho cena by měla být procento z částky - minimálně asi 200 Kč (KB a ČS).

Ahoj , už jsem Ti posílal maila -pokud budeš objednávat , vzal bych si Moda 4 - dřevěné střenky , dej vědět , až to bude aktuální , pošlu peníze.
majkl

lk4
Posláno:

Pokročilý
Za ty prachy bych se taky přidal, bral bych raději ten plastovej. Jen se to chce domluvit na doručení, předpokládám, že bys to objednal na sebe, jakou máš představu co dál, jsi ochotný to poslat poštou, nebo nějakým PPL?
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 1/3/2007
Ja se taky urcite pridam, uz dlouho po nem touzim, ale nemam kartu pristupnou platbam pres net,........ Pokud se k nekomu budu moci pridat budu moc rad,......
Bral bych model s plast rukojeti. Platba na ucet neni problem a nasledne postovne bych si samozrejme hradilHappy
Posláno:

Začátečník
Ahoj,

myslel jsem, že se ozve tak jeden dva lidé a koukám, že se to rozjelo trochu víc než jsem očekával...Shocked
Chtěl bych všem vyhovět, ale už se trochu ztrácím...Sad
Rád bych proto všechny případné zájemce požádal ať mi napíšou svůj požadavek přímo na můj email a dohodneme se konkrétně.
Musím také zmínit, že ač na tom nechci nijak vydělat je s tím přeci jen nějaké zařizování a proto cena nebude pouhý přepočet liber kurzem (uvidím kolik vás nakonec bude, ale rozhodně to nebude víc než 1900 - 1800 za plastik - dřevo i spřípadným poštovným po ČR).
Pokud by to někdo nemohl akceptovat určitě mu rád zodpovím jakýkoliv dotaz ohledně objednání, který tu ještě nepadnul.

Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/23/2008
Tak jsem taky v klubu. Díky Vikingu. Říkal jsem si, že až budu mít Móda, tak už nebudu na čunrdy tahat sekyrku, ale jak to tak vidím, tak nebudu muset brát ani lopatku Laugh . Budu teda muset ještě zbrousit přesahující rukojeť a popřemýšlím o novém pouzdru. Vadí mi nosit nůž čepelí dopředu. Takhle je to pro leváka.

MANIAC vložil tyto přílohy:
DSC01711.JPG.jpg
DSC01712.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/14/2005
Tý brďo! Shocked Tak to jim docela slušně "ulítlo". Sad
Jsem patriot, ale léčím se...
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum