ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Sheffield Knives - MOD4-Rescue Survival Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/25/2007
uz od prveho precitania recenzie tu na fore som nan dostal zalusk..
hosi! tak som to nevydrzal..Wink Razz ..a jeden MOD sa mi vala doma..co dodat..? spracovanie je trocha lepsie ako som cakal ( sumerna spicka, rucka tiez celkom ok) a za 45 libier vseho vsudy aj s postovnym si myslim ze je to veeelmi v poriadku..myslim samozrejme aj v ramci pomerov nakupovania nozov zo zahranicia..prihodim par fotiek a pojdem na "relaxacno wellnes" pobyt niekam medzi stromy..Laugh

traffic_juzz vložil tyto přílohy:
1.JPG.jpg
2.JPG.jpg
3.JPG.jpg
4.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/17/2006
gratulem k prirastku... tak ti ho uz nemusim nosit az najblizsie dojdem....
Posláno:

Štamgast
diky! no..akurat to tak vyslo ze som chcel skusit ci mi funguje karta debetna na platenie aj do zahranicia...a funguje..aspon u sheffieldu..Wink inac rucku som zaital poriesil obycjanou hokejovou paskou...neviem do akej miery bude vodovzdorna, ale bolo to velmi rychle a jednoduche riesenie..naviac sa mi to celkom lubi..Happy

5.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/23/2008
No, teda, fotky nic moc. Razz
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/21/2006
Nebudete někdo objednávat tuhle kudlu? Moje karta se totiž s kapitalistickou cizinou nekamarádí.

A ještě dotaz - proč na obrázku neuvádí, že nůž je s futrálem, tak jak se píše u verze s dřevěnou rukojetí?
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 12/3/2006
Ten futrál je tak hnusnej, že už ho tam ani třeba radši nepíšou. Ad karta - zkus se informovat, jestli nemáš jenom internetové limity nastavené na nulu. To jako bezpečnostní opatření nastavilo více bank. U Spořky přenastavení přes SERVIS24 zdarma.
Posláno:

Pokročilý
Tak jsem se vrtal v účtu a snad všechno dobře nastavil. Laugh Nůž jsem právě objednal, tak doufám, že přijde v pořádku a bude mi stržena přiměřená částka.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/15/2005
Já jsem vždycky překvapenej, když tenhle nůž znovu a znovu probudí docela velký ohlas a zájem. Upřímně řečeno bych to nečekal, ale jsem rád, že má tolik lidí stejnou "estetickou úchylku" jako já Laugh . Přes všechny chyby či fousy to je prostě taková sympatická obluda.
K tý rukojeti - ty přesahy jsou u všech těchhle nožů od Adamse, je to prostě takovej jejich standard. Já ji zpočátku taky obaloval a pak nakonec obrousil. Při delším sekání jsem si totiž párkrát strhnul kůži na ruce, přestože nemám pracky jako pianista. Jinak co všechno za prasárny ta moje kudla přestála, to snad ani nejde vypovědět. Ten nůž je prakticky nezničitelnej.
Gorshi uses & abuses: BUSSE COMBAT slashers
Posláno:

Pokročilý
Hm, tak mi přišel od nich email:
Thank you for your order, unfortunately the bank has declined payment against the card details entered, would you please check the details.

Tak nevím kde je chyba, nastavil jsem si limit pro zabezpečené internetové platby a asi to neni to pravé. U České spořitelny. Co bych si měl teda nastavit, kdo ví? Sad
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2007
gorshi napsal:
Já jsem vždycky překvapenej, když tenhle nůž znovu a znovu probudí docela velký ohlas a zájem. Upřímně řečeno bych to nečekal, ale jsem rád, že má tolik lidí stejnou "estetickou úchylku" jako já Laugh . Přes všechny chyby či fousy to je prostě taková sympatická obluda.
K tý rukojeti - ty přesahy jsou u všech těchhle nožů od Adamse, je to prostě takovej jejich standard. Já ji zpočátku taky obaloval a pak nakonec obrousil. Při delším sekání jsem si totiž párkrát strhnul kůži na ruce, přestože nemám pracky jako pianista. Jinak co všechno za prasárny ta moje kudla přestála, to snad ani nejde vypovědět. Ten nůž je prakticky nezničitelnej.
Taky mam pro "MOĎase" slabost,ač možná na první pohled nevypadá,tak v praxi zjistíš že to je bezva kudlaHappy.A taky když jsem se rozhodoval pro svůj první větší nůž od nožíře,růčo dělaný,tak byla jasná volba Survival Camp od Honzy J.,právě proto že z MOD-4 vychází...

Gero vložil tyto přílohy:
P9280007.JPG.jpg

Posláno:
Pokročilý
Připojený: 3/2/2007
Ahoj kluci.
Díky Vikingovi jsem obdržel ze Schefildu jednu čepelku" bowie - 6 palců". Vyvrtal jsem do fultangového řapu tři díry, osadím ji a otestuju ten jejich angličáckej matroš. Pak dám vědět. Přikládám fotečky s dotazem.Nevíte někdo náhodou proč tam maj ty nesmyslné zářezy z druhé strany čepele ? Jako jediné vysvětlení mám, že to snad je míra na jeden palec. ( změřil jsem rozteč těsně pod 25mm ) K čemu by jim to ale bylo ? Možná je to jen ozdoba.Wink

Lodivod vložil tyto přílohy:
schefil1.jpg.jpg
schefil2.jpg.jpg
schefil3.jpg.jpg
schefil4.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2007
Podle mě to má být zřejmě jen ozdoba.Ale jinak moc pěkná čepelka,jsem zvědav jak ji dooblékneš,to bude bowiáčekWink.Koukam že to vyražení označení přímo uprostřed čepele je v Seffieldu standardní postup...
Posláno:
Pokročilý
Uz jsem na to přišel. ....Slušně se s tím otvíraj lahváče...Laugh
Posláno:

Štamgast
tak som dnes trocha vybehol do lesa s Mod4 a ako doplnkovy kusok som vzal victorinox tourist..rukovat modu som nakoniec predsa obrusil..jednak ma to bavilo nieco na nozi robit a jednak za to malo prace, vysledok viac nez uspokojivy..rukovat je o dost pohodlnejsia..prekvapeny som bol ako ochotne to fosfatovanie lezie dolu...na fotkach som asi 15-20x zasekol do spaliku..vobec mi to ale nevadi..pri pohlade na vybrus som mal pocit ze s tym urezat asi nic moc nepojde..avsak palicka na klobasku bola v pohode..celkovo som spokojny ..za relativne malo prachov je to "tazke hovado", ako povedal moj otec...Laugh

1.JPG.jpg
2.JPG.jpg
3.JPG.jpg
4.JPG.jpg
5.JPG.jpg

Posláno:

Pokročilý
Nafoťte někdo, prosím, originální futrál i z druhé strany (jde mi o upevnění na opasek).
Posláno:

Štamgast
Pokusím se Happy

MANIAC vložil tyto přílohy:
DSC01726.JPG.jpg
DSC01727.JPG.jpg

Posláno:
Pokročilý
Ahoj.
Připojím se schefildskou čepelí. Konečně jsem ji osadil a nyní ji podrobím mírně zátěžovým zkouškám.Na tomto mém prvním fultangu jsem si vyzkoušel spojování různých materiálů a taky jsem použil různé nýty, ať vím co od nich mohu čekat.Budu zvědavej co kudla vydrží. První dojmy - zakalení dosahuje až do prostoru první díry v řapu. Ostří jsem přebrousil keramickou tyčinkou a výsledek předčil mé očekávání. Řeže přímo neuvěřitelně. Po testu sdělím další zjištění .Happy Přikládám pár obrázků jak osazení dopadlo.Wink

Lodivod vložil tyto přílohy:
schev21.jpg.jpg
schev24.jpg.jpg
schev27.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Teda fešák, to čumim. Málem bych ho nepoznal. Dobrá práce Lodivode.
Sakra, hned píšu Vikingovi. Mám zálusk na osmipalec s trnem.
Posláno:

Pokročilý
Díky za fotky. Asi jsem natvrdlej, ale pořád nevidím, kde je nějaká díra na pásek.
Posláno:

Pokročilý
Lodivod napsal:
Konečně jsem ji osadil a nyní ji podrobím mírně zátěžovým zkouškám.
Pěkné. Osobně bych ho ale osadil masivnější rukojetí.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum