ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Bulis Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/14/2008
Ahoj chlapi tak proběhla 3denní akcička zaměřená na pobyt a dovádění v přírodě z členy jednoho nejmenovaného klubuHappy bohužel nám z toho 2dny krásně prolili tak se opět vše nestihlo.Tentokrát sem nafotil celí fotonávod výroby lžičky velkým nožem ale nakonec sem vybral jen pár foto pěkných záseků buclatky a něco o lžičce.Happy

bulis vložil tyto přílohy:
004.JPG.jpg
008.JPG.jpg
028.JPG.jpg
025.JPG.jpg
026.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/11/2009
Ty bláho, buclatka je krásná kudla...ale čím mne teda pěkně se...š jsou ty mini lžičky...to mi hlava nebere...a ještě takovou větší kudlou...:admire

Pěkný...moc pěkný...Ok

Koupím: FS commandos Sheffield
LK
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/15/2009
Neuvěřitelný monstrum.
Tvar a linie ovšem oku lahodící.Ok
Posláno:

Štamgast
Ahoj chlapi děkuju,no blíží se to a tak si tu lžičku budete z BUC3 moci zkusit sami.Happy Ještě jedna žánrovka.Happy

019.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/26/2005
Parádní nástroj... při výrobě lžičky, myslím, bylo jistě v závěru obrábění efektivnější pohybovat samotnou téměřlžičkou, než samotným nožem, že?...:o))
- Γ Ν Ω Θ Ι - Σ Α Υ Τ Ο Ν -
Posláno:

Štamgast
Ne ne pohyboval sem BUC.HappyJako řezbářským nožíkem a palcem tlačil na hřbet nože, nejsem zbabělec.Ale vono je to v pohodě .
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/26/2005
Už dlouho koukám na tenhle tvůj nůž a pořád mě na něm něco baví... takhle nějak bych si představoval svůj jediný, který bych si měl vzít na opuštěný ostrov a taky se hodně blíží mým představám z dětství, kdy jsme žili dobrodružnými příběhy ztroskotanců, dalekých výprav a nalezených Ztracených světů.... Sice sem tam nějaký ostrouhám, ale tvá práce je úplně o něčem jiném... máš mou opravdovou poklonu. Admire
- Γ Ν Ω Θ Ι - Σ Α Υ Τ Ο Ν -
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/19/2008
Bucky sú popičácke Admire Veľmi sa mi páči kožená rukoväť, má krásny tvar, hamon brutál, žliabok bruták, BUCka brutál Grin Ok
Posláno:

Štamgast
Ahoj chlapi ,dám sem jedno pouzdro Buclatčino,takzvané putovní.Snažil sem se ho patinovat aby ne jen sedělo k barvě madélka ale aby vypadalo jako už nějaký čas používané.Happy Samozřejmě jako po nějaké pořádné expedici Laugh

002.JPG.jpg
004.JPG.jpg
006.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/12/2009
To je presne ono :) Toto chcem, chcechtáky sú nachystané, už len poslať :D
kontakt: mototechna zavináč mototechna.net
Posláno:

Štamgast
Ahoj ano to je to na tvou Buclatku.Ok
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/18/2009
tak ručka na čepel od bulise je namontovaná sice obyč ele pěkná a funkční a prozatímní jakože pouzdro

On visel na větry zmítaném stromě, v neznámu co koření; jsa proklán kopím po devět nocí
moudrý Ódin s&
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 1/20/2011
bulis napsal:
Ahoj chlapi ,dám sem jedno pouzdro Buclatčino,takzvané putovní.Snažil sem se ho patinovat aby ne jen sedělo k barvě madélka ale aby vypadalo jako už nějaký čas používané.Happy Samozřejmě jako po nějaké pořádné expedici Laugh

Fakt to je pekne...skoda ze si nemal tmavu nit,bolo by to este vernejsie..inak perfektna robota.Ok
...nôž ktorý holí,neznamena že aj reže...
Posláno:

Štamgast
Ahoj používám schválně světlou niť kvůli kontrastu ač čas od času na přání zákazníka používám i tmavou ale mě osobně se ta tmavá nelíbí .Samo děkuji za názor protože co se líbí či nelíbí mě může bít u dalšího člověka naprosto naopak a tak je dobře vědět i postřeh od dalšího člověka.gortek myslel sem že tam dáš paroh,každopádně aspoň se o něco pokoušíš a to je fajn.Ok
Posláno:

Štamgast
Ahoj chlapi,už mnohokrát sem to sem chtěl dát ale vždy sem na to buď zapomněl či fota nebyla a to jest oblíbená kratochvíle na test Nožněních a to ranou plochou čepele rozdrtit hliníkovou plnou plechovku.Na rozdrcení plechovky je třeba váha 250kg tak je to i takoví zajímaví testík.Happy

001.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/12/2007
Ahoj bulisi, všimnul jsem si, že jsi dělal nějaké nože z oceli O2. Co je vlastně zač, k čemu bys ji vlastnostmi přirovnal? Podařilo se mi zjistit jen to, že se snad jedná o nějakou nástrojovku. Předem díky!

P.S.: To rozplácnutí plechovky je slušná práce Ok.
"Thin is sharp."
Koupím SPYDERCO MANTRA 2
Posláno:

Štamgast
Ahoj O2 je stabil speciál 19312 ,13,nástrojovka na ražení plechů za studena.Žádná vědaHappy pokut je dobře zakalená ,kalím nejraději parciálně tak je to moc dobrej matroš.Do Masečína z ní mám udělanej otvírák autovraků.Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/12/2007
To byl fofr, super, díky! Už na to koukám, nějak jsem označení O2 v Typech ocelí přehlédnul... Mám ji na novém nožíku (malý balisong - oproti tvým pevňákům je to vyloženě párátko Laugh), tak mě zajímalo, co je ta ocel vlastně zač Happy.
"Thin is sharp."
Koupím SPYDERCO MANTRA 2
Posláno:

Štamgast
Ahoj,tak Masečínské dovádění skončilo ale né tak pro mě.Většina lidí na akcích hodně fotí a je to fajn ale já si vždycky něco ubouchám .Takže horní čepelka ubouchaná za nočního přítmí z raznice číslo 5 a matroše 19 191.Za tu děkuju Zelí.Ok A pak sendvič ze zajímavou historií kdysi dávno Kraken666 našel při svých pochůzkách podkovu,táhl jí z dost velké dálky domů a tam jí uschoval ,po letech jí vzal na Wilieho kovací nokturno kde se ale nezdařilo a tak jí v Masečíně dal Emilovi no a Emil dal kus mě.Podkova je ze svářkového železa a dělá na bocích sendviče zajímavé obrazce,ještě budu leptat.Střed sendviče je 19 191.

002.JPG.jpg
015.JPG.jpg
022.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/30/2008
ty teda jedeš Admire moc se mi to líbý a musim se uš také do něčeho také pustit a já včera našel detíkem zase zajímavé železo a bude dost pro oba
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum