ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Busse / Swamp rat Možnosti
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 6/4/2005
vlastnite nekdo noze busse (poprip. swamp rat) ?
a smim-li byt tak drzy, tak odkud a za kolik je mate?
imho bussecombat.de a sumpfratte jsou celkem predrazene (howling rat 89$ (2200Kc) vs 129€ (3850Kc)
stejne je na tom busse
satin jack 247$ (6000) vs 267€ (8000)
Posláno:
Štamgast
Připojený: 11/3/2004
tenhle cenovej rozdil americkejch produktu v americe a evrope je zcela normalni, spis to je u tehle dokonce jeste mensi rozdil,nez treba u jinejch znacek...

t.
Posláno:
Pokročilý
plno nozu je v us levnejsi (obzvlast net obchody), ale kdyz budes vychazet z msrp (koncove ceny) tak treba sog u nas, ci fallkniven na slovensku jsou za dobre ceny
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 7/18/2001
Zdravim, jsem stastnym vlastnikem, vyhercem WinkBattle Rat, vyhra to byla mila, v dobe kdy jsem pobyval v USA. Jinak, ohledne zkusenosti, pouzival jsem ho poradne jenom jednou, bylo to cca jeden tyden na Vranove, zastal hodne prace, od sekani dreva, pres stepeni, parkrat jsem ho vzal i na jemnejsi praci pri priprave jidla. Nemuzu si stezovat, ostrej zustal v podstate stejne jako od vyroby, skrabence zadny, pouze jemne oderky cerneni, jinak velmi prijemna a bezpecna rukojet. Jestli nekdo chce poradnej kus zeleza, jeste k tomu ne jenom na vystavku, mohu jen doporucit.Happy
petr
Posláno:
Pokročilý
Posláno:

Pokročilý
Tak jsem se podival na ta videa Swamp Ratu, abych pravdu rekl, nema to moc velkou vypovidaci hodnotu,jak ta pracicka skonci chtelo by to nahlednout zblizka na cepel. Kazdopadne na jejich strankach jsem jiz videl serii foto, pochazejici z podobneho testu s cihlou (nebyla to vsak palenka jak zde), byl to takovej sedej kvadr (snad beton ci co - nejsem zednikWink). Podobne jak zde na videu ho rozsekali a potom bylo par zaberu na cepel. No jestli je nevymenili Razz tak super. Ja jen muzu potvrdit, ze toho zvladnou hodne. Kdo ma cas a chut (umi aspon trochu English) at mrkne primo na stranku www.swampratknifeworks.com
petr
Posláno:

Pokročilý
tak nakonec jsem to nasel, a dokonce jsem nekecal, vazne to byl beton Wink, zbytek je na :
www.swampratknifeworks.com/cgi-bin/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=10;t=002109#000000

petr
Posláno:

Pokročilý
tak a ted si pripadam jak ..... nekdo ty fotky zverejnil uz v noci v sekci Vojenske noze > Nuz Buckmaster
tak jenom pro poradek Wink
petr
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/2/2005
to neřeš, obrázků není nikdy dost...Happy)

chcete snad žít věčně ?
Posláno:
Pokročilý
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/2/2005
člověče, nemám, ale taky bych je rád viděl..je to hustý, jak přesekne to lano, to jsem v životě neviděl! a dál tam sekal 10 menších lan najednou :-o !! ufff...
chcete snad žít věčně ?
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/14/2005
PANACEA napsal:
člověče, nemám, ale taky bych je rád viděl..je to hustý, jak přesekne to lano, to jsem v životě neviděl! a dál tam sekal 10 menších lan najednou :-o !! ufff...
no to s tím lanem bylo dřív k vidění třeba na výstavě Nůž-Knife-Messer co bývala v Praze (doufám, že jsem ten název nedodrbal, už jsem dlouho nikde nebyl) a s nožem je to fakt dost působivý...
Jsem patriot, ale léčím se...
Posláno:

Pokročilý
par videi jsem videl, jak na netu, driv to bylo primo na strankach Busse, tak na kazete od Cold Steelu, presekavani lan, rezani, krajeni, probodavani kapoty od auta .......... je to pekny podivani, nekdy me tech nozu bylo az lito, ale aspon clovek vidi co vydrzi Wink
petr
Posláno:

Pokročilý
for huugh

tak se divam, sem tam taky zabrouzdas na rat forum, ja tam nebyl ani nepamatuju Wink
petr
Posláno:

Pokročilý
tak jsem tam jeste neco malo pocetl a skouknul, docela dobra stranka o swampratek je taky tady, maj tak i slusny fotky

www.swampshack.com/

petr
Posláno:
Pokročilý
2petr - no sem tam si tam (rat forum) neco prectu Happy
Posláno:

Pokročilý
no ajak jsem tam po te dlouhe dobe brouzdal, musel jsem mrknout na obrazky vlastniku a uzivatelu nozu Swamprat (bohuzel, trosku to trvalo, tech fotek je tam fakt hodne, nektery mozna zbytecne velky) ale hlavne pekny

www.swampratknifeworks.com/cgi-bin/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=10;t=002999
petr
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/7/2004
No tak ten safari skinner je uplne v pohode.Co by to asi vyslo na Slovensko.
Nebojím sa zajtrajška,prežil som včerajšok a milujem dnešok.
Posláno:

Pokročilý
jeden odkaz na pouzdra www.armoralleather.com/Busse_SwapRat.htm

jinak na kolik by vysel ten safari to nevim Wink
petr
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/15/2005
huugh napsal:
vlastnite nekdo noze busse (poprip. swamp rat) ?
a smim-li byt tak drzy, tak odkud a za kolik je mate?
imho bussecombat.de a sumpfratte jsou celkem predrazene (howling rat 89$ (2200Kc) vs 129€ (3850Kc)
stejne je na tom busse
satin jack 247$ (6000) vs 267€ (8000)

Nedávno jsem brouzdal po netu, přelouskal pár recenzí a musím se přiznat, že mi Battle Rat učaroval. Ptal jsem se na něj přímo u Swampu v USA. I s poštovným je celkem za 189 dolarů, tedy asi 4600. (Poštovné za oceán činí celkem 39,95 dolarů.) Vážně přemýšlím o tom, že si jednu "bitevní krysu" objednám. Cenový rozdíl oproti Německu je asi 1300, a to ještě nepočítám poštovné, které je tam myslím zvlášť. Zřejmě by se to tedy pořád vyplatilo...

Gorshi uses & abuses: BUSSE COMBAT slashers
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum