ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Informace o omezení přístupu k diskuznímu fóru Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Moderátor
Připojený: 12/20/2005
s těmi hulváty s hranicí komunikace, kterou normální člověk nechápe, se nějak roztrhnul pytel.. zrovna včera se westymu ozval na jeho inzerát prodeje jeho nože s čepelí damašku od ševy, ručky z žirafí kosti, mosaic pinem od Kuma a futrálem s pštrosem uživatel Roberto s tímto textem:
Ahoj
Dám ti za něj 1500 + co tě stálo poštovný z indie ....

po odpovědi s nejistotou, zda jde o humor nebo provokaci to dovysvětlil:

Ty nejsi překupník z aukra ? Takových kudel je tam hafo ...

a to se westy držel a nedal mu ban aby nebyl za "tyrana"... já osobně bych o banu nepřemýšlel, byť je to v rovně soukromé diskuse Beating .. otázkou je, jestli mu to má projít.. čili aspoň si o něm taky uděláte obrázek, co si asi nevyžehlí..

a pak měl včera na tomíka reagovat v klidu.. někteří lidi jsou fakt sprostí Angry
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/27/2009
Uzivatel "roberto" tu je uz 3 roky cize by mal vediet kto je a kto urcite nie je obchodnik s fake tovarom.Za evidentnu provokaciu by si zasluzil povsimnutie
Posláno:
Začátečník
Připojený: 3/3/2008
Roberto asi neměl včera svůj den. Mě se vyzvracel takhle (na adresu nože, který v inzerci nabízím):

Roberto napsal:
] Není původ v Indii a optimální cena do 1000 Kč ? Pouzdro je jak z poutě . Westy je kdo ? Překupník nebo domácí výroba ? Díky za info ..

Původně jsem ho chtěl poslat do p... (tam, kam patří), ale pak jsem si řekl, že mi za to nestojíNeutral

Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/31/2006
jestli je to ten Roberto co myslim tak patri primo tam no ....
SHÁNÍM CHCÍPLÝ PLAZY KE ZPRACOVÁNÍ KŮŽE
... TOMASRUCKER.com ... KOVANYNUZ.cz ...
Posláno:
Začátečník
Připojený: 11/23/2010
Samurai napsal:
a pak měl včera na tomíka reagovat v klidu.. někteří lidi jsou fakt sprostí Angry

No, to je opravdu výborný. Takže někdo nase*e admina a jinej to za něj odskáče (v tomto případě já)... Děkuji pěkně.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Emeritní moderátor
Připojený: 9/19/2005
Samurai napsal:
....... a pak měl včera na tomíka reagovat v klidu.. někteří lidi jsou fakt sprostí Angry

Same, moje reakce na tomik2 (nebo jaký používá nick) s Robertem neměla a nemá nic společného, moje reakce byla na to, že si mlel pořád dokola i přes klidné vysvětlování (a nejen moje) ty svoje ohrané "argumenty".
Boj s lidskou blbostí se nedá vyhrát, ale člověk nesmí přestat bojovat, protože by jinak blbost zaplavila svět. (Jan Werich)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2007
tomik2 napsal:
Samurai napsal:

No, to je opravdu výborný. Takže někdo nase*e admina a jinej to za něj odskáče (v tomto případě já)... Děkuji pěkně.
No,zas tak svatej nejsi.To co jsi tady předváděl s tvým "virtuálním vychvalovačem-druhým nickem"Tebou prodávanýho zboží,to chce taky silnej žaludek....Navíc ve spojení s následným kázáním a moralizováním.
Co se týká Roberta,tak u něj mě to ani neudivuje.Každopádně je to taky slušnej vošoust.
Když si přečtu jeho reakci na Westyho inzerát,napadne mě,že buď něco bere,hodně pije,nebo je to prostě blázen.
Nemám moc čas sem teď chodit,ale když sem občas nakouknu a vidím tyhle "pecky",zase to zavřu a jdu dělat něco užitečnýho,je mě z toho na blitíAngry.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Moderátor
Připojený: 12/20/2005
westy napsal:
Samurai napsal:
....... a pak měl včera na tomíka reagovat v klidu.. někteří lidi jsou fakt sprostí Angry

Same, moje reakce na tomik2 (nebo jaký používá nick) s Robertem neměla a nemá nic společného, moje reakce byla na to, že si mlel pořád dokola i přes klidné vysvětlování (a nejen moje) ty svoje ohrané "argumenty".

to byl jen takový můj povzdech nad tím, že to někdy nemáme lehké reagovat furt slušně a holt jsme jen lidi.. nebyl tam sebemenší náznak svést tomíkův ban na obecné naštvání, tomik si to plně zasloužil a vidím, že ho to nepřešlo..
Posláno:

Admin
Skupiny: Admin
Připojený: 5/9/2005
tomik2: opravdu mne udivuje tva odvaha tady zase brecet. S Milanem sme diskutovali o tom jestli mas dostat ban na tri mesice, nebo na rok... ty tri dny cos dostal bylo jen "vzeti do vazby", pred doresenim situace. Bohuzel oba mame aktualne uplne jiny starosti, takze sme na to zapomneli. Vrele ti doporucuju nelizt nam ani moderatorum na oci.

P.S.: osobni zajmena jsem psal s malym pismenkem zcela zamerne.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/2/2008
Uživatel Roberto 1 měsíc viz. přílohy... + výše...

Dušan vložil tyto přílohy:
Roberto.jpg.jpg
RobertoII.jpg.jpg

Carpe diem quam minimum credula postero
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2007
Měsíc je málo.Tyhle prudiče bych hnal na trvalo...
Tohle mě hlava moc nebereOh No.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/16/2009
Gero napsal:
Měsíc je málo.Tyhle prudiče bych hnal na trvalo...
Tohle mě hlava moc nebereOh No.
Ahojte,pokud by ti hňupové (hňup),kteří se navážejí do Honzy J.,byli soudní,museli by si dát sami sobě pár facek .Omlouvám se,nerad zvyšuji hlas,ale tohle mi nedalo.K.
S noži je to jako s lidmi,když jsou tupí,tak to za moc nestojí.N.N.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/26/2007
To je hnus velebnosti ! Angry Tvrdě bych je mazal natrvalo, kdo potřebuje takovýhle hlupáky !KO

Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/11/2010
Honza překupníkem??Uživatel Roberto se musel někde praštit do hlavy....
PROSÍM NEPOSÍLEJTE MI PM,PIŠTE PŘÍMO NA MAIL.DĚKUJI,B5:-)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/22/2007
Vid vyssie. Takto to dopada, ked Roberto, ktory ocividne Honzu.J, pana v rokoch, nepozna a predpoklada, ze to je nejaky teenager s podnikatelskymi zaujmami. Keby ale Roberto precital nejake tie recenzie a debaty o napriklad MODe modifikovanom prave Honzom a netrepal kraviny vo vlakne Gerber a trosku porozmyslal, nemusel si teraz mesiac supat banany. Niekedy ma fakt dokaze zarazit, ze poctiva rucna praca, dovtip a invencia je prehliadana na ukor komercie, saskovania a smejdu.
"There are three kinds of lies: lies, damned lies, and statistics."
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/22/2009
měl bych dotazek inzerci nožířů
proč když mam vyplněnej profil jak strankama tak mailem tak pm je nutný zveřejnovat svuj mail nebo foun ?stačí na to kliknout ne .

Dobrým slovem a pistolí zmůžeš víc než jen dobrým slovem
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Emeritní moderátor
Připojený: 9/19/2005
Zdeněk Štor napsal:
měl bych dotazek inzerci nožířů
proč když mam vyplněnej profil jak strankama tak mailem tak pm je nutný zveřejnovat svuj mail nebo foun ?stačí na to kliknout ne .

Protože, pokud nejsem přihlášený(registrovaný), tak se mi nezobrazí čudlíky PM a mailu.
Boj s lidskou blbostí se nedá vyhrát, ale člověk nesmí přestat bojovat, protože by jinak blbost zaplavila svět. (Jan Werich)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/22/2009
no dyk to je pravě dobře ne už takhle ma mail plnej spamu a pokud někdo nepřihlašenej chce kontakt www jsou stale viditelné to volaní doplnte kontakt mi u nožířu přijde zbytečny
Dobrým slovem a pistolí zmůžeš víc než jen dobrým slovem
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/8/2003
Dotaz jsi mohl směřovat přímo na mě Happy Vysvětlení ohledně uvádění kontaktu do inzerátů jsem psal sem, čtvrtý příspěvek od konce stránky.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/25/2010
Zdeňku, ale Ty tam můžeš napsat - kontakt přes PM/mail v profilu a je to...
Tim dáš najevo, že je to jen pro členy...

Edit: zase jsem byl pomalejší....
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum