ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Informace o omezení přístupu k diskuznímu fóru Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/22/2009
prolejzat před každym inzeratem pul knifu je mimo muj časovy obzor kouknu na pravidla a tam se nic nezměnilo ,

Zdeňku, ale Ty tam můžeš napsat - kontakt přes PM/mail v profilu a je to...
Tim dáš najevo, že je to jen pro členy...

a nejni to samo o sobě jasný? měl jsem tu hromadu inzeratu a pokaždy to lidi co nožík chtěly pochopili.
Dobrým slovem a pistolí zmůžeš víc než jen dobrým slovem
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/25/2010
Je...

Taky mi přijde bazírování na kontaktu trošku zbytečný... Neni kontakt - jasná páka, jenom pro najfáky, hotovo další...
Spíš mi vaděj blbý fotky (třeba i s omluvou - sorry mám jen foťák na mobilu a ještě k tomu blbej...), něco jinýho byl tušim phweb? Dal fotky s informací, že vzápětí dodá lepší a taky tak udělal...
ale už jsem to tady jednou psal, tekže je to vlastně asi jedno...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/8/2003
Zdeněk Štor napsal:
prolejzat....

Proto jsem Ti sem hodil odkaz. Abys nemusel prolejzat "půlku knifu". Ber to tak, že když napíšeš "kontakt přes PM", jasně vymezíš, na jakou skupinu potenciálních zákazníků je Tvůj inzerát cílen. Kyž to tam napíšeš, tak Tě to nezabije a někomu to může i pomoct (ano, jsou mezi námi i počítačoví analfabeti). Takže buď tak hodný a do inzerátů to doplň. Díky.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/5/2007
Dendorric napsal:
Zdeněk Štor napsal:
prolejzat....

Proto jsem Ti sem hodil odkaz. Abys nemusel prolejzat "půlku knifu". Ber to tak, že když napíšeš "kontakt přes PM", jasně vymezíš, na jakou skupinu potenciálních zákazníků je Tvůj inzerát cílen. Kyž to tam napíšeš, tak Tě to nezabije a někomu to může i pomoct (ano, jsou mezi námi i počítačoví analfabeti). Takže buď tak hodný a do inzerátů to doplň. Díky.

Toto beriem ako specialitu tohto serveru - dalo sa to do pravidiel tak to respektujem a doplnujem tam kontaktny email.
NIkde inde na inom zahranicnom fore nic taketo neexistuje.
"Life is too short to carry an ugly knife" - Calvin Coolidge
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/22/2009
to nezabije ale přide mi to jako zbytečná buzerace jestli na tom trváte a je to v rozporu z pravidly tak mi to smaž a je pokoj poslední dobou se tu řešej jen tydle kraviny ale ja to tam psat nebudu
Dobrým slovem a pistolí zmůžeš víc než jen dobrým slovem
Posláno:
Štamgast
Připojený: 8/1/2006
Zdeněk Štor napsal:
to nezabije ale přide mi to jako zbytečná buzerace jestli na tom trváte a je to v rozporu z pravidly tak mi to smaž a je pokoj poslední dobou se tu řešej jen tydle kraviny ale ja to tam psat nebudu

hmmmmm, velmi zajímavý postoj Confused
Zdendo, uvědom si, že moderátoři tu nedělají za prachy a že každý z nás má na práci určitě lepší věci než "buzerovat". Možnost prodat tady nůž je výsada a pokud se k tomu stavíš takto, asi nemá cenu to moc komentovat. Rozhodně se můžeš domluvit s Milanem a to buzerování si zkusit na vlastní kůži. Soráč, ale takovédle kecy mě zvedaj ze židle Angry
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/3/2005
Je mezi vámi někdo, koho nenapadne, že když chce odpovědět na inzerát s tlačítkem „www“ dole, prostě na něj klikne, a dostane se na nožířovy stránky, kde by třeba mohl být jeho telefon nebo mail? Je někdo z vás, kteří tu i jinde vesele brousíte po internetu a přitom byste tohle nedokázali? Jsem přesvědčen, že nikdo takový neexistuje.
Myslíte si, že je potřeba do inzerátu nutně zádávat mail nebo telefon? Co když tam není? Nenapadne vás v takovém případě prostě se přihlásit/zaregistrovat a napsat odpověď přímo do inzerátu nebo použít kontakt přes profil bez toho, že by vám tam někdo musel k tomu psát návod?

Jsem stejně jako Chtorr přesvědčen, že Dendorricova aktivita při moderátorování inzerce (příspěvky typu „Doplň kontakt“, o ničem jiném zde nemluvím) je nadbytečné pruzení a buzerace, které knifu a jeho uživatelům nepomáhají ničím.

... a nemyslel to snad ani zle - starosta. (Pražský výběr)
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/18/2006
V tomhle se jednoznačně ztotožňuju s Chtorrem...

A těm, který maj problém s odpovědí v inzerci bych připoměl jedno přísloví "Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce hledá důvod"
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/3/2009
Jen pro připomenutí (po týdnuBeating )...

Název vlákna zní: Informace o omezení přístupu k diskuznímu fóru

Divím se, že tohle vlákno není zamčenýOh No

Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/15/2006
laurin napsal:
Toto beriem ako specialitu tohto serveru - dalo sa to do pravidiel tak to respektujem a doplnujem tam kontaktny email.
NIkde inde na inom zahranicnom fore nic taketo neexistuje.

No jo laurin ten je v inzerci jak doma, tak nás tu všechny může poučit, jak se máme chovat, zvlášť když tu máme takový speciality co se na iných zahraničních fórech nikde ale opravdu nikde nevyskytují Oh No
...bez komentáře...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/8/2003
marylin napsal:
...je nadbytečné pruzení a buzerace...

Maryline, zrovna spolu jsem to "řešili" přes maily. Na mojí odpověď už jsi neodepsal, nicméně Ti to očividně leží hodně v žaludku. Ok. Tak proč to ale řešíš zde, místo aby si se snažil změnit pohled někoho kompetentního? Zformuluj to do konstruktivního návrhu a šup s tim k adminům na info@knife.cz Happy
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Moderátor
Připojený: 12/20/2005
po téhle spršce výčitek bylo navrženo, že se pravidlo o kontaktu změní pouze na doporučení a kontakt tak bude jen na prodávajícím.. nám tak ubyde práce a pokud tím ztratí zákazník, který než zjistí, kam se ozvat, bude dřív prodáno, jeho smůla..

rád bych ještě apeloval ( OPĚT! ) na to, že toto vlákno je na udělování banů a ne kecy o inzerci, na to je vlákno jiné! takže s reakcemi si jděte na vlákno o nasazení nové verze popř. si založte nové vlákno Náměty pro inzerci..
Posláno:
Začátečník
Připojený: 1/20/2011
No nech sa s tym aj zadrhne ak je spokojný chlapec... ... zase neaky dalsi Buran
Co nepride v pravy cas , nepride nikdy. Bjornstjerne Bjornson
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/5/2004
Zrzavý Orm napsal:
surino napsal:
No nech sa s tym aj zadrhne ak je spokojný chlapec... ... zase neaky dalsi Buran
Buran jsi ty. Jubilejní PRVNÍ příspěvek mimo inzerci a hned urážíš zasloužilého člena, nožíře. KO

Přátelé, vzhledem k tomu, jak často tu zdůrazňujete, že inzerce je výsada pro členy knife, něco navíc, prosím vlastníky knifu, aby zvážili minimální počet příspěvků povinných pro inzerci (50?). Mimochodem, nože které surino v inzerci nabízí, taky patří spíš na aukro, než sem (momentálně čínskej Boker a pakistánskej "damašek").

Souhlas s Ormem s 50 příspěvky stejně jako si myslím,že postoj -no je to fake a co má být- autor surino si zaslouží trvalý ban.

BTW také není od věci jako na jiných forech,že jednou založené vlákno může odstranil ze závažných důvodů jen moderátor, zakladatel jej může jen uzamknout.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Emeritní moderátor
Připojený: 9/19/2005
surino dostal ode mně 30 dní do vyřešení problému ... bez dalších diskuzí (děkuji) to berte jako vazbu, nikoliv pravomocné odsouzení Wink
Boj s lidskou blbostí se nedá vyhrát, ale člověk nesmí přestat bojovat, protože by jinak blbost zaplavila svět. (Jan Werich)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/30/2008
Možná se pletu... pepikovec=surino
Život musí být velký zločin, když je za něj trest smrti!!!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/2/2008
pepikovec,surino,pepikk,tvrdas,Damaska,vopilec - doživotní ban.
Carpe diem quam minimum credula postero
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/11/2010
Tak to je teda dobrej šmelinář, už ani neví kudy kam, jak koho mystifikovat a tak, kdyby si dal inzerát na SPortál, Hunting tak by to možná vyšlo a kdyby teoreticky věděl něco o pc a změnil si pokaždé IP adresu... a trochu to vystupování...., mohl by zde na knife "žít věčně".
Posláno:
Štamgast
Připojený: 5/26/2008
Dušan napsal:

Přidej asi ještě "Carbon", Dušane. Mám pocit, že došlo k reinkarnaci. KO
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/17/2006
Sidney napsal:
Dušan napsal:

Přidej asi ještě "Carbon", Dušane. Mám pocit, že došlo k reinkarnaci. KO

Ja by som blokoval novacikom aj PMky
... na debilov mi vyprsal cas..

Za nadavky na fore si davam BAN..
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum