ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Informace o omezení přístupu k diskuznímu fóru Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/2/2008
Sidney napsal:

Přidej asi ještě "Carbon", Dušane. Mám pocit, že došlo k reinkarnaci. KO

Když jsem se odhlašoval měl jsem takové svrbění, že...
pepikovec,surino,pepikk,tvrdas,Damaska,vopilec,carbon - doživotní ban.
Pánové při sebemenším podezření mi pište.
Dle komentářů v inzerátech je jasné, že takovýmto uživatelům zde pšenka nepokvete
Carpe diem quam minimum credula postero
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/11/2010
Vzpomínám větu,kterou vyslovil Švejk o opilci,kterého vosumkrát za večer vyhodili od Exnerů :"TAKOVEJ BYL VYTRVALEJ,ŽE BEJVAL MOH BEJT MINISTREM" přesně se to hodí na tu veš,kterou má www.knife.cz v kožiše.....
PROSÍM NEPOSÍLEJTE MI PM,PIŠTE PŘÍMO NA MAIL.DĚKUJI,B5:-)
Posláno:
Štamgast
Připojený: 5/26/2008
Dušan napsal:
Pánové při sebemenším podezření mi pište.

Neboj, budeme Tě informovat. Informátor přece není udavač! Laugh
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/27/2009
Ok . Informátor přece není udavač! Laugh [/quote]Ok
U nas sa hovori "ze bonzovt sa nema ale oznamit sa to musi..."Laugh
Posláno:
Štamgast
Připojený: 8/1/2006
další reinkernace pepikovce atd, tentokrát jako DusanD. Ban nadoživotí.
Posláno:
Štamgast
Připojený: 8/1/2006
a další pokus, tentokrát jako makis a hrdzun a finka. Ban nadoživotí. Shocked
A nyní se dokonce přihlásil nově pod nicke vencal mrGreen
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/11/2010
To nebere konce....
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/18/2009
"Neverending story"Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/14/2005
Nevím jestli to tady někde je, ale nemůžete to banovat na hardware? pak se může reinkarovat do alelujá....
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/13/2008
chichin napsal:
Nevím jestli to tady někde je, ale nemůžete to banovat na hardware? pak se může reinkarovat do alelujá....

Jojo stačí ban na MAC adresu routeru nebo síťovky Happy
vratislavindra.com
facebook.com/vratislavindra flickr.com/vratislavindra
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/22/2009
Tygerstyle napsal:

To neni vubec dobry napad. Tim muzes odriznout cele mesto...
A ze takova mesta v CR jsou, to vim moc dobre jeste z dob, kdy jsem delal spravce xchatu. Nekteri provideri maji prideleny male rozsahy adres a tak maji sve autonomni site a veskery provoz mezi jejich autonomnim systemem a internetem masqueraduji.

No a v neposledni rade neni problem MAC podvrhnout (ale pravda, nepredpokladam, ze tihle joudove by to zvladali...).
Posláno:
Štamgast
Připojený: 4/5/2010
no hlavně to ani nepomůže (na běžném sídlišti když pustíš wifi tak vidíš x sítí volných...) takže těch routerů z kterých pojede bude dost...
jediná šance svázat to s něčím - kreditka, mobilní číslo, BU... cokoli co se blbě "vyrábí".. ip adres, mac adres, připojení je všude dost zadarmo...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/17/2006
Myslim ze BAN na lokalny router je k nicomu ak vobec to pojde kedze vacsina tych routrov sa pripaja na ISP a von je pripojena cez NAT a BAN tejto adresy by zbytocne odpojil vela ucastnikov, na druhu stranu existuje kopec anonymnych proxy serverov tzv. anonymizerov, takze uplne obmedznit pristup takemu blbcovi je takmer nemozne.. - skoda to tu rozoberat....
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/22/2009
¨hele a c o jednoduše kdyby byla registrace za 100 a heslo se poslalo na adresu to by ubylo pytložvejků :)
Dobrým slovem a pistolí zmůžeš víc než jen dobrým slovem
Posláno:

Štamgast
JeromeHeretic napsal:
Tygerstyle napsal:

To neni vubec dobry napad. Tim muzes odriznout cele mesto...
A ze takova mesta v CR jsou, to vim moc dobre jeste z dob, kdy jsem delal spravce xchatu. Nekteri provideri maji prideleny male rozsahy adres a tak maji sve autonomni site a veskery provoz mezi jejich autonomnim systemem a internetem masqueraduji.

No a v neposledni rade neni problem MAC podvrhnout (ale pravda, nepredpokladam, ze tihle joudove by to zvladali...).

Celé město? To by jsme museli dát na black list MAC adresu páteřního routeru u poskytovatele a to se často nepovede Happy O tom že jde MAC na HW změnit se bavit nemusíme protože to jen tak někdo neumí.

PS: Někdy je to větší průser při banu na IP kterou má na uzlu sdílenou 50 bytových jednotek Laugh
vratislavindra.com
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/22/2009
Tygerstyle napsal:
[quote=JeromeHeretic]
Celé město? To by jsme museli dát na black list MAC adresu páteřního routeru u poskytovatele a to se často nepovede Happy

V CR je alespon 5 takovychto mest...
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 9/12/2010
Za normalnych okolnosti knife.cz nepozna nase MAC adresy. Na MAC adresu musite mat kvazi pristup do pocitaca, napr. na ASP-ckovych weboch sa to riesi komponentom cez ActiveX, uzivatel musi suhlasit s nainstalovanim doplnku. Samozrejme samotna zmena MAC adresy je polminutovou otazkou Happy, takze to v podstate nic neriesi.
Ako som tu niekde spominal, najlepsie je asi zriadit pristup do inzercie cez SSL za nejaky maly poplatok.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/18/2010
Zdravím ve spolek, nezlobte se na mně ale zpoplatnit inzerci není řešení, akorát přibude ještě více takových šmejdů a už na ně nebude metr. Aukro je taky zpoplatněné a kolik jich tam je. Podle mně je nejlepší, aby se zpoplatnila nová registrace, dejme tomu 100Kč a první inzerát by bylo možné dá až po 60 denním členství. Pokud by se něco takového mělo zavést jsem ochoten tu stovku poslat, i když už jsem registrován. Marek
Inteligent vládne chaosu, pořádek je pro blbce.
Posláno:

Štamgast
JeromeHeretic napsal:

V CR je alespon 5 takovychto mest...

Tak to mají dobrý Happy
vratislavindra.com
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/25/2010
Jak se zpoplatní inzerce, tak dostaneš odpověď: platim, tak můžu prodávat, co chci...

edit: a mám pocit, že ubožák, kterej se tady přihlásí pod 20 nickama, si neni schopnej vyměnit ani fusekle, natož pak nějaký číslo/adresu či i čem se tady bavíte...
A samozřejmě nechci zpochybňovat, co jste tady každej napsal a ač Xaxu neznám, tak si myslim, že pro to bude mít řešení...
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum