ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Informace o omezení přístupu k diskuznímu fóru Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Moderátor
Připojený: 12/20/2005
klídek ajťáci Happy xaxa jakmile najde chvilku času doplní pravidla tak, že se spojí podmínka počtu příspěvků a času, čímž to vyřeší nové registrace za účelem obejdení banu a novému inzerátu..

zpoplatňovat inzerci nemá cenu, kvůli pár vyčůránkům by na to doplatili hlavně ti poctiví a nějakým způsobem kontrolovat či zpoplatňovat samotnou registraci už je vůbec špatně, protože ne každý knife nadšenec by byl ochotný to snést a zaplatit jen pro to, aby se mohl s ostatníma podělit o své zkušenosti..

takže ještě chvilku holt budeme ve střehu a banovat a pak bude klid doprovázený vlastním flamem na téma "Proč mi nejde založit ten inzerát a proč a proč a proč... " Laugh

p.s. založil jsem vedle vlákno o inzerci, čili kdo k tomu něco má, řešte to tam, díky!
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/1/2006
uživatel mikov24 ban doživotní, další reinkernace Vopilce, pepikovce apod. Evil
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/8/2003
Uživatel "franz" ban na 7 dní za PM, viz níže (dodávám že po konzultaci s ostatními moderátory).

EDIT (20:00): původně jsem sem nechtěl dávat celou konverzaci (přišlo mi to jako zbytečné tapetování), ale nemám s tím samozřejmě problém.

franz
Odesláno: 21. dubna 2011 6:28:53
tak co aktivisto,nemáš dojem ,že je potřeba odstranit gonzovu nabídku na ,,kalící pecˇˇ
v inz.prodej?,pokud si budeš chtět příště na někom schladit žáhu,tak to promysli až do konce,s pozdravem Míru zdar zdraví franz

Dendorric
Odesláno: 21. dubna 2011 8:01:33
V hist. nevidím, že bych Ti něco smazal. Takže máš akorát bebínko a potřebuješ si to na někom vymindrákovat, nebo?

franz
Odesláno: 21. dubna 2011 12:52:03
poslouchej zlato,mám dojem,že to budeš asi ty,kdo potřebuje poléčit,moderátor který si nepamatuje nebo neumí hledat v historii prodeje,tak je nám akorát na hovno,pro oživení paměti,,,oznámení o odstranění Vámi založeného tématu,23.1.2011, 16:41:53 "

Dendorric
Odesláno: 21. dubna 2011 14:05:31
Určitě budu při každý nenávistný PM dohledávat inzeráty tři měsíce dozadu :D Buď narovinu napiš, o co Ti jde, nebo nepiš vůbec. Tohle připosraný upozorňování je naprd.

Dendorric
Odesláno: 21. dubna 2011 14:13:17
Mimochodem franzi, nemám přístup do žádné databáze smazaných inzerátů. Vše dohledávám jen ve svých odeslaných PM (takže znám jen datum, čas, předmět a důvod zásahu), které - celkem logicky - čas od času mažu. To, že si po třech měsících vzpomeneš a reaguješ na věc čtvrt roku starou je trochu...neaktuální.

franz
Odesláno: 21. dubna 2011 20:14:07
vyliž si,šupáku,pokud nemáš ve své horlivosti stejný metr pro všechny,tak nedělej věci kerým nerozumíš,já sem se ti tenkrát omluvil,je mně jasné,že od takového nabubřelého burana jak si ty nic jiného než urážky očekávát nemožu a pokud se ti v té tvojí hlavičce urodí cokoli,tak si to laskavě nechej pro sebe,s tebou sem totiž skončil (doufám,že tě
nepotkám v Lipovej ,ať nemám posraný výlet)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/26/2005
Když už se citujou soukromé zprávy, tak je třeba ukázat celou korespondenci, která citované zprávě předcházela.

Edit 20:12 - pokud za takovej normální pokec chceš rozdávat bany, tak nezapomeň na sebe.
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 9/21/2010
Tady se citujou soukromé zprávy? Fakt?
LK
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/15/2009
Souhlas francome. Ok
Buď ukázat vše, nebo neukazovat reakci jen jedné strany.
Pokud neukáže moderátor reakci, tak tu vládne kapitán a samozřejmě držím pysk a není se o čem bavit.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor - inzerce
Připojený: 7/16/2001
Přátelé, máte tu celou komunikaci. A pokud se vám líbí "vyliž si, šupáku" - pak jste asi na jiném servru. A pokud to navíc schvalujete, možná byste se měli nad sebou zamyslet.
( . )( . )
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/7/2007
To už se dává ban i za pmSurprised KO
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/3/2008
Nápoj lásky číslo deset namíchám ať nejsem sáááám ^^^ tadam tá tadata tadamtá tadata tadamtáááá ....
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/11/2010
Tak to je docela nářez, takový přístup během jednání, Franz by se asi měl nad sebou zamyslet a nebýt hned tak impulsivní a hlavně vulgááááááárníííííí !!!!
LK
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/15/2009
Tak nebuďte moderátoři hned tak vztahovačný,samozřejmě to v pořádku není. Určitě to bylo od nás myšleno obecně.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor - inzerce
Připojený: 7/16/2001
Opeth napsal:
To už se dává ban i za pmSurprised KO

Já osobně bych dával ban i za hrubky v textu Beating Tak pozor! Laugh
( . )( . )
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/24/2006
Uff... eště že nemůžu dostat banána za bordel v dílněGrin Grin Grin NEBO JO?Happy Happy Happy
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem.
Svobodu, spravedlnost nebo meč!!!
Posláno:
Začátečník
Připojený: 4/23/2011
Uz to zaci byt ako byti za komunistov, kdy ti davali zakazy a spehovali za vsetko...vid momentalna situacia v Cechach..
Ked sa davaju spinony uz vsade...
Takze treba davati pozor na vsetko....hlidati...a nevyslovovat radsej svoj nazor...ale byt poslusny !!!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/19/2008
pumik napsal:
Uz to zaci byt ako byti za komunistov, kdy ti davali zakazy a spehovali za vsetko...vid momentalna situacia v Cechach..
Ked sa davaju spinony uz vsade...
Takze treba davati pozor na vsetko....hlidati...a nevyslovovat radsej svoj nazor...ale byt poslusny !!!

ShockedShockedConfused ???

Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/11/2010
PUMIK-Pozor-podle stylu psaní Vopilcův klon!!!!!
PROSÍM NEPOSÍLEJTE MI PM,PIŠTE PŘÍMO NA MAIL.DĚKUJI,B5:-)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/2/2008
pumik, mrknife - doživotní ban (alias surino, pepikk, Damaska.......................................)
Carpe diem quam minimum credula postero
Posláno:

Štamgast
moment, to je zase ten, co prodával ty "damaškové" cetky ?
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 5/13/2010

Jojo to bude von tyhle svobodářský kecy to je celej surino,pepikovec etc. a pro franz a další kde není vlády vládne anarchie a z té vzešel vždy jen problém
Jsou jen dvě věci na světě naprosto spolehlivé, věrný pes a dobrý nůž
Posláno:

Štamgast
Aha, jasný, já abych jenom "čekal" až se zase někdy objeví inzerát(jelikož je sleduji) typu- "prodávám damaškový nůž" za 50e až na to, že na fotce je tržnicový šit, se kterým bych se bál otevírat dopisy.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum