ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Informace o omezení přístupu k diskuznímu fóru Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor - inzerce
Připojený: 7/16/2001
MONOLITH napsal:
Aha, jasný, já abych jenom "čekal" až se zase někdy objeví inzerát(jelikož je sleduji) typu- "prodávám damaškový nůž" za 50e až na to, že na fotce je tržnicový šit, se kterým bych se bál otevírat dopisy.

Myslím, že můžeš být v klidu, s novým nickem si hned tak inzerát nedá.
( . )( . )
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/11/2010
Cool tak to sem v klidu
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/16/2011
..... chtěl jsem v "Debata a mimotématická vlákna" založit téma na diskuzi " Campingové svítilny" ... samozřejmě to nesouvisí primárně s tématy fóra a jsem si toho vědom, ale stejně nemám možnost to uskutečnit (30 příspěvků) .... nechápu proč? .... nechci nic prodávat ani nakupovat .... chtěl jsem se jenom zeptat těch, kteří se v terénu pohybují a mají zkušenosti ..... je to opravdu divné omezení Sad - nebo je potřeba jít na lampičkové fórum ?
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/2/2008
V sekci příslušenství jsou tři vlákna na svítilny a názorů od těch, kteří se v terénu pohybují a mají zkušenosti je tam dost a dost.
Jinak toto vlákno není vhodné.
Dotazy lépe sem.

Edit: 20:30 ať tu nerozvíjíme debatu - prostě se v jednom z vláken zeptej a máš to...Happy

Edit: 20:35 - máš PM
Carpe diem quam minimum credula postero
Posláno:

Pokročilý
.. díky za nakopnutí, ale v sekci led svítilny jsem nenašel nic co by se týkalo campingového osvětlení ... nicméně respektuji i když neruzumím zdejším pravidlům o vkládání témat (30+) ....
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Emeritní moderátor
Připojený: 9/19/2005
YPO® napsal:
.. i když neruzumím zdejším pravidlům o vkládání témat (30+) ....

Tak tomu rozuměj tak, že jako tu už jsou nějaká témata o nějakém svíceníWink

Ach joOh No KO ... zase budou mít admini o něco více práceSad .... YPOr ...doporučuji ti se s diskuzí přesunout do odpovídajícího vlákna, tady jseš úplně mimo mísu.
Boj s lidskou blbostí se nedá vyhrát, ale člověk nesmí přestat bojovat, protože by jinak blbost zaplavila svět. (Jan Werich)
Posláno:

Pokročilý
westy napsal:
YPO® napsal:
.. i když neruzumím zdejším pravidlům o vkládání témat (30+) ....

Tak tomu rozuměj tak, že jako tu už jsou nějaká témata o nějakém svíceníWink

Ach joOh No KO ... zase budou mít admini o něco více práceSad .... YPOr ...doporučuji ti se s diskuzí přesunout do odpovídajícího vlákna, tady jseš úplně mimo mísu.

podle této logiky by tu stačilo jedno vlákno s názvem "nože"

ale moderátor(ři) má(jí) vždy pravdu, tak to tu nebudu dál plevelit - a díky za vřelé přivítání Laugh
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/30/2005
No hezký, tady je zase husto. YPO, jednou to tu tak je, tak to přijmi a neřeš furt. Campingové osvětlení holt přilípni na nějaký jiný vlákno o svícení a můžeš se bavit o světle a ne furt dokola o tom, proč to nejde.

Pokud jde o vřelou konverzaci Franz vs Dendorric, Franz ho napadá v souvislosti s výkonem moderátorské funkce, to už není až tak soukromé. Že se to zveřejnilo? V pořádku. A že dostal ban? Taky v pořádku, aspoň za mě určitě.

"Židovský stát vznikl v zásadě na účet Arabů. ...Palestina už neexistuje. Konec. Měl bych říct, že je mi to líto, ale líto mi to není." Moše Dajan
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/24/2006
..milé YPO,

Dušan ti velmi ochotně odpověděl že i když jsi mimo hlavní téma, že jsou tady vlákna, kde můžeš svůj dotaz položit, napsal ti odkazy.... Asi je to na tebe složitý, tak ti posílám přímo dva podškrtnutý řádky, myškou klikni na jeden nebo druhý a dostaneš se tam taky. A nic si z toho nedělej žes to netrefil, já jsem taky blbej, tak tě chápu a proto posílám přímo ty odkazy, zkus to tam...Happy Happy Happy Happy Happy

http://www.knife.cz/Default.aspx?tabid=53&g=posts&t=1704&p=2

http://www.knife.cz/Default.aspx?tabid=53&g=posts&t=2658&p=2
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem.
Svobodu, spravedlnost nebo meč!!!
Posláno:

Pokročilý
ano - nejsem moc chytrý ani bystrý, ale stále jsem na tom dobře, protože rozeznám rozdíl mezi led svítilnou (kterých mám doma plný pytel) a campingovým osvětlením - tyhle rady jsou skvostné a oceňuji je - chápu, že toto není primárně lampičkové fórum, a chcete tu mít nějaký řád, ale v tomto duchu si dovolím navrhnout sjednocení všech vláken do dvou - "malé nože" a " velké nože" s tím, že rozlišovací hranice by mohla být 12,3cm - he he

OK - nechme toho - jdu hledat lampičkové fórum
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/5/2005
Koukám že tady někdo dobře posnídal-Šalamounovo h....o
Nejlepčí kempingová svítilna je stan-jen se musí dobře podpálitRazz Laugh
Neposílejte mi prosím PM,ale mejly.Na PM nereaguji z důvodu rozstrkané korespondence.Díky L
Posláno:

Štamgast
Ale opravdu dobře podpálenej.Laugh
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Moderátor
Připojený: 12/20/2005
Ypo: myslím, že ti poradili co to šlo, pokud máš přesto problém položit svůj dotaz kdekoliv jinde než ve svém vlastním konkrétním vlákně (protože jinde by to asi nefungovalo či co) tak asi fakt bude lepší hledat lampičkové fórum... myslím, že je tu dost lidí radyschopných na to, aby se nemuselo zakládat vlákno pro každý dotaz.. takto to proběhlo na katana.cz a výsledkem bylo, že vznikly desítky vláken se stejným nebo podobným dotazem v nichž se nevyznalo ani prase a pak se právě z toho důvodu zakládala pořád nová vlákna byť na dotazy, na které už proběhly dotazy... prostě proto, že se nikomu nechtělo v tom brajglu hledat.. a proto je logické dát dotaz do tématicky příbuzného vlákna než tu frflat..
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2007
YPO® napsal:
ale v tomto duchu si dovolím navrhnout sjednocení všech vláken do dvou - "malé nože" a " velké nože" s tím, že rozlišovací hranice by mohla být 12,3cm - he he

OK - nechme toho - jdu hledat lampičkové fórum
Je to jednoduchý.Když se mě někde nelíbí,tak tam nelezu.
Dobrý forum a info o svítilnách je LEDmania.cz
Ale myslím,že když se jim tam přihlásí chytrák,co chce hned od začátku měnit zaběhnuté a fungujcí pravidla,na vlastní bezchybný systém,taky budou "moc rádi"...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/11/2010
Ládes napsal:
Koukám že tady někdo dobře posnídal-Šalamounovo h....o
Nejlepčí kempingová svítilna je stan-jen se musí dobře podpálitRazz Laugh
Z podobnýho důvodu se tahá na vandr kytara a néé housle-rozhodně dýl hoří..Laugh
PROSÍM NEPOSÍLEJTE MI PM,PIŠTE PŘÍMO NA MAIL.DĚKUJI,B5:-)
Posláno:

Pokročilý
Samurai napsal:
Ypo: myslím, že ti poradili co to šlo, pokud máš přesto problém položit svůj dotaz kdekoliv jinde než ve svém vlastním konkrétním vlákně (protože jinde by to asi nefungovalo či co) tak asi fakt bude lepší hledat lampičkové fórum... myslím, že je tu dost lidí radyschopných na to, aby se nemuselo zakládat vlákno pro každý dotaz.. takto to proběhlo na katana.cz a výsledkem bylo, že vznikly desítky vláken se stejným nebo podobným dotazem v nichž se nevyznalo ani prase a pak se právě z toho důvodu zakládala pořád nová vlákna byť na dotazy, na které už proběhly dotazy... prostě proto, že se nikomu nechtělo v tom brajglu hledat.. a proto je logické dát dotaz do tématicky příbuzného vlákna než tu frflat..

podívej se pěkně, já netoužím po vlastním vlákně, už jsem jich za život založil několik - primární dotaz byl proč musím nasmrkat 30příspěvků, abych ho vůbec a kdekoli i k tématu nožů mohl založit, potažmo když mi přijde, že každé vlákno má svého moderátora - druhá věc je odkazovat "zeptej se někde - třeba tady" - až si půjdeš do OBI koupit vrtačku a pošlou tě do koutku ze záchodovýma mísama, tak si nejspíš řekneš, že tam není něco v pořádku.

a jestli se mi tu líbí nebo ne si z dovolením zhodnotím sám - je tu spousta užitečných postřehů, článků a recenzí a díky za to x na druhou stranu je tu i spousta balastu, který k vitrualním diskuzím také patří

dál to skutečně už pitvat nebudu a respektuji výše napsané od moderátorů a pokud k mojí osobě někdo něco má, tak mi může napsat PM
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/2/2008
YPO - těch 30 příspěvků jsem Ti vysvětloval po PM stejně s návrhem...

Takže to prosím dál něřešme. Toto vlákno je absolutně na něco jiného.

DĚKUJI.
Carpe diem quam minimum credula postero
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/3/2007
Proč jen je tu tolik vláken o nožích.... aha, je to servřík o nožích !!! Proč je tu jen pár vláken o světýlkách... aha.. nožíkáři si rádi posvítí, ale není to to hlavní, co nás zajímá, ne? Tak asi proto nestačí malej a velkej nůž, ale stačí to o svícení, co tu je.Grin
Posláno:

Štamgast
sám jsem tímhle okázalým a dychtivým pocitem založit vlákno taky trpěl ale hlavní je nejdříve hledat a číst, až pak něco někde zakládat, jinak s těmi světly - normálně snad stačí prostě napsat dotaz(ohledně něčeho) do vlákna ke kterému kontext otázky nejvíce spěje.

už to sem asi někdo dával:
http://knife.cz/Default.aspx?tabid=53&g=posts&t=1271

Jinak, v žádném případě nechci působit negativisticky, ale jestli sem na Knife člověk příjde jen vyloženě s tím, aby se bavil a hledal něco o led svítilnách, tak to je opravdu špatný tah, samozřejmě jestli má zájem si zároveň najít něco o nožích, tak to chápu, ale ten původní důvod je tady vzhledem k zaměření na tomto foru vskutku irelevantní.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor - inzerce
Připojený: 7/16/2001
YPO: na tomto foru se prostě nová vlákna nezakládají a vše se valí do těch stávajících. Maximálně když někdo napíše nějakou recenzi nebo se objeví článek na titulní straně a z něj se odvíjí následná diskuse. Já tento přístup taky nechápu - patřím k těm, co se orientují podle názvů vláken a tak třeba do vlákna "zavíráky" ani nechodím, protože se tam řeší pořád něco jiného. Nové vlákno jsem již nezaložil leta, neb se bojím, abych náhodou někde neduplikoval něco, co se napsalo před 5 lety a já si toho nevšiml, protože zrovna těch pár dní jsem tu nebyl a ono je to na 156. stránce z 320ti. No ale pokud všichni ostatní mají raději pár superdlouhých vláken (navíc s dost těžkopádným vyhledáváním) tak se nedá nic dělat a člověk se přizpůsobí.

David
( . )( . )
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum