ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Informace o omezení přístupu k diskuznímu fóru Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Moderátor
Připojený: 12/20/2005
David: zase to nepřeháněj, když založí někdo smysluplné a tématicky jasné vlákno, byť bylo předtím součástí obecného vlákna, tak ho za to nikdo neseřvává.. ale když mohl každý od začátku zakládat vlákna tak to vedlo k tomu, že než by něco hledali tak si založili vlákno Dotaz nebo Jaký nůž je nejlepší a celý smysl vlákna bylo to, že chtěl po štamgastech, aby mu naservírovali odpovědi, neboť nemá čas se tu probírat tolika vlákny..

stejně tak je myslím logické mít vlákno pro jednoho výrobce nožů než zakládat vlastní vlákna pro každý typ / velikost / barvu nože jen proto, aby bylo konkrétní.. to by tu pak bylo tolik přehledných vláken, až by to bylo nepřehledné..

navíc není problém z nějakého úspěšného smíšeného vlákna vyselektovat nové vlákno, o které je zájem..
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor - inzerce
Připojený: 7/16/2001
Jasně, bylo to trošku přibarvené - ale jen trochu. Jsem na hodně forech a v podstatě jen tu se řeší, když někdo založí duplicitní vlákno nebo se zeptá na známou věc. Jinde se vždy najde někdo, kdo odpoví - ale asi je to tím, že tady nás není tolik.
( . )( . )
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/30/2005
Taky chodím na víc fór a někde je to zase o dost drsnější. Třeba na offroadech nebo motorových pilách, tam bejvá husto festLaugh .
"Židovský stát vznikl v zásadě na účet Arabů. ...Palestina už neexistuje. Konec. Měl bych říct, že je mi to líto, ale líto mi to není." Moše Dajan
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/12/2007
Upřímně řečeno, i takové uznávané Blade Forums se mi silně nelíbí z jednoduchého důvodu... Rozprcanosti do tisíců vláken o ničem!!! Když je třeba v části věnované nožům Esee na dvou stránkách výpisu pět vláken ve stylu "My new Izula, I´m so happy" nebo v diskuzní části o nožích Chris Reeve na každé stránce minimálně jednou "Next CRK purchase" apod., vyhledávání tam taky není nijak slavné, výsledek je takový, že si řeknu jedinou věc...

..starý dobrý Knife.cz, kde je těch vláken nepočítaně míň, jsou seřazená podle určité logiky a i vyhledávání je ok.
"Thin is sharp."
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 1/13/2009
Aj na knife je neporiadok*, ale este to je unosne. BF je ine kafe. Tam som nedavno cital, ze moderator napisal, aby clenovia neozivovali stare vlakna, lebo z toho bude bordel.
* - Victorinox a Wenger maju minimalne 4 vlakna. CRKT ma aspon 20!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/11/2010
No já ještě lezu akorát občas na střelecký portál, kde je forum teprve ve "vývoji" a zatím je tam celkem pořádek. Jinak jen sem na knife.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Emeritní moderátor
Připojený: 9/19/2005
Vážení uživatelé, než přidáte další příspěvek, zamyslete se jestli odpovídá názvu vlákna. Děkuji za pochopení.W.
Boj s lidskou blbostí se nedá vyhrát, ale člověk nesmí přestat bojovat, protože by jinak blbost zaplavila svět. (Jan Werich)
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor - inzerce
Připojený: 7/16/2001
westy napsal:
Vážení uživatelé, než přidáte další příspěvek, zamyslete se jestli odpovídá názvu vlákna. Děkuji za pochopení.W.

Jestli by nestálo za to založit další vlákno... (a to by mohl být i jeho název) ...mrGreen

David
( . )( . )
Posláno:

Admin
Skupiny: Admin
Připojený: 5/9/2005
Uzivatel: OST
Omezeni pristupu: 30 dní
Důvod: inzerce komerčního charakteru i přes zákaz moderátorů/adminů
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 4/11/2009
Několikrát jsem se pokoušel přidat fotky do svého příspěvku ve fotkách z cest, ale nějak se mi to vůbec nedaří. Mohu poprosit o podrobnější kuchařku, jak na to?Admire
Víru v tvou sílu dává ti zbraň, prohraje kdo má jen prázdnou dlaň
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/22/2007
Zipíno napsal:
Několikrát jsem se pokoušel přidat fotky do svého příspěvku ve fotkách z cest, ale nějak se mi to vůbec nedaří. Mohu poprosit o podrobnější kuchařku, jak na to?Admire

Asi takto nejako.

Križo vložil tyto přílohy:
faq_jpg.jpg.jpg
priloha_vlozit.jpg.jpg

"There are three kinds of lies: lies, damned lies, and statistics."
Posláno:

Štamgast
xaxa napsal:
Uzivatel: OST
Omezeni pristupu: 30 dní
Důvod: inzerce komerčního charakteru i přes zákaz moderátorů/adminů

???
ost Posláno: 5. června 2011 21:48:06

Začátečník
Připojený: 12.10.2010
Lokace: west
šiju růčo,ale používám hranatý šídlo,takže to možná budí dojem strojovýho švu,jinak díky

Boj s lidskou blbostí se nedá vyhrát, ale člověk nesmí přestat bojovat, protože by jinak blbost zaplavila svět. (Jan Werich)
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 4/11/2009
Križo napsal:
[Asi takto nejako.

Ano, tyhle dvě okna znám, jen se od nich nemůžu dostat dál. Stahování první fotky je tak pomalé, že při zadání druhé fotky vyprší ten strašně krátký časový limit pro vložení přílohy, celá komunikace nahlásí eror a nevloží se ani ta první fotka.
Víru v tvou sílu dává ti zbraň, prohraje kdo má jen prázdnou dlaň
LK
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/15/2009
Potom máš fotku moc velkou, zkus jí zmenšit na cca 150KB, pofrčí to, že ani nevíš.Grin
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/10/2002
Jeden můj známý - Hami, dostal ban. Tohle se mu objevuje, pokud se chce přihlásit
"Váš účet je dočasně pozastaven, k vypršení pozastavení dojde 25. října 2038 22:36:42"

No a můj dotaz zní - tohle je normální? 27 let? To tady snad někomu hrabe ne?
Vím o co zhruba šlo, nevím, k jak silným slovům došlo, vše je vymazáno. může mi někdo dorušit diskuzi,
kvůli které k zákazu došlo? Vřelo to tu několikrát, nikomu nechci sahat dosvědomí, dostali bany
na pár dní a jsou tu znovu, dávají si trochu pozor na hubu a vše je zapomenuto.
Začínající člověk, který se tu neorientuje, něco dosere pak slízne mraky nadávak a jízlivostí,
když se ostřeji ohradí (po předchozí omluvě) dostane v podstatě zákaz na doživotí?
Tohle snad není možný, navíc Hamiho osobně znám, je to fajn kluk.
pro více info a dostupnosti našich nožů mrkněte na naše stránky, díky
dohnalknives.com
Posláno:

Štamgast
Zatím žádná odpověď, že by to byla osobní akce někoho z "mocných"?
dohnalknives.com
Posláno:

Štamgast
Petr Dohnal napsal:
Zatím žádná odpověď, že by to byla osobní akce někoho z "mocných"?

Petře, říkal jsi, že se ti jeví jako slušný hoch, .... já ho poznal jen jako hulvátaSad
.... tak se ukázal další ubožák... člověk se omluví že se omylem spletl a najde se další blbeček co to musí rozmazávat. Tobě se asi omylem nikdy nic nestalo viď?no asi nejsem tak dokonalý jako ty...

Hami

.......
Nic nevíš proč ..........27let
..... na to, že se na Najfu vyplatí být hulvátem jsem si už asi zvykl
..... na to, že vulgarizmy jsou běžnou a většinově tolerovanou součástí projevů na Najfu, na to jsem si zvykl asi už taky
..... na to, že vulgarizmy typu kurva, piča, mrdat, šukat si mnozí dávají do podpisu jsem si sice nezvykl, ale kašlu na to, dotyční tak o sobě vypovídají
..... ale v žádném případě si nezvyknu, aby mi někdo nadával za drobný moderátorský zásah
..... stalo se módou si kopnout do moderátorů i za jejich přihlášení, pánové ....... toto je cesta do pekel
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/18/2009
To už bych mu dal rovnou doživotí Grin Grin Grin Grin
Posláno:

Štamgast
Takže odsud vítr fouká Happy,

No chlape, teď jses ukázal, někdo se prostě dotkl tvého ega a za ubožáka a blbečka
jsi odpálil člověka na 27 let z Knifu. Nemáš to asi v hlevě v pořádku, dlouho jsem tě omlouval,
a hájil před tvými nepříznivci, ale asi měli pravdu, měl by ses jít léčit, protože si
začínáš myslet, že můžeš všechno, že můžeš ovlivňovat osudy lidí jen z postu své
ubohé funkce. Nedodal jsi celou diskuzi, nevidím, co jsi napsal ty Hamimu a proč regoval, jak reagoval.

Osovně si myslím, že bys tuhle funkci zastávat neměl.
dohnalknives.com
Posláno:
Štamgast
Připojený: 8/1/2006
No Petře, to co píšeš jsou dost silná slova.
Ovlivňování osudu lidí............, měl by ses jít léčit............???? panebože, to snad ne.
Neznám taky pozadí diskuze, ale pokud by mě osobně někdo nadával do ubožáků, taky mu dám ban. Sice možná ne na 27 let, ale ban bych mu dal (já totiž nikdy nikomu nenadávám přes anonymní internet).
Je zajímavé, že se tady kdysi proběhla diskuze na téma jak dál vést Knife a většina lidí souhlasila s modelem lodi, kapitána a důstojníků. Když je toto uplatňováno, ejhle, najednou už to tolik nevoní.
Je snad všem jasné, že i moderátoři jsou jenom lidi a dělají chyby, ale abych si nechal nadávat, no tak to soráč, na to fakt asi nemám.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum