ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Nožnění Možnosti
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 5/6/2010
Tak joo sypte sem ty obrázkyGrin díky.
Díky Bulisovi za super připravenou akci všem za fajn pokec .
A zase někdy .
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 1/18/2007
Díky všem za vydařenou akci.
Obrázky budou časem, zatím jen video příjezdu na camp.
https://youtu.be/jnXY0ggKW68
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/14/2008
Ahpoj kamarádi ,kamarádky a kamarádčata.Happy Opět se mi to moc líbylo Brdští bohové zase dopřáli náramné počasí a jen kvůli námHappy dodali i vodu do nedalekého prameneOkDěkuji Vláďovi a Irence za krásná sladké překvapení pro dětičkyAdmire Martinovi za krásné dárky pro dětičkyAdmire a samo všem ostatním zůčastněným za super akci Tentokrát se opravdu makalo a vzniklo mnoho hezkých kousků dřevěných ,lidé si prověřili jak své nožíky tak méHappy Bylo to s vámi super a příště zase Ahoooj.

bulis vložil tyto přílohy:
002.JPG.jpg
006.JPG.jpg
009.JPG.jpg
023.JPG.jpg
024.JPG.jpg
028.JPG.jpg
031.JPG.jpg
042.JPG.jpg
043.JPG.jpg
065.JPG.jpg
062.JPG.jpg

Posláno:

Pokročilý
Fotky zde Wink
wpc
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/16/2010
Ahoj kamarádi, moc děkuji všem za super víkend a především Bulisovi za celkovou organizaci a nápady, jak zabavit dospělé i naše malé ratolestiHappy Admire Applause
Těšíme se na příštěOk

Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/27/2008
Ahoj klucí !!!
Pěkný Happy
W.
Posláno:

Štamgast
Ahoj ,čau a nazdar.Tak je to zase tu další z takzv. dospěláckejch putovních Nožnění .Tentokrát opustíme lůno Brdské a pojedeme trošíčku dále ze pozůstatky toho našeho,vašeho trempířství a krásama té naší domoviny z názvem Únava na Oslavkou.Chtěli bychom z mím Obřím kamarádem vyjít z Náměště nad Oslavou a pokračovat dále přes divokou Oslavu aj. A tím se dostávám k jádru pudla.Proto že jsem o tom mluvil z povícero lidmi a řekl že jim dám vědět.Tak abych někoho nevynechal či naň nezapoměl.Vyrážet budeme z Práglu v pátek 30 října počítám že po ránu a návrat bude v neděli.1 listopadnutí.Takže všichni co by měli případně zájem jet či se k nám cestou přidat ať se ozvou na 3 jedničky 50 teda ne ale mě či se zvěční tady.Postupem času doplním přesnější harmonogram.A bylo by záhodno se nahlásiti cca do 15 října.Happy
Posláno:

Štamgast
Ahoj pár fotáglí z toulek po lesích a co dokážou udělat trhačské zkoušky a příroda z býv voj prostorem protiletadlové obrany Prahy.A tak.Happy

018.JPG.jpg
019.JPG.jpg
025.JPG.jpg
034.JPG.jpg
023.JPG.jpg
029.JPG.jpg
030.JPG.jpg
038.JPG.jpg
036.JPG.jpg
035.JPG.jpg
010.JPG.jpg
022.JPG.jpg
039.JPG.jpg
040.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
bulis napsal:
Ahoj ,čau a nazdar.Tak je to zase tu další z takzv. dospěláckejch putovních Nožnění .Tentokrát opustíme lůno Brdské a pojedeme trošíčku dále ze pozůstatky toho našeho,vašeho trempířství a krásama té naší domoviny z názvem Únava na Oslavkou.Chtěli bychom z mím Obřím kamarádem vyjít z Náměště nad Oslavou a pokračovat dále přes divokou Oslavu aj. A tím se dostávám k jádru pudla.Proto že jsem o tom mluvil z povícero lidmi a řekl že jim dám vědět.Tak abych někoho nevynechal či naň nezapoměl.Vyrážet budeme z Práglu v pátek 30 října počítám že po ránu a návrat bude v neděli.1 listopadnutí.Takže všichni co by měli případně zájem jet či se k nám cestou přidat ať se ozvou na 3 jedničky 50 teda ne ale mě či se zvěční tady.Postupem času doplním přesnější harmonogram.A bylo by záhodno se nahlásiti cca do 15 října.Happy
Ahoj tak zejtra nám to končí teda ta ohlašovna požárů.Happy A aby sem sem nelezl zbůhdarma a to naše trempování začalo vlastně tak krásně čistě,bez všudypřítonmých petek,plechovek,igelitů, woodcraftově teda před tou první a je moc fajn že další dnes ještě malá mladá Brdská generace alespoň některá se těchto čistých tradic drží pracují ze dřevem a udržují v lese pořádek.Ok

043.JPG.jpg
045.JPG.jpg
050.JPG.jpg
049.JPG.jpg
052.JPG.jpg
047.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Ahoj tak jelikoš je následující akce již uzavřena a obsazena.TAK TU MÁM ALE PRO TY KTERÝCH SE TO TÝKÁ OHLÁŠENÍ A POZVÁNÍ NA KAŽDOROČNÍ POTLACH R.K A TENTOKRÁTE JE TO 13, 14 ,15.Bude probýhat i malá rekonstrukce R.K. tak bude zase veselo.Takže zatím AHOOOJ.Jo a možná bude i překvápko.Happy

013.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Ahoj čau a nazdar.Tak úspěšně dokončená akce Únava na d Oslavkou.Ok Prvně se chci rozloučit z částí kolektivu z kterou sem se dík chvatnému naskakování do vlaku ani nestihl rozloučit.Moc pěkná akce i přes to že mi sobotu trochu pokazyla skutečnost jak trystně může vandrování v tak krásném koutu dopadnot a přetransformovat se v desítky chat zdobených kačerem donaldem.a totemi ze solárními paneliKO Jinak ale krása počasí fajnoví krásná místa,místní lidé fajnovíOk super parta, nemrtvé a stále hladové noční káně a některé sroubky jak z dob zlaté horečky a mnohé krásně a vkusně laděné totemi .Takže parto dík za akci a příště na jiném místě ahoooj.Zvláště pak dík Obříkovi Admire za krásná camrátka z motivem naší akce a naprosto suprově vyladěnému harmonogramu akce který se díky nám notně pozměnil a prozatím nějaké fotágle.

003.JPG.jpg
005.JPG.jpg
008.JPG.jpg
010.JPG.jpg
017.JPG.jpg
043.JPG.jpg
044.JPG.jpg
061.JPG.jpg
070.JPG.jpg
036.JPG.jpg
032.JPG.jpg
029.JPG.jpg
040.JPG.jpg
069.JPG.jpg

Posláno:
Pokročilý
Připojený: 5/6/2010
Ahoj. Parádní vandr se super partouOk Počásko nádhera a příroda krása.
No a nějaký obrázky.

Palič vložil tyto přílohy:
105_7025.JPG.jpg
105_7041.JPG.jpg
105_7129.JPG.jpg
105_7137.JPG.jpg
105_7154.JPG.jpg
105_7168.JPG.jpg
105_7409.JPG.jpg

Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 5/1/2013
I já chci poděkovat za pěknej výlet do mých oblíbených míst...i přes všechny ty kačery Donaldy to tam mám prostě ráda. Počasí parádní, nezapomenutelné nemrtvé káně se jednoznačně stane legendou a po dlouhé době jsem se zas krásně prospala v lese pod širákem. Já si to užila... nějaké fotky dám rovnou a časem, až nahraju všechny někam do alba, se o nich ještě zmíním. Díky všem, bylo to fajn!

Johule vložil tyto přílohy:
IMG_9126.JPG.jpg
IMG_9140.JPG.jpg
IMG_9161.JPG.jpg
IMG_9164.JPG.jpg
IMG_9167.JPG.jpg
IMG_9179.JPG.jpg
IMG_9194.JPG.jpg
IMG_9229.JPG.jpg
IMG_9234.JPG.jpg
IMG_9247.JPG.jpg
IMG_9256.JPG.jpg
IMG_9258.JPG.jpg
IMG_9259.JPG.jpg
IMG_9267.JPG.jpg
IMG_9275.JPG.jpg
IMG_9281.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/30/2011
Dobrá parta a skvěle vybraná lokalita. Ok Ten kaňon na Oslavě mám moc rád. V tomto období je tam nádherně, až trochu závidím.
Vláďo tys vytáhl paty z Brd, to snad ani není možné. Wink Laugh

Na zdar správné věci ! A nech zhynů všeci zkurvysyni !
Posláno:

Pokročilý
Díky všem zúčastněným za parádní podzimní vandr.
Nějaké fotky jsou k vidění zde.

Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/21/2009
No tak ještě já. Díky, že jsem se vešel taky na nějaký fotky i když jsem se výpravy účastnil do nedobrovolnýho ukončení snad jen hodinu. Zprávy, který se vám po mým vyšetření a rentgenu na pohotovosti v Brně dostaly, totiž to ujištění, že nic zlomenýho nemám, musím po dnešním kontrolním rentgenu v Praze bohům žel dementovat. Zlomenou mám v rameni kloubní hlavici. Ruka v absolutním klidu do 25., takže na potlach jestli, tak se zastavím jen přes den na otočku. Místo courání po lesích se tak budu minimálně tři víkendy nudou škrábat v pr... no vlastně ani to ne.
Hlavně že jsem si to, blbec, vyfotil Angry :

zbynek vložil tyto přílohy:
IMG_8428.JPG.jpg

Nemusíš trefit, stačí, když se poserou. (Jakov Ščukin)
Posláno:
Začátečník
Připojený: 3/30/2012
No tak to je pěkné nadělení. To tě teda chlape lituji a přeji brzké uzdravení. Jinak též všem velmi děkuji za prima vandr se super partou. Rád jsem Vás poznalOk
Posláno:

Štamgast
Tak hlavně ať se tlapka brzo zhojí.Gorgoroth myslím že jsi zapadlOk a doufám že si pamatuješ jak je to z tím laseremHappy Cesta vlakem jako samo skoro vždy Happy by sama vystačila na další příběh.A pár foto vejškrabků letem světem .Happy

010.JPG.jpg
012.JPG.jpg
021.JPG.jpg
030.JPG.jpg
045.JPG.jpg
033.JPG.jpg
066.JPG.jpg
053.JPG.jpg
048.JPG.jpg

Posláno:

Pozorovatel