ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Nožnění Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/14/2008
Ahoj tak je to za námi.Děkuji Milanovi za nezapomenutelné zážitky z jeho ptákem.Happy teda královnou jak se patří. Tondovy za super guláš a td Kajkovi za milí dárek a všem ostatním co pobyli několik hodin i dnů protože Nožnění tentokráte trvalo 5dní.Rozebírat tolik srandy a zážitků zde nebudu mohl to zažít každý kdo měl zájem.Tak ahhhoj možná ještě někdy.Jelikoš na Knife nefunguje už skoro nic tak si i obrázky pootáčí prapodivně samo nemíním to řešit když všude jinde se nahrávají jak mají.

bulis vložil tyto přílohy:
IMG_2362.JPG.jpg
IMG_2389.JPG.jpg
IMG_2421.JPG.jpg
IMG_2413.JPG.jpg
IMG_2467.JPG.jpg
IMG_2395.JPG.jpg
IMG_2464.JPG.jpg
IMG_2469.JPG.jpg
IMG_2460.JPG.jpg
IMG_2453.JPG.jpg
IMG_2503.JPG.jpg
IMG_2489.JPG.jpg
IMG_2490.JPG.jpg
IMG_2497.JPG.jpg
IMG_2494.JPG.jpg
IMG_2512.JPG.jpg
IMG_2517.JPG.jpg
IMG_2506.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/9/2011
Bylo to krátký(tedy pro mě) ale fajn,,,,,Krásný hřiby,,,,nádherná procházka po lese.Sáhodlouhé debaty o všem,,,,,,No prostě pár krásných dnů.M
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/16/2009
Ahoj ,děkuji za milou ,veselou a povznášející společnost tohoto víkendu.Happy Ale hlavně chci poděkovat BULISOVIOk za jeho "kamarádsky poučný seriál NOŽNĚNÍ "Applause ,který připravoval pár let a do kterého vložil nejen spoustu energie, ale i svých zkušeností.Tak nějak s ním chce skončit,což je určitě škoda,ale svým způsobem chápu jeho důvody.Děkuji a přeju hezké dny se sluníčkem nad hlavou i v dušíchHappy .K.
S noži je to jako s lidmi,když jsou tupí,tak to za moc nestojí.N.N.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/16/2010
Taky Bulisáku za vše.Hlavně za Ty prcky.Antoanetovi za guláš,Karlikovic za gumu do praku a melouna.Knajfikovi za dort.A všem za trpělivostWink.Snad zase někdy na shledanouOk

Waclawka vložil tyto přílohy:
P1070266.JPG.jpg
P1070267.JPG.jpg
P1070272.JPG.jpg
P1070276.JPG.jpg
P1070289.JPG.jpg
P1070232.JPG.jpg
P1070350.JPG.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 10/14/2008
Tak jsem se konečně trochu srovnal po pěti krásně prožitých dnech. Díky Bulisovi za uspořádání a všem ostatním za milou přítomnost.

Antoaneto vložil tyto přílohy:
DSC02824.JPG.jpg
DSC02842.JPG.jpg
DSC02843.JPG.jpg
DSC02891.JPG.jpg
DSC02898.JPG.jpg
DSC02911.JPG.jpg

Štěstí přeje připraveným.
Posláno:

Štamgast
Ahoj děkuji všem co se včas ozvali a skoro jedenohlasně Happy zvolili datum a tímto vyhlašuji termín výročáku na 11,12,13Listopadnutí.
Posláno:

Štamgast
Ahoj 29,30 10 se jde akcička Hadí řeka,Pomahačova hájovna,Drhovské stráně,hadí skála, těžba na Kozích horách a další.Pokut bude někdo mít zájem nech´t se ozve.
Posláno:

Štamgast
Ahoj .pár fotek z avizované a proběhnuvší akce ,bylo to fajn parťáciOk A protože je to už na spadnutí za dveřmi a takHappy Tak nové návěstí hýr,děkuji tím to Tondovi Antoanetovi za vyřezání písmen a sponzorynk řezu.Admire

IMG_3529.JPG.jpg
IMG_3536.JPG.jpg
IMG_3525.JPG.jpg
IMG_3014.JPG.jpg
IMG_3541.JPG.jpg
IMG_3537.JPG.jpg
IMG_3491.JPG.jpg
IMG_3552.JPG.jpg
IMG_3539.JPG.jpg
IMG_3194.JPG.jpg
IMG_3594.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/1/2007
Pro zúčastněné ke stažení. Pro ostatní, pokud je to zajímá, k nahlédnutí.
Momentky z dneška ... http://jirauazz.rajce.idnes.cz/2016-11-12_Rezava_kudla_-_5_let_-_vyrocak/

Díky kluci. Bylo to, jako již tradičně, BEZVA!!! Ok
Když máš nůž, není to survival, ale kempování ... (výrok připisovaný vojákům britských SAS)
Posláno:
Štamgast
Připojený: 1/7/2013
Paráda a velký dík, že jsem mohl zavítatAdmire
Jarda
Proti zrození a smrti nemáš léku v mezidobí zachovej radost. (Santayana)
Posláno:

Štamgast
Netřeba asi nějak hltit fotkama ač bych mohl a ti co byli mají zážitky a netřeba je více zveřejňovat.Díky všem co se zastavili,pomohli pokeceli a přispěli k dobré náladě.Ok jen jeden co mi přijde výstižný jak seounáležitosti zábavě a tak.Happy Takže příští rok na 50 letém výročí vzniku prvního kempu na tomto místě ahoooj.Jinak bažantí specialitky a gulášek byli eňo Ňůňo.

IMG_3659.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/27/2010
Díky za víkend, bylo dobře a rád jsem poznal nové lidi osobně...

Módi vložil tyto přílohy:
PB121086.JPG.jpg

Písecká banda
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 1/18/2007
Díky všem za vydařenou akci.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/29/2015
Zdravím pánové,
díky všem a hlavně hlavnímu organizátorovi Bulisovi za bezvadnou akci!!!! Spousta legrace a dobrot včetně gulášku pana Lorence Razz Rád jsem osobně poznal další príma kluky s Knifu!!! Wink
wpc
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/16/2010
Ahoj kamarádi, netřeba dlouhých slov, bylo to naprosto super!!!

Chtěl bych poděkovat Bulisovi, za každoroční pořádání a všem ostatním za výbornou atmosféru s kopcem legrace a výborným jídlemApplause Admire Ok

wpc vložil tyto přílohy:
CAM02081.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/16/2009
Oficiální prohlášení a stanovisko TARK : Proběhnuvší kamarádská akce se konala ve velmi poučné a povznášející atmosféře.Zevrubně probíraná témata zajímala všechny zůčastněné strany.Přednesené diskuzní příspěvky byly velmi podnětné a inspirativní.Pro ilustraci uvádíme stručný seznam oborů,kterých se příspěvky týkaly :nože,mystika,ženy,počasí,strava a kalorické tabulky,ženy,výskyt paranormálních jevů na Brdech a v přilehlých galaxiích,zpracování železa a ocelí ,kování,zpracování kůží,ženy,woodcraft,buschcraft a další crafty,dřevo - jeho formy a zpracování,nože,krása krajiny ve všech ročních cyklech,ženy,vrabčák a ostatní verbež,formy pobytu v přírodě,kulinářský um pana Lorence a jeho přístup ke zpracování brambor a mnoho dalších.......atd,apod.Případné dotazy zodpoví zástupce Tiskové Agentury Rezavé Kudly.Za TARK : tiskový mluvčí Kajk.P.S.:Vzhledem k tomu,že řádně vážíme slova ,nemusíme následně vydávat opravy a omluvy.K.
S noži je to jako s lidmi,když jsou tupí,tak to za moc nestojí.N.N.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/31/2006
já vás taky rád viděl vopičáci a je fajn že ani letos nevynechala Jiřinka, bez tý by to už prostě nešlo

jak vidím i Karliq přežil, takže na rezavou kudlu v útrobách nedošlo, pan Lorenc se prej vyskyt v pořádku i na dálným severovýchodě, poprvé bylo zbudováno stanové městečko v lokalitě Nerezavé kudly, nikdo po nocích nebloudil, kdo byl vzornej ten "šel" spát hned po večerníčku, rošt se podařilo po první noci ještě použít, bouda nezměnila tvar, diskuze o alternativních světech byla letos ušetřena návštěvy vetřelce, já myslím že toto výročí bylo nadmíru důstojné a poklidné mrGreen
SHÁNÍM CHCÍPLÝ PLAZY KE ZPRACOVÁNÍ KŮŽE
... TOMASRUCKER.com ... KOVANYNUZ.cz ...
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 10/14/2008
Tak už jsem taky tak trochu živej. Děkuji všem zúčastněným za příjemně strávený víkend, zvláště pak těm statečným, kteří mne v pátek vyprostili ze spárů roštu a samo sebou pak šerifovi za pozvání, spoustu masa a jater do guláše a také za výborné brambory , které se do guláše dostaly ve větším množství než měly.red face
Fotek už tu bylo dost tak snad jenom jednu, kterou jsem nazval "Kdo z vás nakrájel do guláše ty brambory všechny???"

Antoaneto vložil tyto přílohy:
DSC03143.JPG.jpg

Štěstí přeje připraveným.
Posláno:

Štamgast
Takže parto všechno nejlepší k vánocům a vzhůru do toho nového roku 2017 to přeji samozřejmě i všem ostatním.Fota takříkajíc ještě mokrá tedy i kvůli dnešnímu dni.

IMG_3936.JPG.jpg
IMG_4125.JPG.jpg
IMG_4121.JPG.jpg

wpc
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/16/2010
Krásný Vánoce i tobě Bulisi, doufám, že se na RK brzy sejdemeApplause
Uživatelé v tomto tématu
Guest