Fórum
ANV knives - ActaNonVerba. Zkušenosti. Možnosti
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 11/21/2019
Preto som nevedel či plakať alebo sa smiať. Môžem sa mýliť, ale pochopil som to tak že neovládaju svoj pracovný nástroj v plnej miere, respektíve v miere potrebnej na výrobu produktu tak ako bol projektovaný. Z mojej dielne nevyjde von nič o čom by som vedel nejakú vadu ani keby sa to pýtalo. Na Z400ku som sa vykašľal, skúsim maximálne P200ku na ničenie a aj tak začínam odkladať do prasiatka na luxus od pána Dohnala. Razz
Cesta je cieľ.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/18/2006
Rumunec napsal:
Dobrý den,

Ospravedlňujem sa za neskoršiu odpoveď spůsobonú vianočným náporom. Rád som vás stretol v Bratislave a som veľmi rád, že se vám náš nůž libí a doufáme že vám bude dlouho a dobře sloužit. U vámi spominané vlnky se jedná o jednu z velkých výzev při programování brusky na výbrus, aby ta linka byla přesně rovně. Obecně v ANV sa vždy snažíme o dokolnost nasšich vyrobkov, takže se vždy budueme snažit to mít co nejrovnější, aktuálne je tato nedokonalost sposobena odchylok 0,05mm. Jako výrobca sa snažíme túto kozmetickú vadu odstranit a postupem času to všechno posunujeme, ladíme a u další várky se budeme snažit tuto nedokonalost dal doladit.

A to je jako všechno?!Shocked
Nějaký "sorry vole" pošli nám ho, pošleme ti nový, který je v pořádku.
Takto se solidní výrobce nechová a ANV Knives stále zůstávají pro mne zaškatulkovaný jako někdo, kdo se ke svým zákazníkům nechová s dostatečnou pokorou a úctou...
Mat
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/3/2006
Docela pěkné vyjádření..... takový jiný způsob, jak poslat do prdele a zároveň okecat to, že se to nepovedlo. Ale třeba příště, už to klapne.

Smutné...někdo honí setiny, druhý má jen jinou filosofii.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/18/2006
Mat napsal:
Docela pěkné vyjádření..... takový jiný způsob, jak poslat do prdele a zároveň okecat to, že se to nepovedlo. Ale třeba příště, už to klapne.

Smutné...někdo honí setiny, druhý má jen jinou filosofii.

Opravdu výstižně napsáno Ok Ok Ok
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/10/2014
... co mě mrzí je, že tahle pseudo značka rozhádala půlku fóra Sad
Nakonec se do p.dele poslala sama, se s.ačkama co produkuje. Což je myslím dobře, protože jenom čas ukáže co za něco stojí! Ok
KONTAKT POUZE PŘES EMAIL! Ten se mi stahuje do mobilu a mohu odpovědět, dík za pochopení.
Posláno:
Začátečník
Připojený: 2/22/2017
mydlinkaTM napsal:
... co mě mrzí je, že tahle pseudo značka rozhádala půlku fóra Sad
Nakonec se do p.dele poslala sama, se s.ačkama co produkuje. Což je myslím dobře, protože jenom čas ukáže co za něco stojí! Ok

Mám dva nože ANV a spokojenost max.!!! Tak že kde je pravda?.Fórum rozhadá ne nějaka značka noža ale lidi co neunesou názor druhých.
A jestli se poslala do prdele nevím,spíš vidím že ty nože lidi kupují.Kdyby ne,tak o nich tu není recenze a třeba na výstavě někde jsou marní.A oni nakonec nejsou.Tak čím se poslali do prdele se ptám?Dej zkušenost pro ostatní.
DíkyAdmire

P200 jsem koupil na výstavě stanů v Praze.Sedl mi,cena výborná.To jako jsem měl borcovi říct že se mi líbí nůž,cena dobrá ale "stará" na fóru říkala-tak nechcu?
Tohle mrzí mě,pseudohodnotitelé co nůž nemají ale dávají zaručené rady!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/10/2014
Tím co si ta "firma", která se tváří jako značka světové úrovně dovolí poslat mezi lidi (tady i na FB skupinách se už myslím provařili celkem dost) a jak se staví ke stížnostem uživatelů - toť můj názor!
Nechci tu rozpoutávat další nekonečný flame o jejich dokonalosti/nedokonalosti.
Jestli jsi s jejich výrobky spokojený tak OK - užívej je ve zdraví.
Můj názor je, že si u nich nekoupím ani rybičku, a moje rozhodnutí nezvrátí ani sebelepší marketing Wink
KONTAKT POUZE PŘES EMAIL! Ten se mi stahuje do mobilu a mohu odpovědět, dík za pochopení.
Posláno:
Začátečník
A to je ono,proč rozporovat Tvůj názor že ne?Je to Tvoje rozhodnutí a mě osobně ani nenapadne Ti vysvětlovat že je špatný.Prostě nechceš,jako já nechcu spoustu jiných nožů i od nožířů protože mi jejich "marketing" nic neříká nebo odradí.A oni přitom prodají.Stejně jako Tvoje úpravy nožů,tisíc lidí si je bere,tisíc ani za boha.
A tak přeju pěkné svátky a super tvorbu Tobě i ANW.

Pravda je že jsem nic nereklamoval tak nemůžu soudit.Ale na FB jsem viděl tolik slintů a fotek co jsou jako ty pravý,že mě to nechává v klidu.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/23/2010
Zepelín postavil cca 120 vzducholodí. Cestující, kteří neuhořeli nebo jinak nezahynuli, si chválili, jak to pěkně lítá. Přesto skončil.

Doktor operoval 10 lidí se slepákem, těch 7 co přežilo, jsou spokojení. Přes to se raději nechám operovat jiným doktorem.

Grin Wink Surprised
chybama se člověk učí- BLBEC VLASTNÍMA
Posláno:
Začátečník
Máš špatný špitál,u nas 10x slepe střevo a 10x úspěch,a to jsme vesnicaLaugh

Kdo chce psa byt,hůl si vždy najde(platilo vždy)
Posláno:

Štamgast
Lupínek napsal:

U Dohnala 1500 nožů a 1500 x úspěch Wink
Posláno:
Začátečník
Pospa napsal:
Lupínek napsal:

U Dohnala 1500 nožů a 1500 x úspěch Wink

No tak proto máš špatný špitál 😁.Ale je pěkné vidět zapojit Dohnaly do diskuze uživatelů ANW 😁
Kolik máš nožů ANW?Nemyslím to zle,jen zkušenost mimo FB?
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 1/10/2019
Diskuse, nebo spíš válka o správnost názoru na nože ANV nebude mít konec nikdy, protože bude vždycky rozdělený na několik táborů.
Lidi, co do toho šli, udělali špatnou zkušenost. Potom ti, co udělali dobrou. No a na závěr ti, co si něco přečetli na FB, kudlu nikdy neměli v ruce, ale co je na FB musí být zkrátka pravda, protože proto. V životě jsem se často setkal s názorem na něco nebo někoho, často negativním, který vešel v obecnou platnost jen proto, že to jedna paní povídala. To se děje přesně tady. Srovnání úspěchu prodeje Dohnalů a ANV je nešťastný příměr a je stejné, jako srovnávat trenky od Prady s trenkama od Vietnamce.
Kdo chce, koupí. Kdo nechce, nekoupí. To platilo, platí a bude platit. Teoretici se budou vždycky klonit k většinovému názoru, bo vlastní nemají.

Nekazte si vánoce.

P.F. Ježour, Beskydy
Posláno:

Štamgast
Budete se divit, ale několik jejich nožů jsem v ruce držel. Dobře si je prohlédl, vyhodnotil a udělal závěr. Mimo jiné i slavného Speltera co putoval, co měl výbrus taky nakřivo ( i na pevném se to dá zkazit Happy , nejen futro).
Nemusím se nechat operovat od doktora, kterému 30% pacošů zemře, jenom proto, abych to zažil na vlastní kůži a mohl napsat svůj názor (když budu mít štěstí Happy ).

No každej má svůj názor na věc a "sytý hladovému nevěří". Jak říkal Forrest. "pro hlupáka každý hloupý."

Hezké svátky všem, obráncům i haničům.
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 9/26/2019
Dá se na všem a rozhodně není dobře omlovat svoji neschopnost strojem co ho někdo špatně zaukoloval a vypodložil nohu klínem že není ve váze. Laugh
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/29/2009
Pospa: Jiří,trošku objektivity...Speltra jsi viděl když byl u mne na test a to pokud vím byl již přebroušen minimálně ŠandoremSurprised

Kontakt pouze email,PM ne.Děkuji
Posláno:

Štamgast
Omlouvám se, jak snadno vznikne nedorozumění. Dušane myslel jsem horní falešné ostří na Spelteru. A ne každý zákazník má možnost si výbrus-ostří srovnat na Tormeku. Podobné nesouměrnosti měli i jiné nože na výstavách a tak. Ostatně o stránku zpět dával Rumunec fotku jeho nože.

A znovu hezké a pokojné svátky.

Pospa vložil tyto přílohy:
ANV_Knives_M311_Spelter_01.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/29/2009
Jirko,z těchto "nedorozuměni" pak vznikají tyhle sračky výš KO

KAŠLETE NA TO A BĚŽTE RADŠI DĚLAT SALÁT A TEŠTE SE NA JEŽUCHA Applause
Kontakt pouze email,PM ne.Děkuji
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/13/2008
Včera jsem si udělal pár hodin se Spelterem na test, chystám se na recenzi před novým rokem ale popravdě jak to tu čtu mám strach, že ze mě bude ukamenovaná hromada masa Laugh

Chlapy krásný svátky všem - hlavně klid a mír ! Beru Moru a jdu na kaproša Happy
vratislavindra.com
facebook.com/vratislavindra flickr.com/vratislavindra
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 11/21/2019
Chlapi ja neverím vlastným očiam. Nerozumiem urážaniu a vulgarizmom. ANV je proste projekt s priamou jasnou a príjemne znejúcou filozofiou. Veď v poriadku, je to jeden z mnoha a aj to len v určitom segmente. Fakty sú ale fakty a je jedno či sa jedná o kvetinárku, lakérnika či výrobcu lietadiel.
Prezentujú sa megalomansky no na výstave to bola žalostná prezentácia a ak by som nešiel priamo kúpiť konkrétnu vec, obišiel by som stánok. Dostal som nesprávne balenie. Predajca bol zmätený. Také že účet (aspoň paragon) nehrozilo. Na noži spomínaný kaz byť nemal. Vedome predávajú výrobok nedosahujúci deklarovanú kvalitu. Tam kde by ,, normálny,, stiahol uši, chvost a počas pokorného ospravedlnovania sa snažil chybu napraviť, prišla odozva ktorú proste odmietam brať vážne a že pochádza z ANV. Teda ak tam nerobia 6 roční zhulení disgrafici. Veď to google nevie preložiť. Ani forma ani obsah tej správy nedáva zmysel, ak sa rozprávame o svojprávnych ľuďoch, ktorí vedú nejaký podnik. Skôr som čakal že tu na fóre bude skôr tlak na mňa že to treba reklamovať, že som buržuj keď neriešim ,, lacný,, nožík atď atď a úplne by som to chápal. Stresovať budem jedine ak sa zhorší zdravotný stav manželke alebo psovi. Je to sériový ,,žiadenzázrak,, a reže a mám ho rád. Prístup ANV sa postaral ale o to že zatvarák si u nich nekúpim keďže sú schopní predávať aj podľa nich vadné kusy a obmedzenie funkčnosti týkajúcej sa otvárania a poistky by mi napríklad už vadilo. Pevný si kúpim lebo sa mi páči a chcem ho. Čo si myslím o zázemí a výrobe je subjektívne. Pána Dohnala som nešťastne spomenul prvý ja za čo sa ospravedlňujem, nebol však v mojom vyjadrení nijak spojený s kauzou. Porovnávať ANV a podobné firmy s niekým kto sa každé ráno ochotne postaví obhajovať svoje meno a prácu je nezmysel. Ak by sa tohto dopustil napríklad trebárs aj môj otec, tak by dostal takú sódu že nebude przniť povesť rodinného mena že by bol na mňa naštvaný a ja by som sa snažil spraviť nápravu. Korporácií stačia reklamy, remeselník šíri meno. Dva rôzne svety. Prosím toleranciu aspoň na sviatky. Slnko svieti na všetkých rovnako.
Cesta je cieľ.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum