ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
ANV knives - ActaNonVerba. Zkušenosti. Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2010
pro ty, co nejsou na FB.

Pospa vložil tyto přílohy:
ANV.png.jpg

chybama se člověk učí- BLBEC VLASTNÍMA
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/21/2007
Podobná zpráva už tam byla před několika měsíci. Myslím, že tenkrát souvisela s vrácením první dodávky nožů. To bylo v době, kdy se tu jakýkoliv negativní ohlas na ANV považoval za kacířství a házení klacků pod nohy nové české firmě. Možná proto to tu tak nějak prošlo bez povšimnutí. Alespoň tedy toho mého.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 3/28/2019
Tak jak jsem je opakovaně chválil, tak toto je třeba relevantní nelichotivá reference. Vzhledem k tomu jak občas montují střenky, tak se dá čekat, že případné skládání zavíráků to bude více problematické. Vypadá to, že pokročili do další fáze, po "vybudovali jsme firmu " -> "musíme se dostat do černých čísel" (v překladu "ořezáváme náklady").
Posláno:
Začátečník
Připojený: 9/4/2019
Tak se smiřme s tím, že zavíráky ANV budou tak trochu DoDo (dodělej doma) a jedeme dál...

Posláno:
Štamgast
Připojený: 5/26/2008
V Čechách se vždycky říkalo: "Ukázaná platí!" Zatím tato firma ukazuje především agresivní marketing, který mimo jiné podpásově brnká na vlastenectví potencionálních zákazníků. Jak je vidět, s kvalitou už si takovou práci nedává. Za agresivní marketingový přístup letěl Black doživotně z Knife a většina lidí tomu tleskala, zatím co teď se nad ANV většina lidí rozplývá a ani marketing ani nekvalita výroby jim zjevně nevadí. Tomu jaksi nerozumím.

Kdo mě zná, ví, že jsem tvor tolerantní a chyby odpouštějící i v případě, že se jejich dopad týká mě. ANV mi ukazuje, že moje počáteční nedůvěra byla oprávněná. Dobré jméno firmy se buduje roky kvalitou výroby a vstřícností k zákazníkovi. Místní nožíři by mohli vyprávět. ANV si budovalo dobré jméno podle části svého názvu, verbálně, aniž by před tím předvedlo, že si to dobré jméno zaslouží. A teď podle všeho pracuje především na tom, jak ho ztratit dříve, než ho nabylo.

Mrzí mě to už proto, že to vypadalo, že po hodně dlouhé době je tu konečně česká firma, která těm ostatním ukazuje cestu.

Hezký den! Zdenek

P.S. Ještě dvě fotky. Bez komentáře.

Sidney vložil tyto přílohy:
ANV_Z100.jpg.jpg
entropy.jpg.jpg

Posláno:
Pokročilý
To je ale velmi volna inspirace. Lidi mají problém, že často nejsou schopni o někomu nebo o něčem napsat 2 dobrý věci a 4 dobrý nebo naopak.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/17/2012
bubaris napsal:
Tak se smiřme s tím, že zavíráky ANV budou tak trochu DoDo (dodělej doma) a jedeme dál...

Jojo....to by je museli rozdávat...Happy
Když máš z něčeho strach, udělej to hned. Odvahu dostaneš později.......
Posláno:
Začátečník
Připojený: 9/4/2019
Dufek napsal:
bubaris napsal:

Jojo....to by je museli rozdávat...Happy

Tím by mohli v ANV začít😂
Mimochodem která speciální jednotka se podílela na vzniku Spelteru?
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 7/22/2009
Zas na druhou stranu ta firma ten problém uznala a nevytáčí se.
Posláno:
Štamgast
xxviktor napsal:

Napsat, že chybu uznávám a že to chápu je sice hezké, ale chybí mi tam to podstatné: chybu napravím a pošlu vám zpět zásilku, která už bude v pořádku.

Zdenek
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/1/2014
U Z100 jsem dlouho váhal, nakonec zvítězil Medellin a koukám a čtu, udělal jsem dobře. Pravdou je že ty ANV zavíráky jsou hodně cenově natažený, např. od Ruike je nůž lepší kvality míň jak za polovic.
Nadruhou stranu pevný 100,200,300,400 mám a s nima jsem spokojen a výrobní vady nemají. Teď očekávám střenky na P 100, dle informací budou v prodeji samostatně.
No mají před sebou ještě dlouhou cestu.Happy

wrafan vložil tyto přílohy:
Screenshot_20191019_185650_2.png.jpg

Posláno:
Pokročilý
Připojený: 7/22/2009
Sidney napsal:
xxviktor napsal:

Napsat, že chybu uznávám a že to chápu je sice hezké, ale chybí mi tam to podstatné: chybu napravím a pošlu vám zpět zásilku, která už bude v pořádku.

Zdenek

Třeba to tam bylo taky. Pochybuju, že by to ten obchod nechal jen tak.
Posláno:
Štamgast
xxviktor napsal:
...............Třeba to tam bylo taky. Pochybuju, že by to ten obchod nechal jen tak.

Pokud jsem četl vyjádření obchodu pozorně, tak to jen tak nenechal. Přestal jejich zavíráky prodávat.

Zdenek
Posláno:
Pokročilý
Mě to připadá přehledné. eshop přestalo bavit řešit pořád kvalitu a už to nechce prodávat. Že by nedošlo k vyřízení reklamace (zde je jediná možnost, vrácení peněz, nebo saldo) není nikde ani slovo, nikdo to nenaznačoval a ani jsem ještě neslyšel report, že by někomu někde jinde neuznali reklamaci, o které si protistrana myslí, že je oprávněná.
To si tady jenom tam trochu myslíme, protože nás to napadlo po přečtení obchodních podmínek. Třeba ale už tu strašnou informaci někdo přinese.
P.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/11/2005
Ok

P. vložil tyto přílohy:
Pic_1.jpg.jpg

EM
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/21/2008
Sidney napsal:
Zatím tato firma ukazuje především agresivní marketing,
Ještě dvě fotky. Bez komentáře.

...myslím,že ve skutečnosti je to vlastně plytký a trapný,jak někdo panáčkuje u stolu nebo na shodišti s "vyhrnutejma"...protože to někdo jinej vymyslel jakože vyzuálně zajímavý...je to stejnej hnůj jako předvolební spoty...politik ve stavbařský helmě staví skvělou budoucnost atd....nevěřím,že to baštěj všichni,že pořád ještě jsou lidi,který radši juknou na jiný věci než na "růžovou zahradu "...jestlivá ten kšeft pro armádu neurvou třeba vznikne záchranářskej,hasičskej nebo special pro Český dráhy,Lesy Čr...

EM vložil tyto přílohy:
panáci.jpg.jpg
kašpárci.jpg.jpg

"Nu, tu máš, poutníče, milý ten svět, na nějžs se podívati žádostiv byl."
Posláno:
Pokročilý
Teď se ještě zjistí, že ta dívka v úvodní fotce není ani servisačka, ani vývojářka a ani ředitelka a bude to venku taky. https://www.facebook.com/Thermona/
Já bejt tím arabem, tak to prodám nějakýmu židovi z Brumova-Bylnice.
To je tu nejzábavnější vlákno.
Mat
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/3/2006
Docela smutný čtení o kvalitě ANV ..... a to se pár lidí smálo Mikovu s jejich prvním linerem, že to nepustili do oběhu. (nedokázali to úspěšně odladit na funkčnosti, tak to odpískali)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/23/2010
Walhter K.- nikdo tu, ani nikde nepsal, že reklamce nebyla vyřízena. Jen o pár stránek dopředu psal někdo, že když se snažil reklamovat nebo vyměnit nefunkční pouzdro za novější model, odpověděli mu, ať si to sám doma upraví.
Velký obchod jako Můj nůž (kdo má možnost, přečtěte si u nich všechny komentáře na FB) má asi trochu větší páky, než Lojza z Horní Dolní, jak donutit výrobce, aby dodržoval zákony a reklamaci vyřídil. A asi se jednalo o jiné čásky, které by mohly zajímat i ČOI nebo PČR.

Jde tu o vyjádření a přístup výrobce k tomu, že pouští do světa zmetky (berte s rezervou). Jde o to, jak si váží zákazníka. Ať jednotlivce, nebo vekloodběratele. Jde tu o etiku, slušnost a čest. Ale to neříká nic lidem od ANV a zřejmě asi ani tobě, takže to nikdy nepochopíš.

(kdysi jsem dost sprdnul Maxe, mladýho, začínajícího, nezkušeného kluka, že pustil do světa kudlu s čepelí nakřivo. On se k tomu nakonec postavil jako chlap. Dneska bych mu měl vyseknout hlubokou poklonu, když to srovnám s chováním manažerů s vyhrnutejma rukávama!)
chybama se člověk učí- BLBEC VLASTNÍMA
Posláno:
Pokročilý
No popravdě, zatím se to spíš jeví, že ANV nemá čest, protože nějaký jejich zaměstnanec nebyl schopen reagovat na telefonickou výtku k konstrukční chybě prémiového nože.
Aby nám do té špatné cti ale nehodila vidle protistrana svojí verzí příběhu Happy
Už teď mám podezření, že ty vyhrnutý rukávy nemají k práci na strojích. Externí čtenář nemaje protokoly odmítnutých reklamací by si skoro mohl myslet, že jde spíš o ty manažery (jenom jezdí v autech kradou) než o to jak to doopravdy je. Že něco nepustí nožíř, ale fabrika ano, to se taky pěkně vyjímá.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum