ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
LIPOVÁ 2019 Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/11/2006
castor fibre napsal:
Taky bych chtěl poděkovat všem za parádní akciApplause . A chtěl bych se omluvit za náš odjezd bez loučení, ale urvaný výfuk ( INMU dík za drát ) a kocovina mně zcela zbavily slušného vychování. Takže všem ještě raz díky a za rok ahoj.

Rádo se stalo. Začal jsem ho v autě vozit po tom, co se mi stalo to samý. Blbý je, že si člověk tenhle typ výbavy začně vytvářet vždycky, až když moc pozděGrin
Je to boj
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 12/27/2011
Pánové,recept na utopence z Lipové je tam (kulinářský koutek) Trochu to trvalo,ale nějak s tím časem pořád bojuju....Snad bude chutnat a podělte se s dalšími obměnami a vylepšeními...
Dobrou chuť.
Mám silně vyvinutou slabou vůli.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2007
....dnes mě pustili z rehabilitace. Koukám, že letos bylo opět dobře a to je milíto, že jsem se nemohl do Lipové dostat. Jsem rád, že se našel dobrovolník, který mě zastoupil u vaření. Doufám, že příští rok mi to vyjde....

Když něčemu věnuješ dostatek času, budeš v tom MISTR. Pokud nejsi blb.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/27/2009
Ahoj Tome. V prvom rade prajem skore uzdravenie!!! A ze si nebol je luto aj nam, na to sa mozes spolahnut. Aj ked sa Peto zhostil starosti o ohen na 100% aj tak nam to nejak blbo horalo , "duch"ohna nejako citil ,ze si nepritomny. Sak ale na rok to napravis. Drz sa a pekne kolenko precvicuj ,nech si v cajchu Milan>
Posláno:
Začátečník
Připojený: 6/18/2019
Trosku neskoro ale predsa Happy
Dakujem vsetkym a super akciu bolo super
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum