ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
LIPOVÁ 2019 Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/16/2013
Cry
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Moderátor
Připojený: 12/20/2005
Petře, trika z lipové jsou 90% mého ročního oblečení... v čem bych chodil? Happy

ale chápu že tě štve to spisování, investice, distribuce a spol... co to udělat takto:

1) udělat grafický návrh, pokud se ti do toho nechce, mohu i já
2) dal bys kontakt na výrobce, který ti trika potisknul
3) domluvit s ním ceny, barvy a možnost hromadné výroby ovšem s individuálním odběrem.. tedy že tu byrokracii bychom posunuli k výrobci, do nějakého fix termínu by si lidi jen zaslali objednávku s adresou k výrobci a ten by to po termínu hromadně vyrobil a jednotlivě odeslal.. kdo by se zpozdil, měl by smůlu.. a holt k ceně přibude poštovné, což by jsme myslím přežili..
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/2/2010
Nebo to doručit po dokončení výroby paní Daniele a u ní si jednotlivě trika vyzvednout - jeden balík = míň práce pro dodavatele. Stejně budem platit pobyt a útratu.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/30/2006
Mluvil jsem s kamarádem tak pokud se dohodneme na barvě tak výroba není problém navrhoval poslat peníze a velikost do námi určeného termínu třeba na můj účet . Trička pak vezmu do lipové. Sama bych poprosil o návrh ať víme cenu.
Datluji to na mobilu u oběda tak snad to je srozumitelný.
chceš můj nůž tak pisni na e-mail
Posláno:
Štamgast
Připojený: 3/13/2013
a co vyrobit limitovanou edici trika Lipové 2019 cca 100 kusů ,prostě víc jich nebude ,pak by to skoupily překupníci a na akru by byly za tisíce .Moc nechápu že se dá koupit triko na akci kde jsem nebyl.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/30/2008
Laugh Laugh Laugh Ty máš tedy problémy
Život musí být velký zločin, když je za něj trest smrti!!!
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 6/8/2017
Mě se líbí návrh od Samuraje Ok Taky nechodím pomalu v ničem jiném...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/2/2010
Ještě to chce tedy někoho, kdo udělá tabulku pro Knife pro objednání té které varianty - budou-li 2 jak obvykle a i množství i velikosti. Což já teda neumím…….
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/7/2011
Safra kde já koukal že jsem to přehlídnul Confused
Díky moc za termín letošní Lihové Laugh Ok Ok
Už se těšíme s paní Lotrovou Applause
My life, my rules! No pain,no gain!
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/7/2011
Chajdy k dnešnímu dni, už jich moc není NoNoNo

Lotr vložil tyto přílohy:
nož.jpg.jpg

My life, my rules! No pain,no gain!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/27/2009
Chlapi ja navrhujem nevymyslat viac navrhou , viac farieb je to prcacka a nastava vecsi predpoklad omylu .Treba sa dohodnut na JEDNOM navrhu a JEDNEJ farbe ,kvalitu triciek minimalne ako doteraz (aby to vydrzalo x prani) .Ak suhlasite nech admin spravy "anketu"kde sa vyjadrime k farbe a navrh nechame na .........(Peto,Sam?) a ta distribucia je najlepsia na Lipovu.Idividualne posielanie vyrobcom triciek si nemyslim ze je stastne.Ale prisposobime sa
Milan
Posláno:

Štamgast
to poslání do lipové není moc košer.. a) to asi daniela nebude sponzorovat než by jsme jí to zaplatili zpátky b) ani po víc jak 10ti letech si mě nepamatuje, takže to nebude ideální distributor podle nicku c) i dohnalům se stávalo že si trika někdo nevyzvedl nebo naopak nějaké chybělo a pak by byl problém to vyřešit..

návrh udělám, něco měuž napadlo.. pokud se nebude líbit, dám prostor dalším..
barvu bych dal jednu, na černé je vidět nejméně skvrn a hodí se ke všemu..
Posláno:

Štamgast
Samurai napsal:

návrh udělám, něco měuž napadlo.. pokud se nebude líbit, dám prostor dalším..
barvu bych dal jednu, na černé je vidět nejméně skvrn a hodí se ke všemu..

Ale v černé se taky nejrychleji upečeš. Přece jen trička jsou v největší pemanenci v létě. Triček jsme brali s partou už spoustu. Já,třeba,nemám ani jedno černé...
Jsem pro dvě barvy. Nemusí být plná škála.
Jen můj názor... Co ostatní? Anketa?
Posláno:

Štamgast
tak, přikládám můj návrh, zvolil jsem nůž který za rok 2018 dostal nejvíce plusek a doplnil tak nějak strohým faktem nás nožířů..

p.s. omluvte ten text dokola, autocad to neumí, to by se doladilo v corel draw.. pokud by někdo pomohl s konverzí autocad-corel

Samurai vložil tyto přílohy:
triko2019.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/21/2017
Ahoj, v Lipové jsem nikdy nebyl a ani tričko neměl, ale lotos to chci změnit. Myslím, že by měli být určitě dvě barvy triček. A ten návrh se mi líbí, za mě ano.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/23/2009
Návrh se mi líbí akorát bych doplnil kolikátý ročník srazu to je. Stačí malým písmem. A souhlasím s Muscatelem ohledně barvy. Z loňska mám jedno tmavé a v těch pařácích co byly to bylo peklo.
Navrhoval bych nějaké světlé barvy a max.2 odstíny aby ten kdo to bude dělat v tom neměl guláš (stačí jeden od MotorkaraLaugh Laugh). Zkuste kontaktovat Petra Dohnala možná poradí s tou tabulkou.
,,Předstírat hloupost na správném místě je moudrost"
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/27/2009
Za mna. Noz aj okolo v pohode "hlavne ze su ostre"Ok ,to vnutro sa mne neluby "kratke....svajciarske" ale ze vôbec. Mne to pride moc oficialne - malo "vesele" moj nazor
ps. Nemyslel sem aby distribuciu zabespecovala Daniela nejako tak ako navrhol "factory "
Posláno:

Štamgast
Souhlasím s Milankem. Ta přídavná jména mě neoslovují ničím. Ročník mi tam taky chybí. Linka kudly by mohla být tlustší/výraznější.
Za mě byl top návrh 2016. I ten původní pivní návrh 2016 je myslím povedenější.
Loni se mi návrhy líbily. Hlavně “čárový kód”. Škoda,že khaki byla tak světlá a potisk zanikl. Černé jsem nechtěl. Tak jsem,holt,bez loňského trička.
Třeba by se Petr uvolil zkusit alespoň konkurenční návrh. Bez nějaké rivality. Chápu,že s výrobou/tříděním/ &spol. měl spoustu práce,a že se mu už nechce...Cry
Ale ta zkušenost tam byla.
Trička 2016 mám sváteční/hódobóžové... Happy Ale věky taky nevydrží.

Fuj! To je nevděčníkův elaborát... (omlouvám se) red face
Ani si nedovedu představit,co je s tím práce.
Posláno:

Štamgast
muscatele, není problém abys udělal svůj návrh, mnimálně zjistíš kolik práce to je .-)

k tomu že se to někomu líbí jinému ne.. to asi bude vždy, asi nepůjde vybrat něco, co se bude líbit každému.. tohle sice nebylo veselé, ale to nebylo ani to loňské na počest Galila..

doplnit ročník není problém, stejně tak případně vyměnit některý typ nože, zmastil jsem tam jen co jsem si vzpomněl.. mohlo by to být úplně bez textu, jen nůž, kolečko a dole jiné motto..

a nebo dá jiný grafický návrh někdo další.. zatím čas je, ale jak by to handrkování bylo na moc dlouho, třeba nebudou trika vůbec žádná..
Posláno:

Štamgast
Same,nezlob se. Však jsem to v doušce napsal...
Na počítači neumím,jsem takový technikou “nepolíbený”.
Abych jen nemlátil prázdnou slámu...
S robkou zrobíme keramické pamětní plaketky/medaile/přívěsky. Nevím jak to nazvat.
Pokud to půjde,tak dodržime motiv (s požehnáním autora) který bude na tričku. Kdyby to hrozilo nečitelnosti,tak zkusíme poprosit zběhlejšího přítele aby motiv zjednodušil.
Pokud má někdo představu o počtu účastníků v minulých ročnících,byli bychom rádi. Kolik zhruba kusů?
Pro majetné 1Kč,-/ks,pro ostatní grátis. Happy
Kdyby se našel nějaký sponzor na kožené řemínky/špagáty na které to zavěsit,tak se zlobit nebudeme.
Mír...
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum