ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
LIPOVÁ 2019 Možnosti
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 1/30/2006
Hmota napsal:
To je fakt, beru to sice u Jirky jako jasná věc, ale chtělo by to potvrdit... Bude výheň??

Jirka na poledni Lidové říkal že letos neví ( miminko do lipove asi ne)
chceš můj nůž tak pisni na e-mail
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/27/2009
miloslav.zítek napsal:
ahaswehr napsal:
Mám objednáno triko.

Jak s tím kotlíkem, bude třeba?

To napiš Milanovi - Motorkárovi. To je šéf kuchyně.

Ne-ne "Velky sef"kotla a ohna je uz roky prave Tomas (ahaswehr) my len hadzeme do kotla vari TomasApplause
S varenim neni v zasade problem ,ked sa nejako (ako vzdy) podelíme co kto prinesie. A ako vzdy je najvecsi problem maso . Dam odkaz ktory vela napovie na r. 2018 (aj odkazy na 2016-2017)

http://www.knife.cz/Default.aspx?tabid=53&g=posts&m=899832#899832
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/9/2002
Houby (hlíva, žampióny) berem určitě, dále co bude potřeba.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 9/25/2009
factory napsal:
Hmota napsal:
To je fakt, beru to sice u Jirky jako jasná věc, ale chtělo by to potvrdit... Bude výheň??

Jirka na poledni Lidové říkal že letos neví ( miminko do lipove asi ne)

To je jasný... No, bez výhně to nebude ono, můžu vzít aspoň tu moji šlapací, ale vím, že ji zase lidi dají dost zabrat!!! A menší kovadlinu... Nebude to ono!!!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/30/2011
Maso není Milane žádný problém, už je zařízeno. Wink
Na pátek dopoledne, bude u Daniely 20 kg hovězího (krk nebo přední). Bude stačit?
Zároveň se nabídla, že nám obstará i cibuli a česnek, takže o kolik ji mám poprosit?
Cibule 12 kg a česneku 1 kg?
Důvod, proč pacifisté a zbabělci dosud díky evoluci přirozeně nevymřeli je ten, že se vždy najdou tací, kteří na jejich ochranu pozvedají zbraně.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2007
Motorkar napsal:
miloslav.zítek napsal:
ahaswehr napsal:
Mám objednáno triko.

Jak s tím kotlíkem, bude třeba?

To napiš Milanovi - Motorkárovi. To je šéf kuchyně.

Ne-ne "Velky sef"kotla a ohna je uz roky prave Tomas (ahaswehr) my len hadzeme do kotla vari TomasApplause
S varenim neni v zasade problem ,ked sa nejako (ako vzdy) podelíme co kto prinesie. A ako vzdy je najvecsi problem maso . Dam odkaz ktory vela napovie na r. 2018 (aj odkazy na 2016-2017)

http://www.knife.cz/Default.aspx?tabid=53&g=posts&m=899832#899832

pro mě je problém, že tam nebudu. V nedělí 5.5. 2019 odpoledne jdu do špitálu na "rekonstrukci kolena" a pustěj mě z drápů cca v půli června. Musím to nějak domluvit, aby se kotlík dostal tam a zpět.
Tož tak.

Když něčemu věnuješ dostatek času, budeš v tom MISTR. Pokud nejsi blb.
Posláno:

Štamgast
Tome neblbni , bez teba to nebude ono a ani horat nebude ,kdo bude riditel táborového ohna, sak ja to vydim jak kolabs akcie. Mohol by si to ...jak p. Lorenc akurát s dornfelderem https://www.youtube.com/watch?v=-W5UNus6Lao co myslis?

BOB>>> "...Na pátek dopoledne, bude u Daniely 20 kg hovězího (krk nebo přední). ...."

Kolko bude tolko uvarime na kotol co sa vozi na Lipovu (65L) je to mimimum , ale snad este niekto nieco donese ( Lubos Bull..) a nakoniec uvarime tolko kolko bude masa ....50L? A tej cibule klidne aj 15kg a 2kg mastiAdmire . ALE TAKTO som to nechcel, aby si mi zasa povedal (ako minuli rok za tu hovadzinu) ze za to nic nechces. Ja si myslim ze by sa mali na gulasi podielat vieceri (Surgovci tradicne hliva&sanpion) ved je to uz tradicia a hlavne je to spolocny gulas skorej kvôli principu ako prachom a preco by si to maso mal platit len ty +-3000,- ja viem ze to neni zivot ohrozujuca suma , v zasade ide o "hovno"....princip! Ale to len tak nahlas uvazujem netvrdim ze to tak ma byt. Suhlasim z akym kolvek riesenim . Milan
Posláno:

Štamgast
Já budu ve špitále na rehabilitaci.....nevím jestli budu schopen reálného pohybu. Pokud se mi ozve Daniela, zavezu kotlík přímo k ní 1.5. nebo 4.5. Pokud se neozve, dám doma instrukce a Radek se staví u mě doma a někdo mu ho dá. Budeš muset si ty " lumpy" a ohně taky pohlídat sám.

Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/13/2008
Ahoj pánové, když se tu rozjíždí debata o guláši, musím reagovat. Každoročně vozím druhý kotel na guláš, bohužel tento rok nevím jestli pojedu do Lipová, rodinné zdravotní peripetie. Takže bude dobré pokud se najde někdo kdo má doma kotel 50-60litrů s trojnožkou, aby ho vzal. Pokud budu moct přijet dám vědět pár dní před akcí. Radek
Posláno:

Štamgast
Právě se vracím z Lipové, Danielka byla té lásky a uložila pro vás můj kotlík s vařekou deklem,stojánem a kopistí pro vaše upotřebení. Pokud by Radek nejel, mohl by se najít některý jižan a stavit se v Hodoníně.
Tričkaře prosím dej moje triko Danielce. Ona ho zaplatí, já si vyzvrdnu až budu moci jet autem spole s kotlíkem.
SAME přihlas se u ní o to sedadlo.

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 12/27/2011
Počítám s tím,že vezmem jako každý rok na guláš 2-3 kg hověziny.A můžu vzít 1kg sádla.Snad se to jako pokaždé nasbírá na kvalitní gulášek...Happy
Mám silně vyvinutou slabou vůli.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/30/2011
Tak u Daniely na baru, bude nachystáno na pátek :

- 20 kg hovězího
- 15 kg cibule
- 1 kg česneku
- 2 kg sádla

Pokud by se nesešla ještě zvěřina do guláše, určitě nebude problém masa přiobjednat víc.
Důvod, proč pacifisté a zbabělci dosud díky evoluci přirozeně nevymřeli je ten, že se vždy najdou tací, kteří na jejich ochranu pozvedají zbraně.
Posláno:

Štamgast
Ještě je potřeba vzít 2 sekery. Jednu delší na hrubo a jednu menší na jemné. I mačeta se zaměstná.

Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/7/2008
ahaswehr napsal:
Právě se vracím z Lipové, Danielka byla té lásky a uložila pro vás můj kotlík s vařekou deklem,stojánem a kopistí pro vaše upotřebení. Pokud by Radek nejel, mohl by se najít některý jižan a stavit se v Hodoníně.
Tričkaře prosím dej moje triko Danielce. Ona ho zaplatí, já si vyzvrdnu až budu moci jet autem spole s kotlíkem.
SAME přihlas se u ní o to sedadlo.

Tome
Tak nech ti to dobe dopadne. Budeš chýbať nielHappy en pri ohni, ale aj pri všetkých tých odborných debatách o nožoch.
Happy
Posláno:

Štamgast
BOB. napsal:
Tak u Daniely na baru, bude nachystáno na pátek :

- 20 kg hovězího
- 15 kg cibule
- 1 kg česneku
- 2 kg sádla

Pokud by se nesešla ještě zvěřina do guláše, určitě nebude problém masa přiobjednat víc.

Ked este donesu nejake maso (Ferda90 ,Lubos, Bull....) tak to bude stacit, Surgovci dovezu hlivu a sanpinony a ostatne si doveziem ja.
Len pripominam ze kazdy sa musi postarat (uskladnit v chlade) o svoj diel masa az do momentu prevzatia do kotla , aby sa nepokazilo!!! (minuli rok 2ks boli "chytene") Je to velka skoda.
A este pripominam ak sa ma robit vyvar (bolo by dobre) dryhy kotol,ten staci aj +-50L namiesto Radeko-vho kotla
Dakujem Milan
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 8/25/2010
Ahoj kluci ! Potvrzuji máš tradiční příděl masa do guláše - hovězí kližka , nebo zvěřina - podle toho co bude čerstvě zabito...
A neboj Milanko , jedu s maringotkou vybavenou lednicí . Těším se na Vás !! Bull a spol.
Posláno:

Štamgast

A este pripominam ak sa ma robit vyvar (bolo by dobre) dryhy kotol,ten staci aj +-50L namiesto Radeko-vho kotla
Dakujem Milan

Milanko, dá sa uvarřit vývar (menší množství) a přelít do hrnce z kuchyně. K tomu guláši moc vývaru nepotřebuješ.Ty seš hlava a poradíš si.

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/7/2011
Zdarec všichni, mám dotaz/prosbu nebude někdo dělat samolepky do Lipové? Pořídil jsem si nové-staré auto a určitě bych uvítal samolepku s novým logem. Děkuji Admire
My life, my rules! No pain,no gain!
OLD
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 5/7/2006
už jsou připravené k tisku a s novým logem
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/7/2011
Admire Děkuji Děkuji Admire