ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Co jste si přivezli z výstav... Možnosti
Posláno:
Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 11/1/2014
lifas napsal:
Nečekaně toto....

Ahoj, mohl bych se zeptat od koho tento nůž je? Zdálo se mi, že jsem z fotek zahlédl celý stůl a byly tam zajímavé kousky (v Příbrami jsem nebyl) :) díky
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/11/2009
jan03 napsal:
TRMAN napsal:
já si z výstavy přivez obdiv k vystavujícím ... protože co dovedou někteří návštěvníci ... na to já bych nervy rozhodně neměl

Přesně – protože když jsem dnes viděl a slyšel jednoho „návštěvníka“ u stánku KDS, obdivuji její šéfovou, jak se s ním vypořádala, klobouk dolů. …
No teda -copak ji ten darebák provedl Surprised .Ne vážně ,když jsem viděl těch lidí tak je jasný ,že se najde někdo kdo mi nesedne.Na druhou stranu -čím více lidí tím více potencionálních zákazníků kteří něco koupí tak bych zase tolik nenadával....Wink
To se nám to hoduje, když nám lidi půjčujou peníze . . .
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/2/2013
Tento brousek z Příbramy.

kasper vložil tyto přílohy:
01_brousek.jpg.jpg
02_brousek.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/28/2011
Surprised To jako fakt jo?
To je jak pěstí do ksichtu. mrGreen
PříbramY
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/19/2011
Ano, měl bys věnovat nějaký čas (chvíly) na kontrolu....Grin
Ana'l nathrach, orth' bha'is's bethod, do che'l de'nmha
Posláno:

Štamgast
montelie napsal:
Ano, měl bys věnovat nějaký čas (chvíly) na kontrolu....Grin

Zkoušeli jste někdy něco brousit? Od bláta po D2? Jen mám radost, že to jde dál, to je vše.
Posláno:

Štamgast
Proti broušení nic nemám, a ani ty hrubky nejsou vlastně zásadní problém. Chtěl jsem být vtipný, tak se nezlob...Happy
Posláno:

Štamgast
montelie napsal:
Proti broušení nic nemám, a ani ty hrubky nejsou vlastně zásadní problém. Chtěl jsem být vtipný, tak se nezlob...Happy

Naopak, děkuji ..Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/6/2004
kasper napsal:
Tento brousek z Příbramy.

Ten je urcite na hodne tvrde materialy. Happy
“Whoever said the pen is mightier then the sword obviously never encountered automatic weapons.”
- General Douglas MacArthur
Posláno:
Štamgast
Připojený: 10/17/2007
Michal.Vl napsal:
jan03 napsal:
TRMAN napsal:
já si z výstavy přivez obdiv k vystavujícím ... protože co dovedou někteří návštěvníci ... na to já bych nervy rozhodně neměl

Přesně – protože když jsem dnes viděl a slyšel jednoho „návštěvníka“ u stánku KDS, obdivuji její šéfovou, jak se s ním vypořádala, klobouk dolů. …
No teda -copak ji ten darebák provedl Surprised .Ne vážně ,když jsem viděl těch lidí tak je jasný ,že se najde někdo kdo mi nesedne.Na druhou stranu -čím více lidí tím více potencionálních zákazníků kteří něco koupí tak bych zase tolik nenadával....Wink

Neprovedl nic, ale za žádnou cenu si nechtěl nechat vysvětlit, že je na výstavě, a ne v brusičské dílně Grin
Pokud mi chcete cokoli napsat, pište mi prosím maily, na PM nemusím hned (nebo vůbec) reagovat. Díky.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor - inzerce
Připojený: 3/16/2008
Tak jeste s krizkem po funuse davam foto "ulovků" Happy

DrU2 vložil tyto přílohy:
DSCN1915.jpg.jpg

Je lepší mít nůž a nepotřebovat ho, než potřebovat nůž a nemít ho.
EDC:SPD Military Fluted GoldScrew, Fenix PD35TAC
Posláno:

Štamgast
Super kudly...Laugh
No jo, já vím, že nožů máš dost...Wink
Posláno:
Začátečník
Připojený: 6/24/2015
... tak já ještě s dvěma křížkama po funuse přiložím "úlovky" taky.

Jinak ten "kaktusek" u nás skončil doma taky Happy

... ale hlavní radost samozřejmě dělají tihle 3 gentlemani:

RIKY

Riky vložil tyto přílohy:
Příbram_1.jpg.jpg
Příbram_2.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 1/3/2007
lifas napsal:
Nečekaně toto....

Accoustic Blades.....? Happy
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 4/20/2009
Dnes jsem byl na výstavě v Brně, bylo to malé, ale milé. Několik známých tváří včetně jejich práce. Setkání s panem Maďaričem bylo vřelé...a mám další kousek o něj doma - Praktika :)

Levahoo vložil tyto přílohy:
IMG_20151114_185150_edit_edit.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 5/30/2015
Taky jsem chtěl přijet se kouknout. V létě v Ostravě to byl funus. Kolega dostal zdravotní komplikace a nikam jsme nejeli. Jak píšeš, bylo to malé, ale milé. To znamená kolik lidí vystavovalo? Osobně vím, že obchůdek Můjnůž.cz byl dnes otevřen od 10-14 hodin. Tím, že jsou místní nevystavují nikde v Brně, ale mají otevřeno přes výstavní dobu. Chce se to pouze u nich informovat emailem. Osobní nákup jsem neuskutečnil, tak aspoň objednal přes email.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 4/20/2009
Vystavovatelů bylo asi 20. O otvírací době v MujNuz.cz jsem tušil, protože tomu tak vždycky bylo, žádný letáček jsem při vstupu ale tentokrát nenašel. Stejně bych to ale nestihnul. Viděl jsem naživo zas pár kousků, které bych rád měl, ať už přímo od pana Maďariče, tak třeba i od Buddyho Westona, pevné nože od TK Knives anebo kousky od pana Čurdy...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/12/2007
Adventní pražská výstava opět povedená, hodně vystavovatelů, známých lidí z Knifeu, takže příjemná setkání a pokec... a ač jsem původně nechtěl nic kupovat, tomuhle bushcraftu jsem nakonec neodolal Ok.

Tyler vložil tyto přílohy:
IMG_6105.JPG.jpg

"Thin is sharp."
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 1/19/2010
Přivezl jsem si předsevzetí ,že se už nebudu snažit rozumět lidem .Beating .Protože místo radosti z možnosti něco a někoho vidět ,se opět brblá
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/23/2013
Tyler napsal:
Adventní pražská výstava opět povedená, hodně vystavovatelů, známých lidí z Knifeu, takže příjemná setkání a pokec... a ač jsem původně nechtěl nic kupovat, tomuhle bushcraftu jsem nakonec neodolal Ok.

Nezlob se, ale tohle mi fakt nedá - souvisí nějak ta kniha s nákupem dalšího nože? Laugh
Máš-li krátký nůž, potřebuješ dlouhou ruku.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum