ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Nože ESEE (a další) z RAT Cutlery Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/1/2014
Máš pravdu, jednou jsem u ohně taky půjčil nůž a jeden blbeček se s ním snažil odseknout hrdlo láhve od piva.
Od tý doby nože půjčují jen stejně postiženým, jako jsem já.
Téma házečů a bojovačů s nožem je kapitola sama pro sebe.Happy . Jinak třeba při kuchání ryb, kdy je nůž zapatlanej jak sviňa, omeju jarem a vodou, opláchnu, otřu do sucha a žádný drama se nekoná.

wrafan vložil tyto přílohy:
IMG_20200717_151503_2.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Z jiného soudku. Nedávno se tu diskutovalo na téma Eseéčka z lepších materiálů. V březnu jsem oslovil Gollika, se svojí variací na Esee 6, tady je výsledek. Nádherná, precizně udělaná kudla bez jediné chybičky, žádný zbytečný parádičky, prostě velká, praktická kudla na ven. Gollik umíOk Ok Ok

IMG_20200728_162641_2.jpg.jpg
IMG_20200728_214234_2.jpg.jpg
IMG_20200728_160049_2.jpg.jpg

Posláno:
Začátečník
Připojený: 6/8/2020
Kluk se Spydercem v nicku to popsal celkem dobře, my tady opravdu nepředstavujeme většinovou společnost uživatelů nožů. Když byly na táboře ty KDS kuchyňáky nepoužitelný a nikdo brousit neuměl, tak chlapci koupili novej set v Kauflandu a nikomu to blbý nepřišlo, stejně jak nový sekyrky z Hornbachu, bohužel. Ale debatu na tohle téma jsem s nima vzdal, protože je to prostě nezajímá, stejně jako mě nezajímají třeba nový telefony, IT technologie a co frčí na sociálních sítích. Nicméně tu nerezovou Esee 4 zkusím, i proto, že pár pevných uhlíkovek mám, včetně toho Wrafanovic BK16, kterýmu jsem pořídil na Knivesandtools důstojnější kydexák. Jinak u těch nerezáků je tam na výběr jen ta oranžová G10 a nazelenalá hadroška, kdyby chtěl někdo směnit za černou G10, dejte vědět, abych správně objednal.

Otazkynamail vložil tyto přílohy:
IMG_20200729_213920.jpg.jpg

..a jestli se neupili, nebo neupracovali, úspěšně se o to pokouší dodnes..
Posláno:

Štamgast
Jsem přesvědčen, že se čtyřkou v nerezu budeš spokojenej, já nemám co bych jí vytknulOk Happy .
BK 16 dle fotky vypadá v kondiciHappy Ok
Posláno:

Štamgast
Ještě je v nerezu tato možnostHappy .

Screenshot_20200730_052758_2.png.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/4/2016
Dzankujeme bartze messie Blam..

purschack vložil tyto přílohy:
IMG_20200803_173403.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Dneska pršelo, tak trocha toho nerezuHappy Ok

IMG_20200804_160426_2.jpg.jpg
IMG_20200804_161444_2.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
A bůh řekl budiiiiz. Konveeeeex

IMG_20200805_195248.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Láska na první dotyk.. Mám. Rád jak je vidět že nůž žije a je používanej

IMG_20200807_094023_576.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/12/2017
tu mou bych taky potřeboval nabrousit, mám ji jako páčidlo....Neutral
“Můj bůh je Crom. Sedí na vysoké hoře. Po smrti před něj předstoupím a on se mne zeptá na Tajemství oceli. Neodpovím-li správně, srazí mne ze své hory!”
Posláno:
Začátečník
Připojený: 5/21/2020
Dobry deň páni vedel by mi niekto poradiť? Podarilo sa zlomiť esee 6. Oprava je sice fajn ale už to nie je ono. A otazka či by mi to vvymenili aj napriek oprave a hlavne ako to poriešiť na kolko je poštovne do USA zo Slovenska dost masaker. Za kazdu radu budem vďačný.

Diviacik vložil tyto přílohy:
received_1035366930255991.jpeg.jpg
received_850611615346107.jpeg.jpg

Posláno:

Štamgast
Nakazen.. Chycen do pasti.. Ale. Stastnej

IMG_20200813_154829.jpg.jpg

Posláno:
Pokročilý
Připojený: 1/20/2020
Diviacik napsal:
Dobry deň páni vedel by mi niekto poradiť? Podarilo sa zlomiť esee 6. Oprava je sice fajn ale už to nie je ono. A otazka či by mi to vvymenili aj napriek oprave a hlavne ako to poriešiť na kolko je poštovne do USA zo Slovenska dost masaker. Za kazdu radu budem vďačný.
Ahoj nikto nič tak skúsim ja.Len môj názor :keďže si to opravil tak záruku Ti asi neuznajú.Ja by som nôž predal niečo doložil a kúpil iný...
Môj pôvodný účet bol Peto5 a nehanbím sa za to...
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/8/2017
Zkusim bych kontaktovat ESEE, jak tohle řeší (nezmiňoval bych, že jsem si to opravil). Jestli pošlou nový kus nebo jestli by ti to chtěli opravit. Pokud by ti poslali nový tak budeš mít dva, když napíšou ať jim to pošleš na opravu, tak bych jim odepsal, že vzhledem k poštovnému se mi to nevyplatí a že si to opravím sám...
Myslím si ale, že nový ti kvůli ulomené špičce nepošlou.
What do you mean "closeminded"? I listen to all types of death metal!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/18/2017
Podle jejich webu by měli mít oficiální zastoupení v Čr - https://www.vintagewear.cz/ , zkusil bych kontaktovat je a jak psal Randy - nezmiňovat opravu, případně špičku ulomit znova..?red face Confused
..kdyby byli všichni stejný, byla by to pěkná nuda..
Posláno:

Štamgast
purschack napsal:
Nakazen.. Chycen do pasti.. Ale. Stastnej

začíná nová éra?? mrGreen
Posláno:
Štamgast
Připojený: 6/27/2015
eSDeO napsal:
Podle jejich webu by měli mít oficiální zastoupení v Čr - https://www.vintagewear.cz/ , zkusil bych kontaktovat je a jak psal Randy - nezmiňovat opravu, případně špičku ulomit znova..?red face Confused

Tak zrovna tenhle shop jsem si přidal na svůj blacklist, dotazoval jsem se asi před třemi týdny na jeden produkt, a dodnes žádná odpověď, takže si to objednám jinde...Beating KO...třeba pochodíš líp
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/26/2006
germanicus1 napsal:
třeba pochodíš líp

Dost pochybuju. Jeste v roce 2016 jsem u nich nejake ESEE kupoval a pristup obchodu byl skvely, aktualne je to katastrofa KO . Za me take blacklist...

Jinak ESEE nuz s takto ulomenou spickou i po amaterske oprave vymeni - na jejich foru davali lide fotky vyrazne mene poskozenych nozu ktere byly okamzite vymenovany. Bohuzel se to neobejde bez odeslani noze. Udajne proto ze vyrobce Rowen chce vsechny vracene noze kontrolovat na vyrobni vady ale spis tipuju ze % vychcanku co byli schopni photoshopovat fotky poskozenych nozu a dozadovat se vymeny prerostlo unosnou mez.
Posláno:

Štamgast
Já se jen domníval že jakožto ofiko zastoupení by mohli fungovat. Že by stačilo kudlu poslat jim a oni už to s ESEE vykomunikují.. Nicméně.., o kvalitách toho obchodu jsem neměl páru.. Grin
Každopádně pro ostatní dobré info, i když Divacikův problém to neřeší.. Laugh
Posláno:
Začátečník
Připojený: 5/21/2020
Tak páni po slhšom pisani mi dali kontakt na ich zastupenie v Holandsku kde majubkompwtencie riešiť rwklamacie. Pisal som mail ale maju do 25. Dovolenku tak uvidim ako sa vyjadria.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum