ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Novinky ze světa nožů Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/20/2002
Twister napsal:
Spolupráce Garetha Bulla a WE knives....
Shamwari 3".

Co? Kdy, kde, kolik?
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/12/2007
Háleluja, král městských EDCček se blíží!!! V tohle doufám posledních pár let Admire... Ještě to časem doplnit 3.5 palcovou verzí po vzoru Sebenz a budu v nožonebi.

"Based on the 3" framelock Shamwari and built by WE knives. Featuring dark stonewashed Ti frames, bright stonewashed blade running on bearings, our deep carry clip, rounded out with the same blue overtravel and standoff you get on the customs.

The production versions will all feature the logo in the ring."

"Thin is sharp."
Posláno:

Štamgast
Tady ještě video, jak ten prototyp "ShamWEri" chodí (ložiska).

http://www.instagram.com/p/B341ymTnNzj

"Thin is sharp."
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/28/2011
Já Ti nevím. Tuhle kudlu bych určitě neoznačil za Krále édécéček. Na základě jakých kritérií to posuzuješ? Cenou si myslím bude určitě top. mrGreen
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/24/2009
Za mňa super, som zvedavý aká bude cena (a dostupnosť)..
In vino veritas, in pivo TAKY...
Menej je niekedy viac, ale viac je VŽDY viac!!!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/10/2014
... za mě taky super nožík Ok ještě by se měli zamyslet nad tím modrým talířem, ten mi tam moc nesedí Sad
KONTAKT POUZE PŘES EMAIL! Ten se mi stahuje do mobilu a mohu odpovědět, dík za pochopení.
Posláno:

Štamgast
mydlinkaTM napsal:
... za mě taky super nožík Ok ještě by se měli zamyslet nad tím modrým talířem, ten mi tam moc nesedí Sad

Neboj, budeš strúhať novéééé Wink
Posláno:

Štamgast
pekony napsal:
Já Ti nevím. Tuhle kudlu bych určitě neoznačil za Krále édécéček. Na základě jakých kritérií to posuzuješ? Cenou si myslím bude určitě top. mrGreen

Samozřejmě že na základě čistě subjektivních kritérií Wink... Nože Garetha Bulla sleduju už pár let, ale vlastnit kudlu od něj bylo a je pro mě nereálné, zprvu kvůli jeho problémům s produkcí, v poslední době vzhledem k omezené dostupnosti a cenám. Produkční verze od WE tyhle nedostatky odstraňuje.

Jinak velikostí, tvarem, liniemi, čistotou čepele (žádné kolíčky, díry, při určitých činnostech omezující čouhající flippery), celkovou elegancí, skladností, hmotností, univerzálním tvarem čepele, tradičně řezivým výbrusem, které u WE umí, vzhledem, který sedí do riflí i do obleku, to pro mě prostě jasný kandidát na perfektní městské EDC je. Pokud to někdo vidí jinak, rozhodně mu to neberu.

kilosunky napsal:
Za mňa super, som zvedavý aká bude cena (a dostupnosť)..

Bude trochu záležet na použité oceli, zda M390 nebo CPM-S35VN, ale je to fulltitan, žádné damašky, karbony, mokuti, timascus a podobné pěkné blbinky se nekonají, je to menší nůž, takže při porovnání se srovnatelnými noži od WE a jejich cenami na BladeHQ tipuju street price mezi 220-250 USD.
"Thin is sharp."
Posláno:

Štamgast
Tyler napsal:
Bude trochu záležet na použité oceli, zda M390 nebo CPM-S35VN, ale je to fulltitan, žádné damašky, karbony, mokuti, timascus a podobné pěkné blbinky se nekonají, je to menší nůž, takže při porovnání se srovnatelnými noži od WE a jejich cenami na BladeHQ tipuju street price mezi 220-250 USD.

Ak bude cena fakt okolo 250 USD, tak to bude iná pecka Ok
Pevne verím a dúfam, že budeš mať pravdu Happy
Posláno:

Štamgast
Podle informací přímo z Instagramu Garetha Bulla bude cena určitě "sub 300 USD", uvidíme kolik přesně.
"Thin is sharp."
Posláno:

Štamgast
Tyler napsal:
Podle informací přímo z Instagramu Garetha Bulla bude cena určitě "sub 300 USD", uvidíme kolik přesně.

Prosím ťa a vieme nejaké dátumy - kedy to vypustia medzi bežných smrteľníkov?
Posláno:

Štamgast
Mám bohužel vcelku neradostný update. Žádné WE Knife Shamwari nebude.

Tenhle nůž totiž není tovární produkční záležitost a nebude tedy dostupný běžně v eshopech typu BladeHQ apod. Půjde o omezenou sérii nožů, na které si Gareth chtěl vyzkoušet spolupráci s firmou, která mu je schopná pomoct ve zrychlení a zlevnění výroby více kusů. Jde tedy prozatím o jednorázovou spolupráci s WE Knife, na jejímž konci bude tedy x kusů Shamwari za cenu pod 300 USD, nože bude prodávat přímo Gareth, jak je zvyklý. I proto mají nože logo Garetha a ne WE. Pokud všechno půjde podle představ, v budoucnu se spolupráce bude opakovat/rozvíjet tak, aby Gareth mohl nabízet i cenově dostupné zavíráky.

Jinými slovy, po ohlášení nabídky zmizí během okamžiku, a pak to bude o čekání a sledování, jestli a kdy se zase něco objeví. Mam to přímo od Garetha.

Achjo Sad.

Jo, a čepel má být z CPM-20CV.
"Thin is sharp."
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/15/2016
Tyler napsal:

Tenhle nůž totiž není tovární produkční záležitost a nebude tedy dostupný běžně v eshopech typu BladeHQ apod. Půjde o omezenou sérii nožů, na které si Gareth chtěl vyzkoušet spolupráci s firmou, která mu je schopná pomoct ve zrychlení a zlevnění výroby více kusů. Jde tedy prozatím o jednorázovou spolupráci s WE Knife, na jejímž konci bude tedy x kusů Shamwari za cenu pod 300 USD, nože bude prodávat přímo Gareth, jak je zvyklý. I proto mají nože logo Garetha a ne WE. Pokud všechno půjde podle představ, v budoucnu se spolupráce bude opakovat/rozvíjet tak, aby Gareth mohl nabízet i cenově dostupné zavíráky.

Jinými slovy, po ohlášení nabídky zmizí během okamžiku, a pak to bude o čekání a sledování, jestli a kdy se zase něco objeví. Mam to přímo od Garetha.

Achjo Sad.

Tak to je škoda. No, hoši, to od vás není moc hezký Happy . Předevčírem jsem se jen tak namlsal(říkám si hezkej je, ale teď před Vánocema ne), včera už jsem na něj docela i začal myslet, zkouknul videa, pár článků(a pomalu si to začínal zdůvodňovatLaugh ) a dneska od 20.00 do teď rejdím po netu koukám, hledám natěšuju se no a pak kouknu sem no Cry No nic, alespoň pro děcka dobře, něco málo tedy pod stromečkem bude(málo kdyby přeci jenom)
PS:chlapci prosím nějaký tip na alespoň podobný - pokud možno dostupný front flipper ? Ještě jsem žádnej neměl.red face
Posláno:

Štamgast
Pro mě je to největší radost a největší nožozklamání za hodně dlouhou dobu Sad. Holt asi to má dopadnout uzavřením kruhu, před necelými sedmi lety jsem s Garethem komunikoval ohledně objednávky custom Shamwari (původně ještě Warlocka, Shamwari byla tehdy horká novinka), ale v tu dobu začal mít dost problémy s plněním zakázek, dost se to propíralo na zahraničních fórech. Po čase se zase rozjel a sype krásné kousky, jenže už i ceny jsou někde jinde, než bývaly, taky musí být člověk hodně rychlej. Tudíž jsem se smířil s tím, že od něj kudlu mít nikdy nebudu... A teď tohle. Holt asi musí uzrát čas a ten custom ke mně jednou přijde.

Jinak mrkni na Böker Exskelibur, je i designem nejpodobnější, hlavně titanová verze. Jen kvalita zpracování bývá bökerovsky velmi variabilní, tak doporučuju raději obhlédnout nůž osobně nebo případně využít 14denní lhůtu pro vrácení.
"Thin is sharp."
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/12/2017
Jinus12 napsal:
Tyler napsal:

Achjo Sad.

Tak to je škoda. No, hoši, to od vás není moc hezký Happy . Předevčírem jsem se jen tak namlsal(říkám si hezkej je, ale teď před Vánocema ne), včera už jsem na něj docela i začal myslet, zkouknul videa, pár článků(a pomalu si to začínal zdůvodňovatLaugh ) a dneska od 20.00 do teď rejdím po netu koukám, hledám natěšuju se no a pak kouknu sem no Cry No nic, alespoň pro děcka dobře, něco málo tedy pod stromečkem bude(málo kdyby přeci jenom)
PS:chlapci prosím nějaký tip na alespoň podobný - pokud možno dostupný front flipper ? Ještě jsem žádnej neměl.red face

koukni na spyderco smock
“Můj bůh je Crom. Sedí na vysoké hoře. Po smrti před něj předstoupím a on se mne zeptá na Tajemství oceli. Neodpovím-li správně, srazí mne ze své hory!”
Posláno:

Štamgast
Tyler napsal:
Mám bohužel vcelku neradostný update. ..

Tak toto je naozaj nemilé info.. Cry Reálne som sa na tú kudlu tešil a už vyhodnocoval, čo kvôli tomu pustím do sveta..
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 12/11/2018
Tohle se Civivi povedlo Applause

PatrikD vložil tyto přílohy:
AF0D32AF_67A6_4416_A149_8FC0664E0AAA.png.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/5/2012
Paráda,doufám že tech peknejch nozu bude ted víc, začíná BLADE SHOW WEST