ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Potřebuju poradit Možnosti
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 1/15/2008
Ahoj, tak jsem byl v té opravně šicích strojů (jel jsem okolo) a dozvěděl jsem se následující:
- jde o italský výrobek, který se běžně v ČSSR neprodával, v opravně se vyskytne jen párkrát za rok (na rozdíl třeba od veritasek které jsou v údržbě kazdý týden i více kusů)
- proto není k dispozici žádný katalog náhradních dílů
- zajistit tento díl je projít celkové zásoby neident. 30-40 let starých náhradních dílů a namátkově hledat. Pravděpodobnost nalezení je mizivá...
Tento šicí stroj nebyl žádný zázrak a nový, lepší než tento stroj lze dnes prý pořídit od 3700,- Kč
Tolik názor borce z opravny šicích strojů.
PS: 3D tisk prý také zkoušeli, ale výsledný produkt kvůli vrstvám při tisku nebyl v požadované kvalitě a trvanlivosti...
RS
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/2/2011
Koukal jsem na ebay, model vím, ale už je to stařešina, ale zkusím se podívat ještě na tom Ali, díky.RS
Pište mi prosím raději email než PM.
RS
Posláno:

Pokročilý
icebear napsal:
Ahoj, tak jsem byl

Díky moc za ochotu, informace moc nepotěšilyCry , myslel jsem že ten stroj bude větší bomba, jak ho chvalil. Alespoň, že už někdo zkusil tu cestu 3D tisku a zjistil, že je to cesta slepá.
Díky RS
Posláno:
Štamgast
Připojený: 9/12/2007
3d tisk by jsem úplně nezavrhoval zkus se zeptat zde: https://www.prusa3d.cz/
Doporučil mě je kamarád na základě velmi dobrých referencí.
RS
Posláno:

Pokročilý
Trošku jsem se o 3D tisk zajímal-teoreticky. Jo Pruša, to je český výrobce co už expandoval do zahraničí, šikovná firma.
Pánové, mám radost, i když se tu člověk vytasí s dotazem mimo obor, tak je tady pořád ochota poradit, za to Ok .
RS
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 1/15/2008
V pohodě, rádo se stalo :)
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 10/17/2015
U 3D tiskárny bude i problém s výběrem vhodného materiálu. V dnešní době by to kolo bylo vyrobené z plastu s označením >POM<. Je to materiál který snese zatížení a je v dostatečné míře otěru odolný. ABS bych úplně vyloučil.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 2/16/2009
Sháním... Nevěděl by někdo, kde sehnat opravdu jen pár kilo jemné nepoužité tryskací ocelové drtě G80? Tvrdost nehraje roli. Koupím, nechci jí zadarmo.. ale výrobce nabízí minimálně 25 kilo...což je pro mě nesmyslně moc. 2.. 3 kila? Zkoušel jsem to u prodejce, ale s tímhle množstvím to vyšumělo do ztracena
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 5/2/2014
Ahoj, na tento krásný povrch na mosazi jsem narazil na internetu. Nevíte někdo prosím jak ho docílit? Děkuji za případné rady. Jenda

jenda7 vložil tyto přílohy:
IMG_2213.PNG.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/30/2006
Ahojte, vie mi niekto poradiť ako zvýšiť limit na platbu v PayPal?
V nápovede píšu o nejakom tlačidle na zvýšenie limitu ale ja tam žiadne nemám! Oh No
1 ovečka, 2 ovečky, 3 ovečky, 4 ovečky, 5 .... teraz tu bola !!!
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 12/8/2009
To Bača
Zkoušel jsi tohle ?

krtek4x4 vložil tyto přílohy:
20190207_074022.png.jpg
20190207_074103.png.jpg

Posláno:
Štamgast
Připojený: 7/10/2012
Máš nastavený dostatečně vysoký limit na kartě v internetovém bankovnictví? Na Paypalu jsem se nikdy s podobným omezením nesetkal.
Pište mi prosím raději email než PM. Pro ty co jim nestačí kouzelné slovíčko, na PM nereaguju.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/30/2006
Ahojte, ďakujem za odpovede. Krtku: to by bola možná cesta nastrkať tam peniaze ale ak by to šlo bez toho budem radšej. Meiming: na karte mám limit menší ako v PayPale ale keď idem platiť cez PayPal tak si limit dočasne zvýšim.

Ide mi o toto: keď sa prihlásim, tak je tam položka "Zobraziť limit na odoslané platby" (vyznačené žltým). Kliknem na to a je tam limit 500 € (viď. obr. 2) , ktorý potrebujem nakrátko zvýšiť. Píšu "kliknite na tlačidlo Lift Limits", ja tam ale žiadne tlačidlo nevidím... Confused

baca vložil tyto přílohy:
Image0.PNG.jpg
Image1.PNG.jpg

1 ovečka, 2 ovečky, 3 ovečky, 4 ovečky, 5 .... teraz tu bola !!!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/21/2013
Hezké odpoledne přeji.Mám doma frekvenční měnič.Mitsubishi D700.Není mě k ničemu a chtěl bych ho prodat.Bohužel nevím a nějak jsem se na netu nedopátral jeho ceny.Pokud někdo má potuchu za kolik se prodává napište prosím.Díky
mail-
Posláno:
Začátečník
Připojený: 2/15/2019
Zdravím, poprosím o radu resp. info niekoho znalého problematiky....chcel by som si objednat nejaký meč z Hong Kongu a riešim hlavne to že či mi reálne môžu zadržať takýto tovar u nás na colnici. V poslednej dobe dosť kontrolujú zásielky hlavne z Číny kvôli únikom na daniach. Nevadí mi zaplatiť poprípade tú daň, ale ide mi skôr o to či mi takýto predmet (zbraň) nemôžu úplne zabaviť. Teda by som nemal ani meč a ani peniaze. Za odpovede vopred ďakujem.
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 12/28/2017
Zdravím všechny, sháním někoho spolehlivého kolem Prahy, kdo brousí břitvy.
Já jsem začátečník a netroufl jsem si ji kamarádovi zprznit.
Jestli víte o někom za kontak na něj budu moc rád.
Moc díky
RS
Posláno:

Pokročilý
Pánové, měl bych dotaz, jak s ním ven?Ano jsem debil, o tom žádná:). Ideálně s co nejmenším poškozením, je to postel, takže přemisťování padá.
Díky RS

RS vložil tyto přílohy:
P3014322.jpg.jpg

Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 1/16/2019
tímto bych na to šel, docela to funguje z vlastní zkušenosti
ODSTRAŇOVAČ ZNIČENÝCH ŠROUBŮ
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 1/16/2019

Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/27/2009
SkejT>> ono tam neni "ponicena hlavicka" ma ju utrhnutu. Odvrtat to pojde tazko (trafit sa na stred,kaleny srob). Napada ma vysrobovat ten dobry, neutrhnuty a dosku vyrvat z toho utrhnuteho , nakolko ratam ze nedrzi tak dobre (cez celu vysku zavitu) ako v tej spodnej doske , a potom vytocit pomocou nejakých dobrych ,pevných klesti -knipex......
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum