ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Potřebuju poradit Možnosti
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 11/9/2016
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 1/3/2018
Zeman napsal:
Ahoj.Prosím poraďte.Memohu se dostat k ceníku této firmy
http://goset.com.pl/pl/oferta/szlifierka-tasmowa-g10/
Pokud někdo najde budu mu vděčný☺.
Díky.

Už jsi jim zkoušel psát?
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/21/2013
Ahoj pánové.Zase jdu s prosbou o radu.Mám starší prstovou nebo pilníkovou brusku.Nemá někdo ponětí kde na to sehnat pás?Obvodově má 40cm a šířka je okolo 1cm.
Děkuji za každou radu☺
mail-
Posláno:
Začátečník
Připojený: 8/4/2015
Dobrý den,

podělí se se mnou někdo z Vás o informaci, kde kupujete ( a jaká ) ložiska do zavíracích nožů ( kuličková, válečková, keramická )
Díky předem za jakékoliv info, Robert
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/21/2016
Zeman napsal:
Ahoj pánové.Zase jdu s prosbou o radu.Mám starší prstovou nebo pilníkovou brusku.Nemá někdo ponětí kde na to sehnat pás?Obvodově má 40cm a šířka je okolo 1cm.
Děkuji za každou radu☺

nedávno jsem si nechával dělat pásy na jinou brusku přes náš místní obchod s brusivem - lepí jim to nějaká firma na objednávku a prý udělají jakýkoli rozměr. Stačí udat šířku, délku a grit. Kouknu se jestli jsou ty pásy nějak značený, protože název firmy si nepamatuju a obal, na kterém to bylo, jsem vyhodil. Poptej se v místním kvelbu, určitě na to někoho mají.
Koupím originální vrchní kapsu (medivak, meat pouch) na USárnu M1910.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/2/2008
Zeman napsal:
Děkuji za každou radu☺

Před nějakým časem jsem tyhle brusky viděl v Bauhausu, tak třeba tam.
Carpe diem quam minimum credula postero
Posláno:

Začátečník
Připojený: 2/10/2019
Ahoj všem,

potřebuji poradit. Plánuji si pořídit pevný nůž na trekování a outdoor. Nemusí být top kvalita, vzhledem ke krosně je však pro mě docela důležité, aby měl vícero možností nosení, aktuálně mám představu, že bych jej nosil na popruhu vzhůru nohama. Mám aktuálně KA-BAR USMC a ten je vzhledem ke klasickému pouzdru a bederáku na krosně pro mě teď takřka nepoužitelný.

Mám tak nějak vyhlídnutý Gerber Strongarm, spousta review na YT jej chválí. Zde jsem našel v podstatě jen dvě zmínky a jedna říkala, že působil lacině. Plus jsem projel hodiny recenzí na a různých srovnávaček a TOP listů na YT a napadá mě pak už jen Cold Steel SRK, ale možná mi něco uniká.

Takže dotazy:
1. Můžete doporučit Strongarm, jako dostačující nůž nebo případně nějakou vhodnou alternativu? Cenovka tak 2-3K bych to viděl.

2. Ještě mě napadlo upgradovat pouzdro na KA-BARa, nějaký Kydex možná. Na netu jsem toho zatím moc nenašel a když, docela za raketu. Klidně i zde si nechám poradit, aby neležel jen v šuplíku.

Předem díky všem za rady a tipy.
Honza
Posláno:
Začátečník
Připojený: 3/12/2019
Posláno:

Začátečník

Dík za tip. Te UK pouzdro asi vyzkouším. I když on ka-bar usmc je už trochu nepraktickej, protože je dost velkej se skoro 18cm čepelí Happy

Jinak esee znám, jsou fajn i když už trochu dražší. Taky jsem koukal na TOPS BOB fieldcraft, což je asi taky dost slušná kudla ale stejná cenovka, jak esee..
Posláno:
Začátečník
Připojený: 3/12/2019
Jinak ten shop knivesandtools se sice tvari jako UK, ale jsou z holandska a sklad maj v nemecku takze posta do CR by mela byt rychlejsi a levnejsi teoreticky.

Ted koukam ze jsem to napsal blbe, to prvni pouzdro je plast a druhy kydex
Posláno:

Začátečník
Koukám, že i třeba nějaký esee tam vychází docela dobře. Dobrý vědět. To pouzdro na ka-bar zkusím, aspoň jej po letech vezmu do služby... Happy
Posláno:
Začátečník
Připojený: 2/17/2019
Ahoj chtěl bych se zeptat zkušených na nýtovaní střenek. Jde mi o to zda se musí rozklepávat? Nebo to prostě stačí všechno slepit epoxem, zafixovat a po vytvrdnutí teprv dobrousit tvar ručky. Mám tušení že se to takhle dělá ale raději se ptámred face
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 5/2/2014
Pokud budeš dělat střenky dřevěné tak rozklepávat nemusíš. Stačí jen zabrousit. Ale u střenek například z paroží nýtky rozklepat určitě ano. Pokud tedy chceš zachovat vrchní hnědé zbarvení.
Posláno:
Začátečník
Připojený: 2/17/2019
Jasný myslel jsem dřevěný. Díky moc Ok
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 3/26/2006
Zdravím a pozdravuji. Chci si na tašku z venkovní strany přidělat USB zásuvku na nabíjení mobilu, ale nikde ji nemohu najít, kde se dá koupit. Nedávno se mi ještě ukazovaly na čínských stránkách, ale už je nemůžu najít ani tam Cry asi špatně hledám. Můžete mě prosím někdo nasměrovat kde koupit? Předem moc děkuji
Není důležité zvítězit, ale nasrat toho, kdo Vás porazil.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/27/2018
mim007 napsal:
Zdravím a pozdravuji. Chci si na tašku z venkovní strany přidělat USB zásuvku na nabíjení mobilu, ale nikde ji nemohu najít, kde se dá koupit. Nedávno se mi ještě ukazovaly na čínských stránkách, ale už je nemůžu najít ani tam Cry asi špatně hledám. Můžete mě prosím někdo nasměrovat kde koupit? Předem moc děkuji

Ahoj. Ono dost záleží na tom jak to má efektně vypadat. Pokud Ti jde o účel a ne tolik o krásu, podívej se na autodoplňky. Zadej do googla USB pro montáž na panel. Tady to je ale na připojení na 12V takže kuchnout. Nebo si nelám hlavu a vytáhni z té tašky prodlužovací A..B kabel USB
Třeba?

Lupus Montis vložil tyto přílohy:
zasuvka_12_v_dc_3000_ma_usb_zasuvka_montazni_deska_original.jpg

Friedrich Engels napsal, že práce udělala z opice člověka. Já píši, že někteří mají ještě hodně co dohánět.
Posláno:

Pokročilý
Oni jsou přímo na to dělaný zásuvky, nebo jsem taky viděl jenom průchodku, do které se zasunul USB kabel. Origo je pěkně ploché a uvnitř to nepřekáží a to právě hledám.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 5/7/2010
[quote=mim007]Zdravím a pozdravuji. Chci si na tašku z ven ...

... či tady : https://arduino-shop.cz/arduino/3228-usb-konektor-samice.html?gclid=EAIaIQobChMIq5Oc8PnX4QIVGbvVCh35oQreEAQYAyABEgIaIfD_BwE

hledej USB female ...

Penzista vložil tyto přílohy:
usb.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/27/2018
Možná jen špatně hledáš po netu. Prubni se zeptat někde, kde se prodává drobotina na PC a nějaký elektroinstalační materiál. Kamennou prodejnu...
Friedrich Engels napsal, že práce udělala z opice člověka. Já píši, že někteří mají ještě hodně co dohánět.
Posláno:

Pokročilý
Konektory na kabel a do desky znám, ale hledám takovýto. Na obrázku je v kombinaci se sluchátkovým, ale já bych chtěljenom USB

mim007 vložil tyto přílohy:
Clipboard01.jpg.jpg

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum