ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Potřebuju poradit Možnosti
Posláno:
Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 6/16/2019
Co dřeváky?Happy
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 1/29/2014
Žak napsal:
Co dřeváky?Happy

Jo ty mě taky hned napadly, mám tady na ně schovaný lipový dřevo Laugh Zatím navštívím pracovní oděvy, ty Pandy se mi líbí, pak uvidíme Wink
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/21/2013
Ahoj. Pánové. Vím že už se to tu někde psalo. Bohužel to nemohu dohledat. Tak prosím o radu. Kde si nechat vyrobit šablonu k leptání podpisu na čepel? Také bych chtěl ještě poprosit o radu co používáte k leptání podpisu.
Díky moc.
Za nocí nejtmavších na slunce pamatuj
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 5/5/2013
Co se týká šablon, tak to je zajímavá zkušenost. Našel jsem si na internetu reklamku, zadal tvar a množství 50 ks a čekal. Na druhý den se ozvali, že to udělají do 24 hodin za 900 Kč (18 Kč/ks)! Tak jsem se vydal pěšky po městě a v první reklamce na kterou jsem narazil mi to udělali za 3 Kč kus do druhého dne. To jen aby jsi měl představu.
Posláno:

Štamgast
Ok. Díky moc za radu. Tak možná zítra obrážím reklamky👍
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 8/11/2017
Leptám solným roztokem a trafem , otázka loga cca 2 minuty.
Posláno:

Štamgast
jarpo napsal:
Leptám solným roztokem a trafem , otázka loga cca 2 minuty.

Ahoj. Šablony děláš sám?
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 8/11/2017
Šablonu mi dělala reklamka, oblepim elektrikarskou páskou, z trafa jeden drát s krokodylem, druhý mám navázaný na měděný drátek; na šablonu kápnu roztok a opatrně ponořim drátek.Cca minuta, otřu špinavý roztok, znovu kápnu a po další minutě hotovo 😁

jarpo vložil tyto přílohy:
A7038A1A_F540_4641_9646_83662216192A.jpeg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/2/2008
Ahoj všem
Nevíte někdo kde sehnat lanka se závitovým spojem, ale delší než na klíče viz příloha?

Dušan vložil tyto přílohy:
Lanko.jpg

Carpe diem quam minimum credula postero
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/10/2014
v Chine maj všechno Wink
KONTAKT POUZE PŘES EMAIL! Ten se mi stahuje do mobilu a mohu odpovědět, dík za pochopení.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/28/2011
To mě vede k otázce odkud teď objednáváte nože? Abych si s nožem neporidil i toho vira? mrGreen
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 1/15/2008
pekony napsal:
To mě vede k otázce odkud teď objednáváte nože? Abych si s nožem neporidil i toho vira? mrGreen

Víra nepořídíš, ale s dopravou bude problém...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/10/2019
Aliexpress poslal do mailu sdělení, že balíček je v karanténním skladu na 14 dní.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/30/2008
Dušan napsal:
Ahoj všem
Nevíte někdo kde sehnat lanka se závitovým spojem, ale delší než na klíče viz příloha?

Stoklasa:
https://www.stoklasa.cz/lanko-24-cm-k-vyrobe-naramku-x120080?gclid=EAIaIQobChMI69Tmp-iV6AIVCOh3Ch2RBQFkEAQYAiABEgLJufD_BwE

Život musí být velký zločin, když je za něj trest smrti!!!
Posláno:

Začátečník
Připojený: 10/25/2007
Ahoj,

pořídil jsem si z druhé ruky nějaké desky Kartitu, protože jsem viděl že na ručky tu lidi používají Textit a vypadá to moc dobře. Bohužel desky mají na okrajích nějaké delaminace (třeba i pár centimetrů hluboko). Odříznul jsem ty nejhorší části, ale přijde mi že ty delaminace pokračují i hlouběji v podobě takových tmavých vrstev (asi vlhkost co tam navzlínala). Je to trochu vidět na fotce - to co je v polovině tloušťky špalku je právě ta tmavá vrstva.

Dá se ta deska pořád použít, když odřežu ty delaminace a případně i tmavé vrstvy? Nebo je to celé nedobrý nápad?

Dík.

Pafka vložil tyto přílohy:
01.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/16/2013
Kartit v této tloušťce,je docela nevšední materiál. Rozhodně bych ho nezavrhoval!
Je fakt,že ta fotka je celkem k prdu. (Sorry) Ta “delaminace”/rozlepení,by se dala úspěšně “zatáhnout” kyanoakrylátem nebo snad i řidším epoxem. Nebál bych se toho. Samozřejmě dobře odmastit...
Záleží určitě k čemu ta deska sloužila. Kartit i textit se často “vařil” v oleji,pokud měl sloužit jako kluzné pouzdro apod.
V té chvíli se to lepí dost blbě... Cry
Posláno:
Začátečník
Připojený: 2/23/2017
Exodus napsal:
Co se týká šablon, tak to je zajímavá zkušenost. Našel jsem si na internetu reklamku, zadal tvar a množství 50 ks a čekal. Na druhý den se ozvali, že to udělají do 24 hodin za 900 Kč (18 Kč/ks)! Tak jsem se vydal pěšky po městě a v první reklamce na kterou jsem narazil mi to udělali za 3 Kč kus do druhého dne. To jen aby jsi měl představu.
prosím napiš adresu reklamky, věřím že to udělají i přes mail. Dneska někde běhat a hledat je problém.
Posláno:
Začátečník
Připojený: 2/23/2017
Exodus napsal:
prosím napiš adresu reklamky, věřím že to udělají i přes mail. Dneska někde běhat a hledat je problém.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 12/11/2018
Zdravím pánové, nevím kám to dát, tak to píšu sem. Mohl by mi někdo poradit, kde sehnat Bark river bravo 1.25? Ze států se mi objednávat nechce kvůli clu a dph. Předem děkuji za rady. Admire
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 4/13/2015
Zdravím kutily, nožíře a další kovodělce.
Poradíte mi prosím, čím v domácím prostředí zrezivět závitovou tyč, podložky a matky tak, aby po umytí a nanesení bezbarvého laku koroze dále nepokračovala??
Mám tu nějaké staré trámy a chci z nich sešroubovat stůl. A aby i to železo mělo "patinu", chtěl bych již hotové spoje na pohledových místech zkorodovat a následně přelakovat.

Černý, nezinkovaný spojovací materiál snad koupím v Zempu, tam mají otevřeno vir/nevir Wink

Děkuji za rady
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum