ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Potřebuju poradit Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/3/2007
A dobře jsi udělal...Happy

Dixie vložil tyto přílohy:
houby.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/3/2007
jo je to bezva nožík koupil jsem ho kamarádovi k narozeninám a když mi přišel domu dlouho jsem váhal jestli mu ho mám fak dát Laugh
Devět desetin moudrosti je - být moudrý včas!
Cicero Marcus Tullius
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 5/4/2007
Myslím, že by za tu cenu nebyl špatný ani tento : www.noze-nuz.com/camillus/CMA1.php
Posláno:

Začátečník
Připojený: 7/11/2008
Zdravim.Hladal som nejaky noz do prace to znamena ochrana osob a podobne a moja predstava bola aby nebol velky,aby bol pevny a hlavne aby hrot aj nieco vydrzal.Padol mi do oka a hlavne aj cena je zaujimava pri tomto modeli http://www.noze-nuz.com/tops/TPSGTS01.php.Poprosim vas o nazor ci je to vhodny noz co si myslim ze je a proste aj nazor niekoho ineho,dakujem.

Elessar vložil tyto přílohy:
TPSGTS01_large_.jpg
sgts01.jpg.jpg

P.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/11/2005
Pro Elessara, posledního náčelníka Dúnadanů a velitele vojsk Západu v bitvě u Černé brány Mordoru, se mi zdá tento nožík nedůstojný a na ochranu osob nevhodný...Wink
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/22/2007
mna ten nozik tiez zaujal ale ak ho mas denno denne nosit na tele tak uhlikova ocel aj ked je na nej ochranny povlak nebude to najlepsie riesenie co tak skusit od firmy boker noziky navrhnute panom s menom Bud Nealy cepele su z 440C ocele a puzdra su navrhnute na skryte nosenie cena je sice vyssia ale ...
k tomu TOPSu nie je to zla volba ale je dost hruby neviem v com chodis do prace ale ak je to oblek a nie uniforma tak ten nozik velmi neskryjes

Križo vložil tyto přílohy:
120549.jpg
120551.jpg
120554.jpg
120555.jpg
120556.jpg

"There are three kinds of lies: lies, damned lies, and statistics."
Posláno:

Štamgast
P. napsal:
Pro Elessara, posledního náčelníka Dúnadanů a velitele vojsk Západu v bitvě u Černé brány Mordoru, se mi zdá tento nožík nedůstojný a na ochranu osob nevhodný...Wink

Laugh tak inac nic v zlom ale prave Teba si viem kludne predstavit v tej ulohe namiesto Vigga Mortensena Wink
Posláno:

Začátečník
Připojený: 7/11/2008
Wink To ako myslis?Nebodaj ma poznas?Noze Boker su urcite dobra volba a pozeral som aj ich ponuku ale ked to uz bude na cokolvek ten SGT. Scorpion si urcite kupim.Podla mna vybocuje tvarom a aj tou farbou z rady podobnych nozov,vo vytrine sa mu bude urcite pacit
P.
Posláno:

Štamgast
Križo napsal:
[...Teba si viem kludne predstavit v tej ulohe namiesto Vigga Mortensena Wink

Viggo není tak zkrmený jako já!Laugh
Posláno:

Štamgast
Elessar napsal:
Wink To ako myslis?Nebodaj ma poznas?Noze Boker su urcite dobra volba a pozeral som aj ich ponuku ale ked to uz bude na cokolvek ten SGT. Scorpion si urcite kupim.Podla mna vybocuje tvarom a aj tou farbou z rady podobnych nozov,vo vytrine sa mu bude urcite pacit

Laugh to nebolo adresovane Tebe ale P. ... farbu rucky si zmenis na takomto noziku relativne bez problemov chce to vhodnu farbu latky (platna, papieru ...) dvojzlozkovy epoxid a nejaky cas na vytvrdnutie a obrusenie ja som na mojej S1cepelke vyskusal uz 4 rozne rucky a momentalne pracujem na piatej verzii Wink

pre P.: pri mojich dobrych cez 100 kilo a ani nie 1,80 m vysky si taketo detaily nevsimam Laugh
ti co vedia ako vyzeras by so mnou ohladne ulohy elessara urcite suhlasili a to nie len co do vyzoru ale aj co do vedomosti (hlavne co sa bodakov a podobnej tematiky tyka)
P.
Posláno:

Štamgast
Dík za kompliment, ale zase to tak nepřeháněj, snažím se... .Wink
Ovšem od pěkné baby by to potěšilo ještě víc...Laugh
Posláno:
Začátečník
Připojený: 4/6/2009
Dobry den,
Uvazuji o nakupu pevneho noze, idealne 154 CM, delka do 25cm, limit ceny kolem 5 000Kc. Primarne na bezne noseni s sebou, do lesa, obranu atd. Nepredpokladam, ze bych jej pouzival na nejake opravdu velke rasoviny. Nechci zadnou velkou, tezko a masivni rukojet, ci cepel.

Nejvice mne zaujal Benchmade Nimravus Tanto, pricemz v podobne cenove relaci se pohybuje i velmi podobny Black Water Combat Tanto Point. Je v nich nejaky rozdil? BlackWater je mi znam pouze jakozto PMC, nikoliv vyrobce cehokoliv, resp. nikdy jsem se s zadnym jejich vyrobkem nesetkal. Osobne se v nozich vyznam pouze dosti sporadicky, rad si necham poradit.

Za jakekoli rady diky.
Mat
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/3/2006
DaVca napsal:
Dobry den,
Uvazuji o nakupu pevneho noze, idealne 154 CM, delka do 25cm, limit ceny kolem 5 000Kc. Primarne na bezne noseni s sebou, do lesa, obranu atd. Nepredpokladam, ze bych jej pouzival na nejake opravdu velke rasoviny. Nechci zadnou velkou, tezko a masivni rukojet, ci cepel.

Nejvice mne zaujal Benchmade Nimravus Tanto, pricemz v podobne cenove relaci se pohybuje i velmi podobny Black Water Combat Tanto Point. Je v nich nejaky rozdil? BlackWater je mi znam pouze jakozto PMC, nikoliv vyrobce cehokoliv, resp. nikdy jsem se s zadnym jejich vyrobkem nesetkal. Osobne se v nozich vyznam pouze dosti sporadicky, rad si necham poradit.

Za jakekoli rady diky.

Za 5000,- ti ho udělám z RWL Happy

Nakresli si svou představu 1:1, vyfoť to okotovaný a pošli mi to.
Zvol si tl. materiálu třeba 3mm, nebo spíš 4mm a z čeho chceš střenky, toť vše Happy

Martin
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 6/15/2007
Prosím o poučení: potřebuju koupit Tek Lok. Pochopil jsem, že je velký a malý. Dotaz: nejde ten velký přenastavit taky na užší pásek? A když ne, bude to na užším pásku hodně plandat? Radši bych ten velkej, nosím ale většinou pásek kolem 3 cm. Děkuju za odpověď.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor - inzerce
Připojený: 6/14/2007
Já mám velký teklok, na kterém si šířku pásku nadstavím, takže to jde Wink
Co přijmeš zmizí, s čím bojuješ to roste
Posláno:
Pokročilý
ruman.cz napsal:
Já mám velký teklok, na kterém si šířku pásku nadstavím, takže to jde Wink

Fajn, díky.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/2/2008
Tady máš fotky pro lepší představu.Happy
Dělá se to pomocí té "posuvky" z druhé strany chycené šroubem.

To je na tu A1?

Dušan vložil tyto přílohy:
P1040366.jpg.jpg
P1040367.jpg.jpg

Carpe diem quam minimum credula postero
Posláno:
Pokročilý
Dušan: je, díky. Získal jsem dojem, že je to jen u některejch a nebyl jsem z toho chytrej, ani když jsem shlédl video, protože to tam ten maník jen střídavě bral do ruky a dával na stůl (zvuk v práci nemám).
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 5/1/2009
Dobrý večer,
když už se tady probírá Tek-Lok, měl bych taky jeden dotaz: Dají se někde samostatně sehnat osazené matice a šrouby k připevnění Tek-Loku na pouzdro?
Potřeboval bych výhledově ty šrouby delší než mám u Tek-Loku a to je problém. Jelikož to má emerický závit, nedá se do té matky šoupnout běžně sehnatelný metrický šroub.
Když jsem udělal průzkum po železářstvích (kamenných i na webu), občas jsem narazil jen na podobnou metrickou matici, ale s vnějším průměrem dříku cca o 1mm větším než u originální matice a s hlavou pro změnu o cca 3mm menší než originál. Prodejci shodně tvrdili že jiná velikost ani tvar se nevyskytuje.
No a tu originální jsem taky nikde samostatně neodhalil, ani na Jataganu. Vždy jen kompletní Tek-Lok...
Děkuji předem za podněty
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor - inzerce
Připojený: 6/14/2007
Geront66 napsal:
Dobrý večer,
když už se tady probírá Tek-Lok, měl bych taky jeden dotaz: Dají se někde samostatně sehnat osazené matice a šrouby k připevnění Tek-Loku na pouzdro?
Potřeboval bych výhledově ty šrouby delší než mám u Tek-Loku a to je problém. Jelikož to má emerický závit, nedá se do té matky šoupnout běžně sehnatelný metrický šroub.
Když jsem udělal průzkum po železářstvích (kamenných i na webu), občas jsem narazil jen na podobnou metrickou matici, ale s vnějším průměrem dříku cca o 1mm větším než u originální matice a s hlavou pro změnu o cca 3mm menší než originál. Prodejci shodně tvrdili že jiná velikost ani tvar se nevyskytuje.
No a tu originální jsem taky nikde samostatně neodhalil, ani na Jataganu. Vždy jen kompletní Tek-Lok...
Děkuji předem za podněty

No to je dobrá otázka - já si koupil "Blade Tech The Klip" - abych ho měl na střídání s teklokem. Má stejné rozteče, ale jeden šroubek mi vychází do té horní dírky s nýtkem a na to je bohužel přiložený šroub krátký. Měl jsem za to, že zajdu do železářství a koupím delší, ale jak vidím, tak to bude problém Cry

ruman.cz vložil tyto přílohy:
BT3.jpg

Co přijmeš zmizí, s čím bojuješ to roste
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum