ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Potřebuju poradit Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 9/19/2008
Hejkal von Sovinec napsal:
edee napsal:
Čaute ľudia,

kto by mi vedel poradiť,kde by som sa dopracoval k nejakým značkám nožiarov. Uvažujem nad nejakou vlastnou a nerád by som použil nejakú "obsadenú". Vie niekto poradiť?

Ďakujem Happy

To docela těžko, jen jednou jsem potkal někoho, kdo si dělal sbírku nožířských značek. Pokus o vlákno se značkama tu někde zapadl do prachu...... Ale myslím, že bude snadnější si nějakou značku vymyslet a předhodit ji tady na fóru a pokud by měla být něčemu podobná, tak Ti to řeknem...Wink

Ďakujem, tak sa skúsim pokukať po tom vlákne a taktiež si spravím nejaký návrh, ktorý si potom dám odobriť "odbornou porotou knife.cz" Grin
Posláno:
Štamgast
Připojený: 3/26/2007
edee napsal:
Čaute ľudia,

kto by mi vedel poradiť,kde by som sa dopracoval k nejakým značkám nožiarov. Uvažujem nad nejakou vlastnou a nerád by som použil nejakú "obsadenú". Vie niekto poradiť?

Ďakujem Happy

Bohužiaľ, len toto:
http://www.noze.sk/
Posláno:
Začátečník
Připojený: 6/30/2010
Na stránkách armystyl.cz jsem našel docela pěkný nůž: USMC. mě se moc líbí.Posuďte sami.... Dík
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/19/2008
hoffa napsal:
Na stránkách armystyl.cz jsem našel docela pěkný nůž: USMC. mě se moc líbí.Posuďte sami.... Dík

Ak máš na mysli tento tak to je podľa mňa len replika tohto. S týmto už niečo aj porežeš. Ktovie, koľko vydrží tá replika... Happy
Posláno:
Štamgast
Připojený: 4/17/2006
Pánové, prosba.
Problém - mám hotovou čepel(zakalená, nabroušená, prostě komplet), montáž na trn, lepeno, nebude to staženo matkou.
Když to lepím, upínám to do takových samodomo přípravků.
Co se mi stalo - při dotahování mi rupne špička - čepel mám obalenou elektr. lepící páskou, docela nahrubo.
Zkoučel jsem špičku podložit - korek, kousek dřeva, kůži - vše zbytečně.
Musím to pak opravovat. Je pravda, že rupne - odštípne se - jen malá část, oprava je snadná, ale štve mně to.
Dotahuju to moc na krev? Chci, aby jednotlivé díly rukojeti na sebe "sedli"...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/30/2006
Zrejme to mas nejakym sposobom vyosene. Skus pouzit nieco taketo, pouziva sa to na zafixovanie zastity kym zaschne lepidlo, zbytok rucky sa potom lepi o dost lahsie...

baca vložil tyto přílohy:
Image1.jpg

1 ovečka, 2 ovečky, 3 ovečky, 4 ovečky, 5 .... teraz tu bola !!!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/9/2006
V jaký fázi máš dokončenej výbrus? Mohla by to být moc vytažená špička, špatný tepelný zpracování... Dobře zakalená kudla by mírný páčení měla s přehledem vydržet, pokud by došlo k deformaci, spíš bych si vsadil na to, že se ohne. Další věc je, do jakýho materiálu se špička při utahování opírá; používám kus stavební překližky, do té se to nezařízne moc hluboko. Správně spasovaná rukojeť navíc nepotřebuje moc velký tlaky při lepení, všechno by mělo přesně lícovat jen prostým sesazením.

K Bačovu příspěvku:
Já si záštitu taky lepím dopředu samostatně, ale prostě při tom dám dohromady celou rukojeť, tak mám jistotu, že všechno bude tam, kde má být.
Všechno dobré je k něčemu dobré
Posláno:
Štamgast
bača, romano - děkuju. Problém bude(byl) v spasování jednotlivých dílů.
Smirky a mravenčí práce to řeší. Jinak ten forichtung na bačově fotce je dobrá vychytávka Ok
Posláno:
Začátečník
Připojený: 11/12/2008
Sorry, ak tu odpoved niekde uz je, ale potreboval by som poradit co s puzdrom, ktore povolilo? Noz je v nom teraz na volno, proste nejako popustilo a ak ho otocim jednoducho s puzdra vypadne. Poradite niekto?
Posláno:
Začátečník
Připojený: 7/6/2010
mě pomohlo pouzdro namočit,a v mistě uvolnění postahovat pořádně gumičkama. Pak nechat usshnout,sundat gumky a kuzi necim osetrit.
Posláno:
Začátečník
Připojený: 7/6/2010
Poprosím místní,zda by se nenašel někdo,kdo by mi udělal čepel enzo trapper s plochým výbrusem. Chtěl bych ho pravěže z uhlíkovky a v tý se plochý nedělá.
Posláno:
Štamgast
to EM: nevím, kam zmizel tvůj příspěvěk, ale..konečně mi to došlo.
Vyřešeno - kroužek bůvolího rohu, placka 0.5cm tlustá, vyvrtat díru na střed a je to..
Nic se neštípe, neprořezává, špička je v luftu.
No a to spasování dílů , samozřejmě..
Jsem zas o něco chytřejší, díky!
EM
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/21/2008
[quote=waitman]to EM: nevím, kam zmizel tvůj příspěvěk, ale..konečně mi to došlo.
..viděl jsem,že jsi to četl,tak jsem to smáznul...hlavně že už to je OK.
"Nu, tu máš, poutníče, milý ten svět, na nějžs se podívati žádostiv byl."
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/24/2006
Ahoj všemHappy sháním duté nýty na pouzdra, průměr 4-5-6 mm a celkovou výšku tak od 6 - 8- kde se to dá sehnat, poradíte někdo? Dík..
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem.
Svobodu, spravedlnost nebo meč!!!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/19/2008
Mr. Smith napsal:
Ahoj všemHappy sháním duté nýty na pouzdra, průměr 4-5-6 mm a celkovou výšku tak od 6 - 8- kde se to dá sehnat, poradíte někdo? Dík..

skús tu http://www.balerina.cz
Posláno:
Začátečník
Připojený: 7/25/2010
zdravim chlapi, poradte mi, kde by som na sk ci v cz zohnal tek-lok
dakujem

dakujem Vam
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/22/2007
janko6 napsal:
zdravim chlapi, poradte mi, kde by som na sk ci v cz zohnal tek-lok
dakujem

http://www.noziarstvo.sk/presta/product.php?id_product=20
http://www.noziarstvo.sk/presta/product.php?id_product=19
http://www.jatagan.eu/vyrob-si-nuz/montaz-na-opasek/
"There are three kinds of lies: lies, damned lies, and statistics."
Posláno:
Štamgast
Připojený: 3/26/2007
Predbehol si ma :o)

aj tak ešte jedno miesto
http://www.noze-nuz.com/blade-tech/blade-tech.php
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/6/2010
Dobrý večer chlapi. Potřebuji poradit. Máte někdo nějaké větší zkušenosti se Zero Tolerance ZT200 Matte Black Folder ? Mohl byste mi někdo na ní napsat takovou malou recenzi a poslat mi ji na PM nebo mail? Děkuji předem za případné odpovědi.Happy
Nejspolehlivějšími přáteli jsou nepřátelé tvých nepřátel.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/9/2009
m.jakubik napsal:
Dobrý večer chlapi. Potřebuji poradit. Máte někdo nějaké větší zkušenosti se Zero Tolerance ZT200 Matte Black Folder ? Mohl byste mi někdo na ní napsat takovou malou recenzi a poslat mi ji na PM nebo mail? Děkuji předem za případné odpovědi.Happy

fakt nechápu proč to dáváš do pevných kudel,ale splést se může každej...řekni všem co vlastně chceš?!
dyť je to všude na interfermetu VY gumo!!Surprised
já bych podpořil tak max. Zero Tolerance for Mr. M.JakubikOk všichni kdo souhlasí mi můžou poslat PM nebo mail? Děkuji předem za případné odpovědiHappy
Bratr mající oporu v bratru je jako opevněné město.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum