ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Leštění Možnosti
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 4/11/2019
Ahoj, já ten pas mám taky a také si sním moc nevím rady. Také jsem zkoušel pastu a to moc nejde. Lepší zkušenost mám s tím když je pas čistý, bez pasty, jeden na dřevo a druhý na barevné kovy. Na takové to dotažení, dolešteni. Lepší pracovní využití jsem zatím neobjevil. Filcovy kotouč s partou funguje lépe.
Posláno:
Začátečník
Připojený: 7/19/2017
Tak já jsem to chtěl spíš na čepele a kov obecně, protože na kulatém hadráku je problém udržet rovinu a také obejít brusku s větším kusem.Zatím jsem pozoroval, že se na tom dá snadno dotáhnout ostří do jedu. Myslel jsem jestli nezkusit něco tekutějšího jako silichrom. Ale nerad bych narušil pevnost pásu. Nasucho se mi zdá, že moc nebere a asi zkrátím jeho životnost.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 4/11/2019
S pásem jsem měl stejný záměr jako máš ty. Leštící pasta mi ale na tom také neudržela aby to udělalo nějaký větší efekt. Na to dolešteni se dá také prý použít ten nejjemnější scocbrait.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/20/2009
[quote=Karel W]S pásem jsem měl stejný záměr jako máš ty. Leštící pasta mi ale na tom také neudržela aby to udělalo nějaký větší efekt. Na to dolešteni se dá také prý použít ten nejjemnější scocbrait.
...ahoj...zkuste tu tuhou pastu nastrouhat,naředit olejem na šicí stroje (rozpustit) a následně nanést na pás...nechat vyschnout a zaleštit flaškou od piva...vyzkoušeno na koženým řemenu,možná to půjde i tady...
...kovařina je krásná proto,že z ničeho vznikne něco...
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum