ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Noze a nastroje Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/30/2005
David napsal:
Mám někde na záchodě první číslo (nepoškozené Happy). Kdyby někdo chtěl pošlu za cenu poštovného Happy

David

Já tam mám poctivý trojvrstvý Harmasan, přijde mi lepší.Laugh
"Židovský stát vznikl v zásadě na účet Arabů. ...Palestina už neexistuje. Konec. Měl bych říct, že je mi to líto, ale líto mi to není." Moše Dajan
Posláno:
Začátečník
Připojený: 9/2/2005
......Já tam mám poctivý trojvrstvý Harmasan, přijde mi lepší.

Myslíš taky za cenu poštovného? Happy))
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/30/2005
mastnak napsal:
......Já tam mám poctivý trojvrstvý Harmasan, přijde mi lepší.

Myslíš taky za cenu poštovného? Happy))

Kdepak, to je luxusní zbožíWink

"Židovský stát vznikl v zásadě na účet Arabů. ...Palestina už neexistuje. Konec. Měl bych říct, že je mi to líto, ale líto mi to není." Moše Dajan
Posláno:

Začátečník
Připojený: 9/18/2006
Sou to zmetkové,tešil sem se na jimi "připravované"číslo kde měly být Mikovy pro spesiální záchranářské použití se žlutýma střenkama ne stylu vyhazováků. Taky sem měl nutkání si ho objednat, naštěstí než sem se rozhoupal tak po nich už nebylo vidu ani slechu...
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 7/11/2007
Můžu se zeptat který jiný časopisy odebíráte? Chtěl bych si něco občas koupit, abych se něco dověděl a třeba našel inspiraci. Ale vůbec nevim jaký časopisy se timhle zabývaj.

V odkazech jsou zbraně a náboje, ale nevim jestli tam jsou i nože a pokud ano v jakym poměru ke střelivu?

V této místnosti je místo jen pro jednoho Boha a ten váš to není! Walter Bishop
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/5/2005
No co pamatuju Z a N nože jsou tam zmíněny spíš v placené inzerci obchodníků,sem tam nějakej článek.Chtělo by to vždycky předem prolistovat v trafikách typu jaký je v obchodňácích nebo na nádražích abys věděl do čeho jdeš.Občas jsou tam slušný bláboly určené spíš jedincům s dost povrchními znalostmi a vědomostmi,ale na odreagování dobrý.Jen nepočítej s nabídkou nožířů a články detajlně popisující výrobu zbraní.Je to určený spíš komerčně uživateli jako většina časopisů dnes(třeba ve Světě motorů toho o motorech moc nenajdete),ale to je trend doby-povrchnost se vším všudySad
Neposílejte mi prosím PM,ale mejly.Na PM nereaguji z důvodu rozstrkané korespondence.Díky L
Posláno:

Pokročilý
Svět motorů jsem si nikdy nekupoval Happy spíš jsem se zeptal kámoše co je blázen do škůdek a ten mi všechno vysvětlil Happy

Škoda, že neni nějakej časopis, kde by byl třeba návod na nějakej postup a podobně. Bylo by to zajímavý a hlavně poučný. Nemusel bych nic tisknout a tahat notebooka k ponku a flexe se mi zrovna nechce. Tak snad se něco časem objeví.

Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/9/2002
Orcene, občas se něco najde ve Střelecké revui nebo ve Střeleckém magazínu. Technické muzeum v Brně vydává nepravidelný občasník Nožířské listy. Taky něco bylo ve sbornících z Příbrami. Co mám, oskenuju a postupně vyvěsím, ale tisknout nebo flexou mršit notebook asi budeš muset...Happy
Posláno:

Pokročilý
Surg napsal:
Orcene, občas se něco najde ve Střelecké revui nebo ve Střeleckém magazínu. Technické muzeum v Brně vydává nepravidelný občasník Nožířské listy. Taky něco bylo ve sbornících z Příbrami. Co mám, oskenuju a postupně vyvěsím, ale tisknout nebo flexou mršit notebook asi budeš muset...Happy

NB rozhodně mršit nebudu, mám ho na práci a bez něj bych měl po srandě. Radši si nějakej ten návod vytisknu. I když už je mám ty základní natáhlý v hlavě, takže vim přibližný postupy co tam píšou. Detailnější postupy si musim osahat sám, nebo najít dobrou duši v okolí chebu co by mi poradila a pomohla do začátku Happy

Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2007
Jestli umíš Španělsky, tak v "levných knihách" nají teť výprodej časopisu NAVALHAS je to o nožích a jejich historii. Jsou tam pěkné obrázky rozložených nožů. Ke každému číslu je přiložen malý nožík. Stojí to 39,-Kč.

Když něčemu věnuješ dostatek času, budeš v tom MISTR. Pokud nejsi blb.
Posláno:

Štamgast
Španělština bohužel moc nepomůže, ono je to portugalsky...Happy
Je to tady , dole na stránce pod nadpisem "Veja a listagem das entregas" je přehled všech nožů, co už "vyšly".
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2007
I když portugalsky neumím, obrázky jsou dosti zřetelné a jasné, pro fandy zavíráků to může být zajímavé a inspirující.

Když něčemu věnuješ dostatek času, budeš v tom MISTR. Pokud nejsi blb.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/6/2005
Surg napsal:
Španělština bohužel moc nepomůže, ono je to portugalsky...Happy

Sice nejsem jazykovy odbornik, ale nektera cisla se jmenuji NAVALHAS a jsou portugalsky, jina NAVAJAS a jsou spanelsky (IMHO). Ale oba ty jazyky jsou pro me spanelska vesnice Happy
neca eos omnes, deus suos agnoscet
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/24/2006
... pro mě zase portugalská vesniceHappy Happy - to ovšem nic nemění na tom, že Surgovi děkuju za odkaz.Happy
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem.
Svobodu, spravedlnost nebo meč!!!
Posláno:

Štamgast
I pro mě je to malá víska v Pyrenejích Happy, nicméně jsem viděl jen "NAVALHAS", taxem napsal, co jsem napsal... Ale ty "časopisy" nejsou tak blbý, obrázky jsou hezký, ale některý čísla mi chybí, takže kdyby někdo nechtěl originál, nebo byl ochotný udělat sken těch "časopisů" k dole ukázaným nožům, moc poděkuji. Pokud chce někdo ty ostatní oskenovat, rád pošlu.
Takže - tady mi papíry chybí:

Surg vložil tyto přílohy:
Papíry_mi_chybí.jpg

Posláno:

Štamgast
A k těmhle papíry mám:

Surg vložil tyto přílohy:
Papíry_mám.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/6/2005
Surg napsal:
I Takže - tady mi papíry chybí:

Treti v prvni rade ti muzu dat original (nejak se mi podarilo si to koupit dvakrat)
neca eos omnes, deus suos agnoscet
Posláno:

Štamgast
Príma, beru, jsi moc hodný - máš PM...Happy. Budeš chtít nějaké skeny?
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 3/13/2007
To jsou zajímavé informace, dnes skočím do Levných knih nakupovat...

BTW, ty nožíky jsou čistě makety nebo to i trochu funguje?
-= Wiki - encyklopedie nožů =-
(a odpovídající vlákno na fóru)
Posláno:

Štamgast
O kvalitě oceli nevím nic, ale jinak jsou valnou většinou docela hezky udělané, plně funkční, některé z kvalitního dřeva. U jiných plastik, ale dobře provedeno - vlastně "funkční modely".
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum