Server knife.cz je závislý na zobrazování reklamy.
Zvažte, zda pomůžete zajistit existenci serveru vypnutím adBlocku.
Jak vypnout
ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
KNIFEST - nožířský festival Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/22/2005
Já bych měřil pouze čas zdolání kulatiny...
Už nebudu nic dokazovat ani srovnávat: mým úkolem je tvořit.....
- William Blake
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/22/2009
želva napsal:

a kulatina bude obyč železo nebo nějaka ocel abych veděl :p
Dobrým slovem a pistolí zmůžeš víc než jen dobrým slovem
Posláno:

Štamgast
lešenářská trubka,rouro Wink
- William Blake
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/11/2009
hmmm tak to asi nepřijedu...takhle ničit nože...co si tím chcete dokázat????Grin Laugh Wink

kolejnice nebude??

Koupím: FS commandos Sheffield
Posláno:

Štamgast
Eee, Zděnda zas vymejšlí kraviny...Laugh
- William Blake
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/14/2008
Ahoj chlapi,tak odpovím popořadě.Davide je vidět že zkrátka z nožema děláš tak víš.Ale jak sem psal také o několik stran spět ,právě o to rozvíjení dovednosti ,šikovnosti a důvtipu jednotlivce to v tomto zadání co sem sepsal de.Přesně tak jak kukráč povede nad menším nožem v kulatině tak pohoří jinde ale šikovností a důvtipem se to dá trochu eliminovat a výsledek může překvapit.Samo je to o zábavě a ukázce lidem co toho třeba z noži tolik odpracováno nemají.K sekání na čas Trman ,Želva.Je to největší letošní akce a tak se také nejspíš zůčastní někteří lidé poprvé co to z Nožnění neznají.Čas stres =zranění,počítat záseky budou tři porotci a soutěžící sám.Proto není kam spěchat.Zatím se mi nestalo že by někdo podváděl.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2007
Zdeněk Štor napsal:
želva napsal:

a kulatina bude obyč železo nebo nějaka ocel abych veděl :p
Jakej řeznej kotouč co?Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2007
bulis napsal:
právě o to rozvíjení dovednosti ,šikovnosti a důvtipu jednotlivce to v tomto zadání co sem sepsal de.Přesně tak jak kukráč povede nad menším nožem v kulatině tak pohoří jinde ale šikovností a důvtipem se to dá trochu eliminovat a výsledek může překvapit.
Přesně chápu o co jde a naprosto souhlasímOk.
I tak by bylo možná zajímavé i to srovnání v kategoriích.Když by byl tedy zájem a čas.
A nebo to nechat zase na příští ročníkWink.
Posláno:

Štamgast
Ahoj ,tato soutěž bude trvat tak 3hodiny i z mojí přednáškou co se smí a nesmí.Happy zatím není ještě ani mlhavá představa kolik lidí se nahlásí.Počítám to cca pro 30lidí jako na Nožnění.Z počtem bude narůstat samo čas.Pak sou tam ale i ty nepovinné jako sek 10petek za sebou ,rozštípnutí co největšího špalku jedním sekem a na to by klíďo mohli navázat tyto souboje titánů .Happy ale vše se jako u všeho odvíjí od zájmu a účasti.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/15/2009
během těch tří dnů bude dost času... myslím , že ho určitě bude dost i na mimosoutěžní aktivity, nebo na vymyšlení a okamžité zorganizování dalších testů. i prodejce spyderca MyKnife hodlá provést nějaké zátěžové testování...
Páchejte dobro, bez ohledů co na to říká zákon.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/22/2007
Toto v sutazi nebude ?

Pre neznalych, tato disciplina sa medzi ludi dostala po vypusteni filmu Aliens a aj ten android si pri nej porezal prst Happy
"There are three kinds of lies: lies, damned lies, and statistics."
Posláno:

Štamgast
do programu jsme to zatím nevložili, ale můžeš si udělat one man show . jinak v nějakým starším čs filmu filmu tohle velmi svižně převádí bartoška- hraje tam banderovce či co...
Posláno:

Štamgast
Križo má rozhodně co předvéstLaugh Ok

želva vložil tyto přílohy:
križo.jpg.jpg

- William Blake
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/11/2009
lotrhou napsal:
. jinak v nějakým starším čs filmu filmu tohle velmi svižně převádí bartoška- hraje tam banderovce či co...
Stíny horkého léta-tenhle film mám rád ,už jenom kvůli Martě Vančurové.
To se nám to hoduje, když nám lidi půjčujou peníze . . .
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/3/2008
lotrhou napsal:
během těch tří dnů bude dost času... myslím , že ho určitě bude dost i na mimosoutěžní aktivity, nebo na vymyšlení a okamžité zorganizování dalších testů. i prodejce spyderca MyKnife hodlá provést nějaké zátěžové testování...

Ježíši nechytej mě za slovo! Takovejm bláznům jako je Štor bych nesvěřil ani rybičku Laugh . Lámal by ji chudáka v kole!!!
Posláno:

Štamgast
Wink vidíš, já to pochopil , že krájet budeš ty .
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/22/2007
želva napsal:
Križo má rozhodně co předvéstLaugh Ok

Jirko ja mam tiez nejake to foto ako niekto ehm chcije aj ked vonku chcije Laugh Laugh Laugh
"There are three kinds of lies: lies, damned lies, and statistics."
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/22/2009
MyKnife napsal:
lotrhou napsal:

Ježíši nechytej mě za slovo! Takovejm bláznům jako je Štor bych nesvěřil ani rybičku Laugh . Lámal by ji chudáka v kole!!!

no dovol mrGreen Razz naposled mi tvuj pavouk ožral prst Laugh ma to u mě schovanyShocked
Dobrým slovem a pistolí zmůžeš víc než jen dobrým slovem
Posláno:

Štamgast
Ahoj chlapi.Tak musím zase děkovat a rád.To že sou na tomto serveru lidé kteří nezištně pomohou je moc fajn.Stejně jako GrifAdmire nesobecky a ochotně nabídl brusné tyčky ,tak dnes i Jan03 přislíbil své sponzorství na soutěži Admire Tímto oběma chlapům děkuji a myslím si že se tímto soutěž stává zajímavá i z hlediska sortimentu možných výher.Ještě jednou děkuji za nesobeckost a pomoc z realizací akce.Applause
Posláno:

Štamgast
Ahoj chlapi,tak protože mi lidé posílají různé návrhy na dodatečné disciplíny a některé sou pro mě neakceptovatelné ale jiné by mohli býti když né ke koukáníHappy tak alespoň veselé Križo měl návrh co jako při nerozhodném výsledku použít příčný a podélný srkátkoví sek.Místo obligátního kámen,nůžky papír.Páč se tam jedem hlavně bavit a je třeba si ze sebe taky trošku udělat prču.Tak tam bude.Včera sem to zkoušel mejma páčidlama a de to akorát nalézti správný ůhel je celkem taškařice a při -1pod nulou má po chvíli srkátko tendenci tříštiti se.To naštěstí v létě nehrozí.Happy

bulis vložil tyto přílohy:
007.JPG.jpg
005.JPG.jpg

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum