ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Stretnutie slovenských nožomilov Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/19/2010
Načo popis? "Vse jasno!"

Diperko, vďaka za "šápočku", mala úspech až do tej miery, že doma mi ju hneď Oleg plným právom znárodnil. Happy Nasadí si ju na hlavu a hrá na tablete za ruských partizánov. Laugh

outdoorman vložil tyto přílohy:
P1030116.JPG.jpg

Kúpim Stay Glow strienky 91mm Victorinox.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/27/2009
DakujemAdmire vsetkym zucastnenym ze ste ma videliLaugh i ked len na jednu noc ale aj to zavazilo na mojej dusi. A velke dik za vtipny hrncek [foto nemam]
Posláno:

Štamgast
Ešte je predčasné hovoriť o účasti, tak dovtedy aspoň motivačné foto pre Cykloturistu. Nie je to síce cyklistka, ale dôveryhodný zdroj uviedol, že "futbalistka Máša" na všetky tréningy jazdí na velosipede a nad posteľou jej visí plagát cyklistu v žltom drese! Happy

P1030193.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/7/2008
Vojto, to by si ako bývalý železničiar musel vybavyť aby Juraj mohol prísť vlakom. "Ále na stacionárnom bicikly". Bo ako vieš on musí prísť na bicikly. Vtedy by bola ovca celá a vlk sýty.Grin A hlavne by nesmel byť sňah.
Happy
Posláno:

Štamgast
Gofi. Veď môže aj bez mojej intervencie na stacionárnom vo vlaku šliapať (v priestore pre kočíky). Prepravný poriadok ŽSSK umožňuje prepravu bicyklov a elektrobicyklov ale aj stacionárnych (tie by mali byť považované za batožinu).

VLAK A BICYKEL
Chystáte sa na NOŽOVINY bicyklom? Vášho dvojkolesového tátoša si môžete prepraviť aj vlakmi Železničnej spoločnosti Slovensko. Okrem bicyklov prepravujeme aj elektrobicykle.

ZJEDNODUŠENÁ PREPRAVA - všetky typy vlakov
Túto možnosť ponúkame v takmer všetkých vlakoch vnútroštátnej dopravy okrem InterCity (do vyčerpania kapacity). Stačí zaplatiť cestovné. Ide o nosný spôsob prepravy bicyklov na kratšie vzdialenosti, využíva sa však aj v diaľkovej doprave.

Bicykel, elektrobicykel alebo batožina sa prepravuje v špeciálnom priestore (priestor s vešiakmi, prípadne priestor pre kočíky) vo vozni označenom piktogramom. V niektorých vlakoch je možné kúpiť si na tieto miesta miestenku. Rovnako ide o prepravu bicykla na predstavku v prvom vozni (prvé dvere) alebo poslednom vozni (posledné dvere).

Cestujúci dohliada na bicykel sám. Na jednu osobu je možné prepraviť najviac tri bicykle (cestovné sa platí za každý osobitne).

PS: A s tým "nesnehom" už nevybavím v tejto sezóne nič. Mal si mi to pripomenúť skôr, aby som 11. 11. 2018 zastrelil Martinovho bieleho koňa. Happy
Posláno:

Štamgast
Zdravím páni
Dám sem termín zimných "Nožovín" bo čas sa kráti. Takže stretneme sa u nás na búde 18.-20.1. 2019 Program je tradičný a účastníci zájazdu ho poznajú.Grin
Happy
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 9/11/2014
Takže tentokrát bez mojej maličkosti, organizujem rodine žúrrku....Cry Milan
Posláno:

Štamgast
To ma mrzí Milanko. Ostatným to pasuje? Dajte vedieť kto príde či naopak. Lebo nieje problém termín trochen upraviť keby to viacerým nepasovalo.
Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/30/2011
Termín vyhovuje, těším sa.
Důvod, proč pacifisté a zbabělci dosud díky evoluci přirozeně nevymřeli je ten, že se vždy najdou tací, kteří na jejich ochranu pozvedají zbraně.
Posláno:

Štamgast
Polpenziu bez nocľahu poprosím. Happy
Posláno:

Štamgast
Tak páni už len týždeň. Tak poprosím potvrdiť účasť. Aby som vedel nakúpiť proviant i pitný režim. Prípadne podľa záujmu aj banské múzeum, či iné aktivity.
Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/27/2009
Ja sa vyskytnem na 99.9% sobotu posle abeda
Posláno:

Štamgast
Ak by niektorí potrebovali, môžu počas trvania akcie parkovať v bezpečí na mojom pozemku.
Posláno:

Štamgast
Najmenší a najväčší účastník.Happy

20190118_172826.jpg.jpg

P.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/11/2005
Sluší vám to kluci!Ok Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/20/2008
Ha, Vladimír Iljič a Krampus bez rohů.Laugh
Veďte mě, následujte mě, nebo mi jděte z cesty. G.S. Patton
Posláno:

Štamgast
HOMBRE napsal:
Ha, Vladimír Iljič a Krampus bez rohů.Laugh

Já Ti dám Krampusa, šak počkaj Hombre, až k Vám dojedu.Happy
Důvod, proč pacifisté a zbabělci dosud díky evoluci přirozeně nevymřeli je ten, že se vždy najdou tací, kteří na jejich ochranu pozvedají zbraně.
Posláno:

Štamgast
Z ozdravného víkendového pobytu v lázních Handlová. Čerstvý horský vzduch, vyvážená strava, pitný režim na úrovni, luxusní pokoje v 5* hotelu. Jen počet lázeňských hostů byl poslabší. Na výšlap nedošlo, bo bylo potřeba moudře pohovořit, vyřešit domácu i zahraniční politiku, problematiku vesmíru i ztracených civilizací. A že šlo nám to na jednotku.Laugh Od smíchu mám eště včil bolavé panty. Děkuju za krásný víkend na Sibiři kamarádi i za dárek.Admire

BOB. vložil tyto přílohy:
DSCF2800.JPG.jpg
DSCF2813.JPG.jpg
DSCF2823.JPG.jpg
DSCF2833.JPG.jpg
DSCF2838.JPG.jpg
DSCF2855.JPG.jpg
DSCF2858.JPG.jpg
DSCF2864.JPG.jpg
DSCF2872.JPG.jpg
DSCF2911.JPG.jpg
DSCF2916.JPG.jpg
DSCF2932.JPG.jpg
DSCF2940.JPG.jpg
DSCF2958.JPG.jpg
DSCF2975.JPG.jpg
DSCF2981.JPG.jpg
DSCF2991.JPG.jpg
DSCF3007.JPG.jpg
DSCF2884.JPG.jpg
DSCF3016.JPG.jpg
DSCF3022.JPG.jpg
DSCF3027.JPG.jpg
DSCF3033.JPG.jpg
DSCF3048.JPG.jpg
DSCF3060.JPG.jpg
DSCF3061.JPG.jpg
DSCF3068.JPG.jpg
DSCF3071.JPG.jpg
DSCF3081.JPG.jpg
DSCF3085.JPG.jpg
DSCF3093.JPG.jpg
DSCF3095.JPG.jpg
DSCF3128.JPG.jpg
DSCF3141.JPG.jpg
DSCF3145.JPG.jpg
DSCF3152.JPG.jpg
DSCF3160.JPG.jpg
DSCF3174.JPG.jpg
DSCF3183.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Bola to ozaj komorná akcia. Počasie parádne a hrča dobrých pochutín. I nejaké lihoviny či vínko ale hlavne dobrý ľudia.
Happy
P.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/11/2005
Krásné počasí, výborná společnost, hezky jste si to pod dohledem Galila užili!Ok Právě ty komorní akce bývají obzvláště vydařené...Happy Bobe, dík za fotky, ta pohoda tam je.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum