ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Nuz pro ACR Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/27/2001
misak25 napsal:
dle informaci je nuz na obrazku {601.skss.cz] Charon A- info od pana Maderice
Pokud ti to řekl pan Maděrič, tak to je stejné, jako když to řekne Franta Vocásek u piva. Tyhle nože vyrábí (nechává vyrábět) pan Maďarič. Pan Maděrič má prodejnu nožů v Hodoníně, ale sám nože nedělá.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/30/2005
Asi jsi myslel Maďariče, Maděričové jsou dva, jeden prodává nože a druhej je Mojmír.Laugh
"Židovský stát vznikl v zásadě na účet Arabů. ...Palestina už neexistuje. Konec. Měl bych říct, že je mi to líto, ale líto mi to není." Moše Dajan
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/27/2001
Ono se řekne písmenko, a co to udělá! Prohrabej se v těch jménech pořádně!
Tak od koho máš tu informaci?
O firmě kterého níže zmíněného pána je řeč?
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/5/2005
misak25 napsal:
dle informaci je nuz na obrazku {601.skss.cz] Charon A- info od pana Maderice
?Podle mých informací je Cháron A pouze a striktně pro chrudimskej výsadkovej prapor a ani rukojeť Chárona není taková jako u nože na obrázku.To vidím i já oslněn bočním sluncem dopadajícím mi na monitor.Vypadá to spíš jako rukojeť toho pseudo tanta K-for,nebo Falca s dřevěnou rukojetí.
Neposílejte mi prosím PM,ale mejly.Na PM nereaguji z důvodu rozstrkané korespondence.Díky L
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/5/2005
Misak25:Tak s kým si se bavil s Maďaričem,nebo Maděričem kterej nemá s těma kudlama nic společnýho?Jak pojedu za Hipem do kasina zeptám se ho na férovku rovnou,ty kudly sou jeho návrhy.
Neposílejte mi prosím PM,ale mejly.Na PM nereaguji z důvodu rozstrkané korespondence.Díky L
P.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/11/2005
LaughLaughLaugh To už je skoro jak na vlákně u Zmijáka!
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Emeritní moderátor
Připojený: 9/19/2005
Však ho taky zmiják zakládalLaughLaughLaugh
P. napsal:

Boj s lidskou blbostí se nedá vyhrát, ale člověk nesmí přestat bojovat, protože by jinak blbost zaplavila svět. (Jan Werich)
P.
Posláno:

Štamgast
AHA! Tak proto termoprádlo a teď Maďarič & Maděrič...Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/17/2005
teda už mi to přijde jak u blbejch, umíš číst, nebo jsi měl ve škole z češtiny tělocvik?
píšeš MADĚRIČ a odkaz dáš na MAĎARIČE, to je trochu rozdíl
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Emeritní moderátor
Připojený: 9/19/2005
Tak já to ještě posichruji, ještě jednou a naposled, Maděrič a Maďarič jsou dvě různý osoby, které mají pouze podobné jméno a ještě je spojuje, že Maděrič nože prodává v Hodoníně a Maďarič nože vyrábí v Brně ...... pochopil?????

[quote=misak25]
Boj s lidskou blbostí se nedá vyhrát, ale člověk nesmí přestat bojovat, protože by jinak blbost zaplavila svět. (Jan Werich)
Posláno:

Štamgast
to to trvalo, než jsi na to přišel, můj nebožtík pan profesor matematiky říkával, že nejvíc ze všeho nesnáší houževnatý ......
ahojWink
Posláno:

Štamgast
nó, von to pan profesor říkával trochu jinakLaughLaugh
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 7/18/2001
westy napsal:
Však ho taky zmiják zakládalLaughLaughLaugh
P. napsal:
tak to bys me skoro rozeLaughLaughLaugh
Wink
petr
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 8/16/2006
ReyG napsal:
...........Spíš by našim elitním vojákům pomohlo přidělení kvalitního termoprádla ( dnes si je všichni kupují od fy Moira za své a stojí to pekelné prachy ), nové veze batohů (taky z kapsy vojáčka 4 litry v trapu, pokus si chce dopřát pohodlné nošení ) je toho víc ... určitě by je nepotěšil předražený a přiznejme si i poměrně přeceňovaný břuchopich od Reeva, kvůli kterého by si museli o jiných důležitějších doplňcích nechat zdát ...ty spoďáry by je potěšily asi víc.
To jsou nesmysly. Jaké kupování za peníze??? Kde jsi na to přišel??? Angry
Posláno:
Pozorovatel
Ládes napsal:
Termoprádlo se kupuje na body ve výstrojních střediscích.Nevím kolik to je teď,ale bývalo to 10tis.bodů na rok(rozumějte body za 10tis.kč,teda 1 bod=1kč)ze kterých voják kryje své výstrojní a ústrojní potřeby a za co je utratí nikoho nezajímá,ale výstroj a ústroj musí mít v pořádku.Batohy dřív fasovali vojáci odjíždějící do zahraničních misí,jakož i spoustu dalšího materiálu a potom jako normální součást příslušníci elitních útvarů.Nakolik se to změnilo momentálně nevím,ale jsem schopen zjistit to.Wink
V zásadě je to tak pořád. Za body jde koupit hodně špičkových věcí - Gore Tex.......Happy
Des
Posláno:
Začátečník
Připojený: 11/12/2006
Ještě k bodákům AČR. V případě konfliktu a před nasazením jednotky, přijíždí k útvaru "polní kovárna" (alspoň tak se jí říká) a brousí se nejenom bodáky ale i další vybavení týlařů, lopatky a lopaty, krumpáče atd.
Mimo jiné si 121 rota AZ pořídila vlastní nůž, bodák, který je také číslovaný a vlastní ho jen příslušníci roty s darovacím dekretem. Je na něm navíc vyryt znak roty (svatováslavská helma) a heslo (nedej zahynouti nám ni budoucím) Dá se nasadit na Sa.vz.58 jako bodák, ale jinak je dělaný jako nůž. Každej má jinej vkus ale mně se docela líbí. Co se týče kvality, tak zatím nevím ale pokusím se to zjistit.
Des
Posláno:
Začátečník
Připojený: 11/12/2006
Nůž 121. pěší roty AZ AČR
P.
Posláno:

Štamgast
Už jsem se lekl, že AČR zavádí nový bodák! Shocked
Naštěstí mi funkce "hledat" napověděla, že se jedná o tzv. Aktivní zálohy...Wink
Posláno:
Pozorovatel
[quote=Des]V případě konfliktu a před nasazením jednotky, přijíždí k útvaru "polní kovárna" (alspoň tak se jí říká) a brousí se nejenom bodáky ...............

....a připevňujou vojákům podkůvky na boty,ne?????
To, co píšeš je nesmysl AngryAngryAngry
P.
Posláno:

Štamgast
Třeba Aktivní zálohy mají i své vlastní aktivní kovárny, ne? Wink
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum