ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Nuz pro ACR Možnosti
Posláno:

Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 1/6/2013
Chci se zeptat proc se mi tu neobjeví obrázek ale jenom soubor..díky za radu.Admire
Posláno:
Štamgast
Připojený: 8/1/2006
Posláno:

Začátečník
Jasně tak sem to přesně udělal ale objevil se mi tam soubor a ne obrázek :(

dratt vložil tyto přílohy:
IMAG0337.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Připojený: 8/1/2006
já jsem to udělal za tebe Happy
Posláno:

Začátečník
Díky moc Applause
Posláno:
Štamgast
Připojený: 9/28/2010
Dobry den muzu mit otazku naco vojak potrebuje pilku na pevnem nozi na hore dekuji a preji hezky den.
Jsem dyslektik. Mějte pochopení pro to, jak píšu. Děkuji
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/10/2011
brom napsal:
Dobry den muzu mit otazku naco vojak potrebuje pilku na pevnem nozi na hore dekuji a preji hezky den.

tím, že je na noži není nutno sebou tahat pilku samostatně - minimalizace výstroje / váhy

výroba přístřešku / okopu

že bych potřeboval na noži pilku za každou cenu se říct nedá
Sharp blade, sharp mind.
Eat Survive Reproduce
Posláno:

Začátečník
brom napsal:

Já sem si tam pilku nechal i z důvodů odzamkovani ulovene zvěře jde to s tím perfektně.Další výhodou je drazkovani koliku na pasti (lovne pasti)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/21/2007
Navíc to kromě praktické stránky vypadá pěkně drsně Happy
Jenom bych si nechal kousek za záštitou jako opěrku pro palec na drobnější pižlání, ale jinak je super Ok
Posláno:
Začátečník
Připojený: 12/14/2010
Brutálny nôž Ok
Posláno:

Začátečník
Díky za pochvalu Happy na ten palec mám drážky na záštite

dratt vložil tyto přílohy:
IMAG0338.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 2/12/2007
Krásný nůž jménem Krvavý pepa alias Bloody Josef. Těchto nozu šlo do afgose víc.
Posláno:

Začátečník
Celkem šli 3 stejně provedené
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 10/5/2011
brom napsal:

Dobrá otázka Brome.

Existují určité zásady platné pro navrhování vojenských nožů. Pilka na obuchu čepele je flagrantní porušení těchto zásad. Ať už je na noži od p. Maděriče nebo na Katranu a jiných. Bohužel zuby vypadají drsně a proto jsou tak populární.

U tohoto nože je ještě z mně nepochopitelných důvodů falešné ostří. Předpokládal bych, že buď bude mít nůž falešné ostří nebo pilu; není mi jasné proč si někdo nechal na noži dělat falešné ostří a potom na něj ještě zuby...

Nerad bych svým příspěvkem kazil radost majitelům nožů. Jistě jsou se svými noži spokojeni a i na Knife.cz jsou lidé, kterým se nůž líbí. Jen jsem napsal svůj pohled na věc.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/21/2007
Podle fotky se domnívám, že pilka na falešném ostří má zuby optimalizované na řezání lan apod., zbytek na hřbetu bude klasika na dřevo. Podle mě celkem účelné.
Posláno:

Začátečník
Fixir napsal:
brom napsal:

Dobrá otázka Brome.

Existují určité zásady platné pro navrhování vojenských nožů. Pilka na obuchu čepele je flagrantní porušení těchto zásad. Ať už je na noži od p. Maděriče nebo na Katranu a jiných. Bohužel zuby vypadají drsně a proto jsou tak populární.

U tohoto nože je ještě z mně nepochopitelných důvodů falešné ostří. Předpokládal bych, že buď bude mít nůž falešné ostří nebo pilu; není mi jasné proč si někdo nechal na noži dělat falešné ostří a potom na něj ještě zuby...

Nerad bych svým příspěvkem kazil radost majitelům nožů. Jistě jsou se svými noži spokojeni a i na Knife.cz jsou lidé, kterým se nůž líbí. Jen jsem napsal svůj pohled na věc.

Já zase z mi nepochopitelnych důvodů žádné falešné ostří nevidím Laugh je to pilka na padakovou šňůru.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/10/2011
Fixir napsal:
brom napsal:

Dobrá otázka Brome.

Existují určité zásady platné pro navrhování vojenských nožů. Pilka na obuchu čepele je flagrantní porušení těchto zásad.

tak to by mě tedy zajímalo kde jsou tyto zásady vytesány a co se stane tomu kdo je nebude dodržovat Wink
zároven si hraješ s termínama jako "vojenský nůž" pro každého je vojenský nůž něco jiného a každý potřebuje a chce něco jiného.

jedna věc je prezentovat svůj názor jedna věc je se ohánět "platnými zásadami" u navrhování "vojenských nožů"
Sharp blade, sharp mind.
Eat Survive Reproduce
Posláno:

Začátečník
Myslím si že pan si to asi spletl s útočným nožem.Tam by pilka neměla být kvůli "zapichnuti" protivníka ale já nepočítám s tím že bych někdy do někoho bodal Laugh
Posláno:
Štamgast
Připojený: 9/28/2010
Dobry den dekuji za objasneni ohledne pilky na nozi ale nic prome ale kazdy at tam ma co chce raci budu mit velkej nu treba s1 nabo srk bez pilky a v kapse vyktorinox 111mm nebo ledhamer kleste to je asi nejlepsi varyanta bal bych se ze se porezu sem nesikaLaugh
Jsem dyslektik. Mějte pochopení pro to, jak píšu. Děkuji
Posláno:
Začátečník
Připojený: 12/14/2010
Mňa by zase zaujímalo ako sa tá píla čistí?Napadá ma jedine zubná kefka...Laugh aj keď po rezani napríklad takej borovice alebo iného dreva ktoré obsahuje živicu asi ani tá kefka nepomôže...
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum