ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Nuz pro ACR Možnosti
Posláno:
Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 9/4/2019
Přátelé, dostal se ke mně nůž Cháron s číslem nižším, než 60. Jeho současný majitel ( není první ) jej chce prodat, ovšem nikde se nemůžeme dostat k informaci jako má cenu. Pomůže někdo? Díky
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 2/12/2007
Cena záleží na víc faktorech jako u všech nožů. V jakém stavu je? původní, broušený, vylamené zuby? Je k němu dekret? V super stavu cca 12000. Od toho se můžeš aspoň odrazit. Když nebude jetý, tak se mi klidně ozvi, poptám se.
Posláno:
Začátečník
Udělal jsem.nejake fotky, snad se podaří je sem nahrát.
Posláno:
Začátečník
Připojený: 7/21/2019
Zdravím
Pokud je v pořádku, tak ho koupím.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/21/2007
Co ty fotky prosím. Jsem taky zvědavý.
Posláno:
Začátečník
Tady jsou

bubaris vložil tyto přílohy:
tmp_cam_5271221508962656090.jpg.jpg
tmp_cam_6460319820789358007.jpg.jpg
tmp_cam_4407454353145038987.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/21/2007
Jestli tu chceč ten nůž adekvátně "nacenit," chtělo by to lepší fotky. Minimálně tedy fotky celého nože, třeba i z obou stran.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/7/2004
Tiež sa prikláňam ku kvalitnejším fotkám.

Posielal som aj súkromnú správu aj mail.

Nebojím sa zajtrajška,prežil som včerajšok a milujem dnešok.
Posláno:
Začátečník
Přátelé, nůž už má nového majitele. Čekáme jen na platbu. Prodáno přímo sběrateli
Posláno:
Začátečník
Připojený: 1/12/2020
Jelikož se nemohu přihlásit pod svým prvním nickem Predator, založil jsem si tenhle oficiální, stejně většina ví, že jsem to byl já. Koho zajímají slovenské vojenské nože B08, koukněte na přiložený odkaz, kde se snažím alespoň trochu vysvětlit, jak je to s noži a cenami ohledně nože Alpha a skupině Hyperion custom knives. Cílem je, jelikož se nože pořád objevují, upozornit na jejich pravou cenu a na jejich vymyšlený mýtus.
http://www.uton.cz/moderni-noze-acr/alpha-08/
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 10/10/2015
UTON.cz napsal:
Jelikož se nemohu přihlásit pod svým prvním nickem Predator, založil jsem si tenhle oficiální, stejně většina ví, že jsem to byl já. Koho zajímají slovenské vojenské nože B08, koukněte na přiložený odkaz, kde se snažím alespoň trochu vysvětlit, jak je to s noži a cenami ohledně nože Alpha a skupině Hyperion custom knives. Cílem je, jelikož se nože pořád objevují, upozornit na jejich pravou cenu a na jejich vymyšlený mýtus.
http://www.uton.cz/moderni-noze-acr/alpha-08/

Tak toto je hodne zaujímavá záležitosť, len čo je pravda. Evidentne slovo česť už dneska niektorým luďom nič nehovorí. Zato tebe všetka česť že si si dal tú námahu si to dohladať a zisťovať.
P.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/11/2005
Ad UTON.cz: Zajímavé informace, díky za ně!Ok V dnešní "nové době" bohužel podobné jednání není nic výjimečného...Neutral
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 6/12/2007
Vytahl jsem z krabice noze, ktere se pouzivaly v armade. Rikal jsem si, ktery bych si ja sam (teoreticky) vybral jako bojový nůž pro válku. No vyslo mi, ze asi ten posledni. S VO 7 bych se bal delat vic, nez jemne krajet. Uton má pro mě hrozně kratkou rukojeť, bonus ma zase podle mého malou penetrační schopnost a piloun se mi prostě zdá moc lehký.

brak vložil tyto přílohy:
IMG_20200208_154601.jpg.jpg

Posláno:
Začátečník
Těch brenů je všude plná inzerce. Minulý rok je zbrojovka ve dvou vlnách vyprodala a teď se objevují ti co je levně nakoupili a jen dál přeprodávají. Já osobně bych si jej nevzal nikam 😎
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 6/12/2007
Já z nich mám nejradši bonus, ale jak jsem psal, pokud bych měl někde páčit, něco rozbíjet a případně do něčeho bodnout, nejlíp se mi k tomu hodí ten nůž/bodák k brenu.

V krabici kde leží, je řada jiných nožů, které bych si k výše uvedeným činnostem určitě vybral spíš.

FMJ
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/13/2004
Navíc je ten bodák k Brenu vyrobený z N690, 58-60 HRc, takže materiálově na hony vzdálený AK5 (17 029) ostatních AČR issued nožů (byť materiálově poplatných době zavedení)....To pilovité ostří (byť ho z principu nemám rád) je jedno z nejlepších, co jsem kdy na nožích měl možnost testovat - nejsou to zoubky, ale vlnky a řežou, netrhají......
Kdo je příliš zvědavý, ten nebude nikdy moc starý.....
Dal
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 2/2/2013
Já vím, že dnes už se bodákama moc nebodá, ale 60HRC? To je tak na zlomení, ne? Rozhodně bych s tím teda moc nepáčil.
Per pedes,
Nechaj noža - bolí koža, Mrtvému nože netřeba
FMJ
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/13/2004
No, ona je to spíš 6-7 mm kolejnice s výbrusem a ostřím. Souhlasím, že 60 HRc na bodák je moc. Předpokládám, že ve Fox Knives to dělali na požadvek zadavatele zakázky.....
Kdo je příliš zvědavý, ten nebude nikdy moc starý.....
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 5/4/2007
Měl jsem možnost změřit tvrdost na Brenu a vyšlo mi z dvouch měření průměrně 58,7HRC
Posláno:
Začátečník
Rád bych upozornil na tuhle aukci a případného zájemce o koupi. Pán lže jak když tiskne jen aby navýšil cenu nože. Ještě před týdnem za něj chtěl na bazosi 100000 Kč nebo výměnu prototyp utonu. Nejedná se o žádný prototyp a dochované 4 kusy z 10. Ty nože se pravidelně objevují v inzercich a byl to sériově vyráběný nůž. Kdo sleduje skupiny nožů na FB, tak mi dá za pravdu že během posledního půl roku se tam objevili 4 kusy u lidí. Postnu jsem screen, kde se na nůž ptá člověk před dvěma dny a mohu doložit další kusy z FB, případně dalších 11 co vím ve sbírkách. 🙂
https://aukro.cz/original-naradovy-nuz-pro-vojenske-lyzare-50-leta-sandrik-ne-uton-6962242893

UTON.cz vložil tyto přílohy:
Screenshot_20200210_171429.jpg.jpg

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum