ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Nuz pro ACR Možnosti
P.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/11/2005
No, když ten nůž byl právě původně vymyšlen jako BOjový NUž Speciální... Wink Už jsem psal, že využití při potápění je asi až druhotná a pozdější záležitost. Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/17/2005
inko: v tomhle případě, kdy tvrdíš, že by stačily 4 zuby s tebou nesouhlasím, asi jsi pod vodou nikdy nůž použít nepotřeboval, pokud potřebuješ přeříznout lano, využiješ celou dýlku pilky a někdy lituješ, že není delší, vlasce jsou o něčem jiným, na ty je lepší 1 vybroušenej zářez jako háček
ahoj, Honza
Posláno:
Začátečník
Připojený: 8/1/2006
[quote=Honza J.]inko: v tomhle případě, kdy tvrdíš, že by stačily 4 zuby s tebou nesouhlasím,

máš napotápěno o tom žádný spor,zatímco já píšu 4 ty píšeš 1 oba o tom samým,ale to je vedlejší.Bylo by prima,kdyby ferdo blejsknul tu čepel i z druhý strany,aby lidi co ten nůž nikdy nedrželi viděli o čem se tady mluví jako o PILE.Co ferdo? Ono to pak je srozumitelnější.
edit
Jinak potapěčské nože vypadaji dost nevšedně a asi to má svý důvody,pro mě většinou žádná krása,ale původní řeč šla o vojenském noži jako takovém takže já na to koukám více jako suchozemec.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/17/2005
ahoj, já mám dva + Pilouna a asi najdu eště nějakou jinou potápěčskou kudlu, zejtra vyfotím a pošlu, jinak Piloun v detailu tady myslím je, ta pilka na něm je super a matroš taky a drží ostří
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/10/2002
Když se tak na něj dívám, nenazval bych ho "BONUS", ale "BONUNAHO" LaughLaughLaugh
pro více info a dostupnosti našich nožů mrkněte na naše stránky, díky
dohnalknives.com
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/26/2005
jaký nůž by si naši vojáci zasloužili? www.militaryspot.com/multimedia.htm - Czech Army Recruitment (asi uprostřed, s koncovkou WMV)
- Γ Ν Ω Θ Ι - Σ Α Υ Τ Ο Ν -
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 4/15/2006
FranaD: asi jsem blbý ale nějak jsem to z toho klipu nepochopil.... Klip pěkný ale o noži tam není ani popel...
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 10/5/2005
Ahoj , dnes jsem byl v Aquacentru v Praze , koupil jsem si do sbírky jedny z posledních Bonusů (2 ks)+ pochvu na víc (s řemínky pro AČR) + jsem dostal grátis řemínky pro upínání na nohu nebo ruku a nespočet gum. kroužků pro zajištění nože v pochvě.Ochota a jednání na výbornou !!!!
Abych se dostal k věci - Bonusy už mají poslední 2 kousky . kdo má zájem neváhejte !!!!
Mluvil jsem tam se šéfem firmy a byl jsem s ním ve skladě , kde mají cca 300 ks výřezků na čepele Bonusů , ale už z nich nikdy žádný Bonusy nebudou a rádi by se jich zbavili za výprodejovou cenu.Výřezek (viz foto)je z AK 5 , rozměry 295x35x5 mm , daly by se z toho vytvořit různé tvary nožů - výřezek byl připraven na typ bez špičky (dláto).
Dále mají spoustu AK 5 pásoviny 30x5 mm a 45x5 mm - taky se toho chtějí zbavit za výprodejovou cenu .
Pro vážné zájemce , který by si chtěl vyrobit pár Bonusů v domácí produkci mají i orig. formy na gumové rukojetě.
Cena všech výše uvedených věcí je na jednání každého zájemce - dnes mi to nebyli schopní říct , prý najdou za co to nakoupili , ale jsou velmi přístupní k jednání o ceně (ani Vám radši neprozradím za kolik jsem to dnes dostal všechno já)a myslím , že by se toho strašně rádi zbavili.

Ahoj majkl

MUF
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 11/25/2005
Ahoj nemohl bys dát na ně kontakt. Dík Muf.
Posláno:

Pokročilý
Kontakt: www.aqcentrum.cz

myslím že funguje až to druhé telefoní číslo.

majkl

Posláno:
Pokročilý
Ach jo to si tedy asi nestihnu koupit Sad Škoda, nůž je to pěkný a laciný... Nemají ho ještě někde jinde?
Posláno:
Začátečník
Připojený: 8/1/2006
Majkl: díky za fotku toho polotovaru,nejsi náhodou ten člověk,co z toho dělá vrhačky?
Posláno:

Pokročilý
Ahoj , nedělám z toho vrhací nože (někdo jiný koho neznám) ale nejsem si jistý zda AK 5 je vhodný materiál na vrhací nože (i když v té síle materiálu..........).
Pro Zmijáka - asi by se dal sehnat u sběratelů,potápěčů + jejich organizací,ap.
Ale ještě dnes měli 2 !!!!
majkl

Posláno:
Pokročilý
Mám momentálně tři stovky.
Posláno:

Pokročilý
Zavolej tam a zkus se domluvit - mě tam jeden drží pro kámoše potápěče , který je v cizině a přijede až za 14 dní ( ale musíš ho fakt odebrat -posílají i na dobírku)- vzal bych mu ho , ale jsem po dnešku taky švorc a šetřím na Příbram.
majkl

Posláno:

Štamgast
@Zmiják:Pozdě hochu,pozdě.Wink
Neposílejte mi prosím PM,ale mejly.Na PM nereaguji z důvodu rozstrkané korespondence.Díky L
Posláno:

Pokročilý
Ládes napsal:
@Zmiják:Pozdě hochu,pozdě.Wink
Ty už si je schramstnul ?!?!?!ShockedShockedShocked

Posláno:
Pokročilý
Tak to vidíte Laugh
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/18/2006
Jen k tomu videoklipu, o noži tam nic není, jen cca ve 38 vteřině tam běží voják v lese a u nohy mu visí FALCO A (výrobce Maďarič). Normálně to nikdo nepozná, ale říkal mi to kámoš, kterej tam hraje. Má na to moc dobrý vzpomínky, jak skoro celej den lítali po lese až se to konečně Renčovi líbiloLaugh
fm
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 2/27/2005
ahoj vsem, prave jsem volal do Aquacentra, a tech vylisku na Bonusy maji pres 400 kusu a k tomu hafo pasoviny, je toho ve stovkach metru Shocked; a podle meho jsou ty vylisky za peknou cenu cca.80,-kc bez DPH za kus Shocked, takze volejte, piste, a kupujte Wink
vim, ze delam tak trochu reklamu, ale myslim si, ze firma s tak slusnym a ochotnym jednanim si to urcite zaslouzi
ps:nevim v jakem stadiu jsou klubaky, ale AK5 by se nehodila? myslim, ze cena by stala za to Happy
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum