ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Nuz pro ACR Možnosti
P.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/11/2005
Aquacentrum má totálně a definitivně vyprodáno, což Rumoko určitě ví...Wink
Posláno:
Štamgast
Připojený: 5/5/2005
To vim, no Sad
Ale vypalku je tam jeste dost Happy
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 7/15/2005
Zdravím
www.601skss.cz/vojaksf.html
Poznáte někdo prosím co má za nůž u pasu? Nejdřív jsem myslel, že je to nějaký ka-bar. Podle té rukojeti mi to tak připadá, ale ka-bary mají zase jiný pouzdra. Nemůže to být něco od pana Maďariče? Třeba Falco C nebo Lupus B. Ty mají taky podobnou rukojeť
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 8/16/2006
humvee1 napsal:
Zdravím
www.601skss.cz/vojaksf.html
Poznáte někdo prosím co má za nůž u pasu? Nejdřív jsem myslel, že je to nějaký ka-bar. Podle té rukojeti mi to tak připadá, ale ka-bary mají zase jiný pouzdra. Nemůže to být něco od pana Maďariče? Třeba Falco C nebo Lupus B. Ty mají taky podobnou rukojeť
Ka-Bar to není zcela jistě. 601.skss má Falco, je to tedy on s pravděpodobností 99%.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/18/2006
Je to tak jak píše Nadšenec, na 99% Falco, 601. ho má dokonce ve znaku.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/5/2005
Tomáš napsal:
Je to tak jak píše Nadšenec, na 99% Falco, 601. ho má dokonce ve znaku.
Omyl,ve znaku ho má nebo měla rota hluobkového průzkumu sousední brigády(přes buzer plac a za barákem,ale kasíno je to stejnýWink
Neposílejte mi prosím PM,ale mejly.Na PM nereaguji z důvodu rozstrkané korespondence.Díky L
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/18/2006
Ok, máš pravdu Wink, je to 102. průzkumnej prapor Prostějov
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/26/2005
Já myslel, že to je Charon A www.knives.cz/bojove/charon_a.html
- Γ Ν Ω Θ Ι - Σ Α Υ Τ Ο Ν -
Posláno:

Štamgast
FranaD napsal:
Já myslel, že to je Charon A www.knives.cz/bojove/charon_a.html
Ten je zase pro chrudimský výsadkový prapor,problémem je že Maďaričovy nože nejsou zavedený oficiálně,vojáci si je hradí ze své kapsy,ale stejně pak musejí čekat než jim nůž přidělí,třeba několik let.Když koncem 90.let p.Maďarič rozjížděl výrobu vojenských nožů(začalo to u 2.PRHPZ,později 115.PRHPZ v Prostějově-stále ten stejný prapor,jen kvůli reorganizaci jinak se jmenující)bylo jich pro pár vojáků celkem dost,pak začal z výrobou dalších modelů,které nabídl i jiným útvarům a nyní je v Chrudimi průměrná čekací doba na Chárona 3 roky.
Neposílejte mi prosím PM,ale mejly.Na PM nereaguji z důvodu rozstrkané korespondence.Díky L
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/26/2005
... a nyní je v Chrudimi průměrná čekací doba na Chárona 3 roky...

no, to je dost, co? Tkaže je logické, že voják, který ho má, už má taky něco za sebou...
- Γ Ν Ω Θ Ι - Σ Α Υ Τ Ο Ν -
Posláno:

Štamgast
FranaD:To jo,mimo jiné i několik návštěv ortopeda kvůli léčbě artritidy v kolenouWinkLaugh ... Sad
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 9/21/2006
FranaD napsal:
... a nyní je v Chrudimi průměrná čekací doba na Chárona 3 roky...

no, to je dost, co? Tkaže je logické, že voják, který ho má, už má taky něco za sebou...[/b]

Já měl za to (dle jednoho kamárada od jiného elitního útvaru), že ten nůž v prostějově můžou dostat až po třech letech sluby jako jakési ocenění a ne proto že je p. Maďarič nestačí vyrábět!
Posláno:

Štamgast
Snad.WinkWinkWink
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 4/15/2006
Teď jsem z toho docela jelen - byl jsem přesvědčen že 601. má ve výzbroji Project II....
P.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/11/2005
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/17/2005
Tak tady je ten úplně poslední BonusHappy
it: neprodejný
Posláno:
Štamgast
Připojený: 5/5/2005
Kolik chces? Wink
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 8/16/2005
To jsou ty Madaričovi kudly takovej zázrak? Mě to připadá všechno jak kabar v novým kabátku.

Jednu jsem viděl na vojně u kamaráda od průzkumáků a byla vyklepaná hlavice i záštita...Samozřejmě, že z toho se nedá soudit na všechny, ale přijde mi to jako Hype.

Není pro vojáka nějakej becker, nebo camilus dobrá volba za stejné, nebo menší prachy a bez čekání?

Musím říct, že mě nasralo, když nás vyvezli do lesa a neměli jsme přidělený nože.
Pokud bysme si nedonesli vlastní, tak si neukrojíme ani chleba, na druhou stranu nebylo nošení kudly "politicky korektní" nebo co....a každej se na to tlemil....

Jarda

Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/23/2002
Sagitarius boemorum napsal:
To jsou ty Madaričovi kudly takovej zázrak?
Jasně že nejsou... Zázrak z nich dělá hlavně to, že se jejich autor (tedy, v případě pana Maďariče spíš garant jejich výroby Razz) tváří, že zázrak jsou Wink. A není to ojedinělý případ Sad.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 8/16/2005
Hm, takže hype. No ono to dělá víc lidí. Takovej Puda....Laugh

Jdu zase dělat něco užitečnýho, do příští středy asi umřu....Laugh

J.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum