ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Nuz pro ACR Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/23/2002
Neumírej, tak lehce z toho nevyvázneš!!! Laugh
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 12/30/2004
Nůž od pana M. jsem v ruce měl, bylo to od známého co dřív sloužil v Chrudimy, zpracování poměrně solidní, rukojeť z hlediska úchopu žádný zázrak a materiál čepele 14 260 Sad , nechci pomlouvat pérovinu, sám z ní dělám, ale při téhle ceně bych očekával něco lepšího. Tudíž se mi to zdá za běžnou kvalitu dost peněz.
P.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/11/2005
...dost peněz. Ale o to přece u státních (potažmo armádních) zakázek jde v první řadě, ne? Wink
Nebo je tady nějaký idealista, který si snad myslí něco jiného? Laugh
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 8/16/2005
To je sice pravda, ale spešl třeba u vojáků bych očekával něco se slušou užitou hodnotou.
Třeba to BK-7. Bratru za dva tácy, nikomu nebude líto tím v nouzi kopat a užitá hodnota podle mě mnohem vyšší než celej chris reeve s celokovoou rukojetí....

J.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/15/2005
Mně se dřív Maďaričovy kudly dost líbily. Loni jsem je ale měl na výstavě v Praze prvně v ruce a nadšení mě opustilo. Taky mi přijde, že na to teď cpe všelijaký zuby, kam jen to jde. Asi aby byly jako víc "hardcore killing machine" Laugh.
Gorshi uses & abuses: BUSSE COMBAT slashers
P.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/11/2005
Sagitarius boemorum napsal:
J.
Nepochopil... Opakuji: o peníze přece jde vždy až v první řadě!
EDIT: Jsem hluboce přesvědčen, že užitná hodnota jakéhokoliv dodávaného a nakupovaného vybavení je podružná - prioritou jsou černé peníze, úplatky získané za podpis kontraktu či nemírný zisk dodavatele...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/15/2005
Vím, že jde o princip, ale myslím, že ty Reevy jsou v rámci rozpočtu takovej drobek, že to nestojí za řeč. Třeba ve srovnání s částkou, která půjde na nové transportéry. A špatný nože to nejsou. Taky bych vzal Reeva raději než Beckera, kdyby mi ho někdo nabízel.
Gorshi uses & abuses: BUSSE COMBAT slashers
Posláno:
Začátečník
Připojený: 9/13/2006
Ono je to spíš otázka priorit. Spíš by našim elitním vojákům pomohlo přidělení kvalitního termoprádla ( dnes si je všichni kupují od fy Moira za své a stojí to pekelné prachy ), nové veze batohů (taky z kapsy vojáčka 4 litry v trapu, pokus si chce dopřát pohodlné nošení ) je toho víc ... určitě by je nepotěšil předražený a přiznejme si i poměrně přeceňovaný břuchopich od Reeva, kvůli kterého by si museli o jiných důležitějších doplňcích nechat zdát ...ty spoďáry by je potěšily asi víc.
Posláno:
Štamgast
Připojený: 11/3/2004
ReyG napsal:
...Spíš by našim elitním vojákům pomohlo přidělení kvalitního termoprádla ( dnes si je všichni kupují od fy Moira za své a stojí to pekelné prachy )...
to neni tak uplne pravda, co vim, tak dostavaji (ale nevim kdo vsechno) funkcni od jitexu

t.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/17/2005
tentokrát nevíš, kdy jsi byl naposled v jitexu?
Posláno:
Štamgast
Honza J. napsal:
tentokrát nevíš, kdy jsi byl naposled v jitexu?
nebyl - ja vychazim z informaci jinych lidi (kteri maji v tomhle oboru obvecne spolehlive informace) z jineho fora - ale ruku do ohne za to nedavam - prodavam, jak jsem koupil

t.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 4/15/2006
Dobrý spodky i trika jsou od firmy Climatex. Sajou pot.

"poměrně přeceňovaný břuchopich od Reeva" Heretik ! Kacíř ! Laugh Laugh Laugh Wink
Posláno:
Štamgast
Zmiják napsal:
Dobrý spodky i trika jsou od firmy Climatex. Sajou pot...
je to Klimatex Wink

krome Klimatexu a Jitexu je toho spousta - Moira, Craft, Sensor, Coolmax, High Point, Polartec PowerDry etc. - v soucasne dobe je nejlepsi funkcni pradlo z vlny Merino (napr. firma Icebreaker nebo Brynje)

t.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/5/2005
Termoprádlo se kupuje na body ve výstrojních střediscích.Nevím kolik to je teď,ale bývalo to 10tis.bodů na rok(rozumějte body za 10tis.kč,teda 1 bod=1kč)ze kterých voják kryje své výstrojní a ústrojní potřeby a za co je utratí nikoho nezajímá,ale výstroj a ústroj musí mít v pořádku.Batohy dřív fasovali vojáci odjíždějící do zahraničních misí,jakož i spoustu dalšího materiálu a potom jako normální součást příslušníci elitních útvarů.Nakolik se to změnilo momentálně nevím,ale jsem schopen zjistit to.Wink

Neposílejte mi prosím PM,ale mejly.Na PM nereaguji z důvodu rozstrkané korespondence.Díky L
Posláno:

Štamgast
Zmiják napsal:
Dobrý spodky i trika jsou od firmy Climatex. Sajou pot.
Omyl,právě že pot nesají na rozdíl od bavlny,nýbrž díky důmyslné konstrukci tkaniny v kombinaci s vlastnostmi materiálu zůstává suché jen pot odvádí k vnějším vrstvám ošacení,takže spodní vrstva která přiléhá k tělu nechladí a nezpůsobuje zbytečné plýtvání energií na ohřev povrchu těla chlazeného studeným mokrým prádlem.Wink
Edit:Tímto jsem myslel funkční prádlo obecně,nejen Moiru a Klimatex
Neposílejte mi prosím PM,ale mejly.Na PM nereaguji z důvodu rozstrkané korespondence.Díky L
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/9/2005
Klimatex používám taky, ale jediný rozdíl od moiry je v tom, že je to zelený, což je mi sympatický.
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 7/28/2005
Sagitarius boemorum napsal:
To je sice pravda, ale spešl třeba u vojáků bych očekával něco se slušou užitou hodnotou.
Třeba to BK-7. Bratru za dva tácy, nikomu nebude líto tím v nouzi kopat a užitá hodnota podle mě mnohem vyšší než celej chris reeve s celokovoou rukojetí....

J.
Kterej pak leží stejně zašitej někde ve skříňce...
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 4/15/2006
Aha, omlouvám se mystifikaci, opravdu to je Klimatex. Potom docela můžu i hadry Bushmana ale to vojáci nemají.
Posláno:

Štamgast
Jak už jsem kdysi psal v rámci skupiny speciálních sil má Projecty II pouze část vojáků,tzn.ti sloužící u bojové sekce a sekce speciálního průzkumu.Vojáci z rot zabezpeční mají pouze UTONy.Ti co Projecty mají se nebojí je používat,protože za svý si je nekupovali a mají je coby pracovní nástroj k plnění úkolů jimiž byli pověřeni.To ovšem vůbec neznamená že si jich neváží,ba právě naopak coby znaku úzké elity.
Posláno:
Začátečník
Připojený: 10/10/2006
dle informaci je nuz na obrazku {601.skss.cz] Charon A- info od pana Madarice
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum